TRAMPOLINE / Intermediate / Female
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Snider, Mikaela           48.080     13.780    48.350    9.5   13.850                           48.350
    Air Extreme
 2. Walker, Caroline          45.860     13.160    47.200   11.2   13.700                           47.200
    Eagle Gymnastics Academy
 3. Henley, Paxton            45.960     13.460    45.630   10.8   13.630                           45.960
    Full Force
 4. Tipton, Kimberly          43.590     13.990    45.870    8.9   14.270                           45.870
    Victoria Gymagic
 5. James, Paisley            44.610     13.010    45.840    9.1   13.040                           45.840
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 6. Coe, Carris               45.170     13.470    45.450   10.3   13.850                           45.450
    Tumble Tech


TRAMPOLINE / Intermediate / Male
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Maldonado, Jordy          48.640     14.140    49.830   13.1   14.330                           49.830
    World Champions Centre
 2. Newton, Brendon           46.280     13.580    49.060   12.9   14.260                           49.060
    The Palaestra
 3. Purdum, Jonathon          47.730     14.430    10.730    3.7    2.830                           47.730
    Airbenders
 4. Chelstowski, Konrad       25.640      7.540    46.030   12.6   13.630                           46.030
    The Palaestra


TRAMPOLINE / Intermediate / Female / Level 17
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Williamson, Alyssa        37.460     14.060     0.000                                           37.460
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / 6 & Under / Female / Level 1
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Sims, Cj                  16.800                                                                16.800
    3TI
 2. Lumbert, Jaden            16.000                                                                16.000
    3TI
 3. Crane, Flora              15.600                                                                15.600
    Alamo Heights Gymnastics Academy
 4. Truitt, Gracelynn         14.400                                                                14.400
    Eagle Gymnastics Academy
 5. Corona, Abby              14.200                                                                14.200
    Full Heart Gym
 6. Wong, Zaelie              12.600                                                                12.600
    Tumble Tech


TRAMPOLINE / 6 & Under / Male / Level 1
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Tavey, Jaylin             13.600                                                                13.600
    Tumble Tech
 2. Newsom, Zeke              13.200                                                                13.200
    Basels All Star Gymnastics and Cheer


TRAMPOLINE / 6 & Under / Female / Level 2
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Braswell, Morgan          16.400                                                                16.400
    All American Gymnastics
 2. Vanderburg, Emersyn       14.400                                                                14.400
    3TI
 3. Byme, Erin                14.200                                                                14.200
    Team Apex
 4. Rady, Catie               13.600                                                                13.600
    The Palaestra
 5. Leita, Charlotte          12.200                                                                12.200
    Victoria Gymagic
 6. DeMaio, Parker             3.800                                                                 3.800
    Zia Elite Gymnastics
 7. Tucker, Neely              1.400                                                                 1.400
    Team Apex


TRAMPOLINE / 6 & Under / Male / Level 2
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Cross, Everett            15.000                                                                15.000
    Team Apex
 2. Grant, Zachary            14.800                                                                14.800
    Alamo Heights Gymnastics Academy
 3. Hodgkinson, Owen          14.200                                                                14.200
    Team Apex


TRAMPOLINE / 6 & Under / Female / Level 3
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. McFarlin, McKinlee        14.800                                                                14.800
    All American Gymnastics
 2. Walker, Addyson           13.600                                                                13.600
    Alpha TnT


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 1
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Woodward, Scarlett        16.800                                                                16.800
    Starz Gymnastics
 2. Bargholz, Bentley         16.600                                                                16.600
    The Rock
 3. Durham, Emoree            16.000                                                                16.000
    Tumble Tech
 4. Hataway, PaisleeLynn      15.400                                                                15.400
    Airbound Gymnastics
 5. Moneyhon, Presley         15.200                                                                15.200
    Rise Gymnastics
 6. Tavey, Addylynn           14.600                                                                14.600
    Tumble Tech
 7. Wade, Avery               10.000                                                                10.000
    Full Heart Gym


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 2
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Frasier, Harlyn           16.600                                                                16.600
    Rise Gymnastics
 1. Perdue, Jovie             16.600                                                                16.600
    Starz Gymnastics
 1. Robinson, Kendyl          16.600                                                                16.600
    Starz Gymnastics
 4. Holmes, Angie             15.800                                                                15.800
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 4. Rejino, Ava               15.800                                                                15.800
    Starz Gymnastics
 4. Haynes, Hartley           15.800                                                                15.800
    Rise Gymnastics
 7. Jones, Elin               15.200                                                                15.200
    Eagle Gymnastics Academy
 7. Maiale, Presli            15.200                                                                15.200
    Eagle Gymnastics Academy
 7. Tuttle, Ayli              15.200                                                                15.200
    TexStar Athletics
10. Kanatzar-Fuller, Olivia   15.000                                                                15.000
    Showcase Gymnastics
10. Slaughter, Blake          15.000                                                                15.000
    Air Extreme
10. Brown, Cheyenne           15.000                                                                15.000
    Air Extreme
13. Elizondo, Cora            14.800                                                                14.800
    The Palaestra
14. Brunson, Carly            14.400                                                                14.400
    Tenacious Tumbling and Trampoline
14. Harrel, Emma              14.400                                                                14.400
    3TI
14. Melendez, Sophia          14.400                                                                14.400
    Zia Elite Gymnastics
17. Hammer, Ella              14.200                                                                14.200
    Eagle Gymnastics Academy
18. Summers, Adalyn           14.000                                                                14.000
    Tenacious Tumbling and Trampoline
18. Thomas, Khloe             14.000                                                                14.000
    Airbound Gymnastics
18. Waldon, Amajia            14.000                                                                14.000
    Tumble Tech
21. Hernandez, Madelyn        13.800                                                                13.800
    Eagle Gymnastics Academy
21. Harrison, Ellie           13.800                                                                13.800
    Eagle Gymnastics Academy
23. Nicholson, Madison        13.200                                                                13.200
    Airbound Gymnastics
24. Leamons, Norah            12.200                                                                12.200
    Full Heart Gym
25. Perez, Sarai               4.400                                                                 4.400
    Victoria Gymagic


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 2
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Hamman, Axel              15.000                                                                15.000
    Twist and Shout
 2. Rein, Dominic             13.400                                                                13.400
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 3. Hummel, Dax               13.000                                                                13.000
    Texas Tumblers Gymnastics
 4. Rodd, Michael             12.400                                                                12.400
    Alamo Heights Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 3
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Mneimneh, Gigi            16.600                                                                16.600
    Houston Gymnastics
 2. Burns, Sydney             16.400                                                                16.400
    Starz Gymnastics
 3. Burns, Sloan              16.200                                                                16.200
    Starz Gymnastics
 3. Odom, Grace               16.200                                                                16.200
    Rise Gymnastics
 5. Kertis, Bailee            16.000                                                                16.000
    All American Gymnastics
 6. Helvey, Rylee             15.800                                                                15.800
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 6. Winters, Nevaeh           15.800                                                                15.800
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 6. Pegoraro, Emma            15.800                                                                15.800
    United Elite Gymnastics N Cheer
 9. Jones, Kyelin             15.600                                                                15.600
    Rise Gymnastics
 9. Estrada, Khloe            15.600                                                                15.600
    Zia Elite Gymnastics
 9. Rodriguez, Olivia         15.600                                                                15.600
    Zia Elite Gymnastics
12. Wright, Elizabeth         15.400                                                                15.400
    The Rock
13. Davis, Adella             15.200                                                                15.200
    K and L Tumbletown
13. Bevel, Olivia             15.200                                                                15.200
    Tumble Tech
15. Gokh, Talia               14.800                                                                14.800
    Flip Factory
16. Gard, Lauren              14.600                                                                14.600
    Airbound Gymnastics
16. Lowe, Eliette             14.600                                                                14.600
    Eagle Gymnastics Academy
16. Beckner, Averi            14.600                                                                14.600
    Victoria Gymagic
16. Rea, Sadie                14.600                                                                14.600
    3TI
20. Iglesias, Lexi            13.200                                                                13.200
    Eagle Gymnastics Academy
21. Thomas, Cassima           13.000                                                                13.000
    Eagle Gymnastics Academy
22. Almanza, Clarke            2.800                                                                 2.800
    All American Gymnastics
22. Hopper, Thea               2.800                                                                 2.800
    Above & Beyond Gymnastics Center
24. Russell, Finley            1.400                                                                 1.400
    Starz Gymnastics
24. Perez, Lucia               1.400                                                                 1.400
    Alpha TnT


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 3
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Hill, Lincoln             14.800                                                                14.800
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 2. Wilhite, Luke              3.800                                                                 3.800
    Alpha TnT


TRAMPOLINE / 8 & Under / Female / Level 4
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Thero, Paycen             16.400                                                                16.400
    Air Extreme
 2. Benavides, Athena         16.200                                                                16.200
    Gymnastics Of San Antonio
 3. Lumbert, Kenzie           16.000                                                                16.000
    3TI
 4. Flores, Eden              15.800                                                                15.800
    All American Gymnastics
 5. Vassaur, Meryn            15.400                                                                15.400
    Texas Academy of Gymnastics
 5. Gaston, Layla             15.400                                                                15.400
    United Elite Gymnastics N Cheer
 5. Gibson, Lainey            15.400                                                                15.400
    TexStar Athletics
 5. Genthner, Jade            15.400                                                                15.400
    Win Kids
 9. Zimmerle, Aubriella       15.200                                                                15.200
    TexStar Athletics
 9. Markos, Haddie            15.200                                                                15.200
    K and L Tumbletown
11. Colley, Chandler          15.000                                                                15.000
    TexStar Athletics
11. Day, Jada                 15.000                                                                15.000
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
13. Gann, Parker              14.800                                                                14.800
    K and L Tumbletown
14. Dickinson, Hadley         14.600                                                                14.600
    TG Sports
15. Lawrence, Willow          14.400                                                                14.400
    Airbound Gymnastics
15. Ramey, Collins            14.400                                                                14.400
    All American Gymnastics
17. McCleskey, Elle           14.200                                                                14.200
    Air Extreme
17. Ellis, Megan              14.200                                                                14.200
    Above & Beyond Gymnastics Center
19. Landry, Eleanor           14.000                                                                14.000
    Victoria Gymagic
20. Rodriguez, Daleyza        13.800                                                                13.800
    TexStar Athletics
21. Peck, Bexley              13.600                                                                13.600
    K and L Tumbletown
21. Cardinal, Hadley          13.600                                                                13.600
    TexStar Athletics
23. Turner, Taygan            13.000                                                                13.000
    Air Extreme


TRAMPOLINE / 8 & Under / Male / Level 4
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Remington, Kingston       14.800                                                                14.800
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 2. Jackson, Trey             13.400                                                                13.400
    Rise Gymnastics
 3. Littlefield, Konnor       10.400                                                                10.400
    TexStar Athletics


TRAMPOLINE / 8 & Under / Female / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Chennault, Braylee        17.000                                                                17.000
    All American Gymnastics
 2. Brown, Evie               16.800                                                                16.800
    All American Gymnastics
 2. Santillan, Danica         16.800                                                                16.800
    Airbenders
 4. Bruton, Lila              16.400                                                                16.400
    Twist and Shout
 5. Matthews, Kassidy         16.200                                                                16.200
    Flip Factory
 6. Baker, Kailyn             16.000                                                                16.000
    Victoria Gymagic
 6. Nelson, Scarlett          16.000                                                                16.000
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 8. Metting, Harper           15.800                                                                15.800
    Victoria Gymagic
 8. Campos, Addison           15.800                                                                15.800
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
10. Castillo, Analeigh        15.600                                                                15.600
    Air Extreme
10. McCurry, Paisley          15.600                                                                15.600
    Victoria Gymagic
12. King, Ryan                15.400                                                                15.400
    Air Extreme
13. Wilson, Caroline          15.200                                                                15.200
    Eagles Wings Athletics-Prosper
14. Mendoza, Kataleya         14.200                                                                14.200
    Millers Gymnastics Academy Odessa


TRAMPOLINE / 8 & Under / Male / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Hybner, Troy              16.600                                                                16.600
    Full Force
 2. Clay, Finn                16.000                                                                16.000
    Victoria Gymagic
 3. Domenzain, Fernando       15.600                                                                15.600
    World Champions Centre
 4. Williams, Liam            15.400                                                                15.400
    Waxahachie Gymnastics Center
 5. Gill, D                   14.800                                                                14.800
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
 6. Bushnell, Colton          14.600                                                                14.600
    Tumble Tech
 7. Hogue, Emett              14.000                                                                14.000
    TG Sports
 8. Wopperer, Jonathan        13.600                                                                13.600
    Southlake Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 8 & Under / Male / Level 6
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Vinson, Kayen             15.200                                                                15.200
    All American Gymnastics
 2. Oujezdsky, Jackson        14.200                                                                14.200
    The Palaestra


TRAMPOLINE / 8 & Under / Male / Level 7
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Wilson, Tanner            15.000                                                                15.000
    World Champions Centre


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 1
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Coffee, London            16.000                                                                16.000
    Texas Academy of Gymnastics
 1. Karsholt, Madi            16.000                                                                16.000
    Zenith Elite Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 2
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Sears, Marlee             15.600                                                                15.600
    Texas Tumblers Gymnastics
 2. Roberts, Kelechi          15.200                                                                15.200
    Texas Tumblers Gymnastics
 3. Gill, Madison             15.000                                                                15.000
    Texas Tumblers Gymnastics
 4. Harris, Jocelyn           14.800                                                                14.800
    Texas Tumblers Gymnastics
 5. Mares, Rylee              14.600                                                                14.600
    Alamo Heights Gymnastics Academy
 6. Kirk, Miranda             13.800                                                                13.800
    Tenacious Tumbling and Trampoline
 7. Williams, Penelope         6.400                                                                 6.400
    Biron Gymnastics Inc.
 8. Gutierrez, Bentleigh       4.600                                                                 4.600
    Starz Gymnastics


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 2
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Klein, Carson             15.200                                                                15.200
    The Rock
 2. Rehor, Cleighden          13.600                                                                13.600
    Texas Tumblers Gymnastics
 2. Jackson, Connor           13.600                                                                13.600
    Alamo Heights Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 3
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Wall, Aubree              16.600                                                                16.600
    Starz Gymnastics
 2. Valdez, Esmeraya          16.200                                                                16.200
    Starz Gymnastics
 3. Hanks, Laityn             16.000                                                                16.000
    Starz Gymnastics
 4. Franklin, Raylee          15.800                                                                15.800
    Rise Gymnastics
 4. Jolly, Kali               15.800                                                                15.800
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 4. Spohn, Daughtry           15.800                                                                15.800
    Starz Gymnastics
 7. Raffaele, Jovie           15.600                                                                15.600
    Eagle Gymnastics Academy
 8. Doster, Kaylee            15.400                                                                15.400
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 9. Gist, Grace               15.200                                                                15.200
    Eagle Gymnastics Academy
10. Feser, Adrianna           15.000                                                                15.000
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
11. Villafranco, Analih       14.800                                                                14.800
    Air Extreme
11. Herrera, Lorelai          14.800                                                                14.800
    Texas Academy of Gymnastics
11. Hayes, RileyJo            14.800                                                                14.800
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
14. Weaver, Cara              14.000                                                                14.000
    Tenacious Tumbling and Trampoline
15. Foutz, Tinley             13.600                                                                13.600
    Alpha TnT
16. Weathers, Amelia          11.600                                                                11.600
    Above & Beyond Gymnastics Center
17. Cupples, Jocelyn           2.800                                                                 2.800
    Showcase Gymnastics
18. Edwards, Brooklyn          1.200                                                                 1.200
    Zia Elite Gymnastics
18. Hammett, Meg               1.200                                                                 1.200
    Alpha TnT
20. Foutz, Oakley              0.000                                                                 0.000
    Alpha TnT
20. Maez, Aysa                 0.000                                                                 0.000
    Airbound Gymnastics


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 3
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Forbess, Ezra             14.000                                                                14.000
    Eagle Gymnastics Academy
 1. Melear, Fox               14.000                                                                14.000
    Zia Elite Gymnastics
 1. Rein, Michael             14.000                                                                14.000
    Basels All Star Gymnastics and Cheer


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 4
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Matteson, Sakara          17.000                                                                17.000
    Starz Gymnastics
 2. Trevino, Haevyn           16.800                                                                16.800
    Rise Gymnastics
 3. Vennell, Adelyn           16.600                                                                16.600
    Starz Gymnastics
 4. Frank, Evelyn             16.400                                                                16.400
    Flip Factory
 4. Perry, Nikole             16.400                                                                16.400
    All American Gymnastics
 6. Boney, Jillian            16.200                                                                16.200
    United Elite Gymnastics N Cheer
 6. Cazares, AnaCatherine     16.200                                                                16.200
    TexStar Athletics
 6. Heckel, Lakynn            16.200                                                                16.200
    All American Gymnastics
 9. Vidaurri, Lily            16.000                                                                16.000
    All American Gymnastics
10. Dickerson, Layni          15.800                                                                15.800
    Trevino's Gymnastics
11. Coker, Adeline            15.600                                                                15.600
    TexStar Athletics
11. Jones, Emeri              15.600                                                                15.600
    Level Up T&T
11. Lewis, Anslee             15.600                                                                15.600
    All American Gymnastics
11. Crowell, Kinsley          15.600                                                                15.600
    Trevino's Gymnastics
11. Sneed, Elisabeth          15.600                                                                15.600
    TexStar Athletics
16. Bennett, Ella             15.400                                                                15.400
    Millers Gymnastics Academy Odessa
16. Cruz, Melissa             15.400                                                                15.400
    Millers Gymnastics Academy Odessa
16. Herman, Madisyn           15.400                                                                15.400
    Eagle Gymnastics Academy
16. Jackson, Kya              15.400                                                                15.400
    Above & Beyond Gymnastics Center
16. Mansell, Serenity         15.400                                                                15.400
    Level Up T&T
16. Martinez, Kamdyn          15.400                                                                15.400
    TexStar Athletics
16. Bigham, Sofia             15.400                                                                15.400
    TexStar Athletics
16. Willess, Emma             15.400                                                                15.400
    TexStar Athletics
16. Callihan, Laken           15.400                                                                15.400
    3TI
25. Neal, Collins             15.200                                                                15.200
    TexStar Athletics
25. Meador, Kreely            15.200                                                                15.200
    TG Sports
27. Griffin, Natalie          14.800                                                                14.800
    Above & Beyond Gymnastics Center
27. Spier, Harley             14.800                                                                14.800
    TG Sports
27. Runion, Cheney            14.800                                                                14.800
    Rise Gymnastics
30. Kindle, Cree              14.600                                                                14.600
    Air Extreme
30. Bonet, Kamryn             14.600                                                                14.600
    Alamo Heights Gymnastics Academy
32. Brandenberger, Kollyns    14.400                                                                14.400
    Seal Gymnastics
32. Fieilo, Taumafa           14.400                                                                14.400
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
32. Mahmoud, Cali             14.400                                                                14.400
    Alamo Heights Gymnastics Academy
32. Thomas, Kylie             14.400                                                                14.400
    TexStar Athletics
32. Espenscheid, Ivy          14.400                                                                14.400
    Champions Westlake
37. Thomas, Peyton            14.200                                                                14.200
    United Elite Gymnastics N Cheer
37. Thompson, Hailee          14.200                                                                14.200
    Tumble Tech
37. Moore, Ivory              14.200                                                                14.200
    Champions Westlake
40. Maupin, Lily              13.600                                                                13.600
    TexStar Athletics
41. Hunsucker, Madeline       12.000                                                                12.000
    Acrospirits
41. Benson, Bailey            12.000                                                                12.000
    All American Gymnastics
43. Kelsey, Deslynn            2.600                                                                 2.600
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 4
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Stowers, Madden           15.400                                                                15.400
    K and L Tumbletown
 2. Quatro, Oliver            14.800                                                                14.800
    Champions Westlake
 2. Miller, Carter            14.800                                                                14.800
    United Elite Gymnastics N Cheer
 4. Ellis, Raef               14.600                                                                14.600
    Above & Beyond Gymnastics Center
 5. Clement, Jack             14.200                                                                14.200
    Texas Academy of Gymnastics
 6. Coffman, Briar            12.800                                                                12.800
    Tumble Tech
 7. Sargisson, Easton          7.400                                                                 7.400
    Alamo Heights Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Cook, Caitlyn             17.200                                                                17.200
    Eagle Gymnastics Academy
 1. Golder, Ally              17.200                                                                17.200
    Tumble Tech
 3. Orban, Lilly              16.800                                                                16.800
    Faith Flip
 3. Truelock, Caly            16.800                                                                16.800
    Air Extreme
 3. Williamson, Ellie         16.800                                                                16.800
    All American Gymnastics
 3. Willis, Addison           16.800                                                                16.800
    Airbenders
 7. Cano, Gabby               16.600                                                                16.600
    Zia Elite Gymnastics
 7. Garcia, Avery             16.600                                                                16.600
    K and L Tumbletown
 7. Martinez, Adriana         16.600                                                                16.600
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 7. Ramey, Paxton             16.600                                                                16.600
    All American Gymnastics
11. Branch, Rhett             16.400                                                                16.400
    Full Force
11. Maiale, Blakeli           16.400                                                                16.400
    Eagle Gymnastics Academy
11. Mossberg, Samantha        16.400                                                                16.400
    Houston Gymnastics
11. Skirha, Sorina            16.400                                                                16.400
    Eagle Gymnastics Academy
15. Shatzer, Natalie          16.200                                                                16.200
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
15. Hauck, Hadley             16.200                                                                16.200
    Tumble Tech
15. Caudle, Maci              16.200                                                                16.200
    The Palaestra
18. Durham, Preslee           16.000                                                                16.000
    Tumble Tech
18. Furrh, Trista             16.000                                                                16.000
    K and L Tumbletown
18. Hernandez, Aubree         16.000                                                                16.000
    Flip Factory
18. Segura, Eleanor           16.000                                                                16.000
    Powerhouse TNT Gymnastics
18. Williams, Emery           16.000                                                                16.000
    World Champions Centre
18. Thomas, Annistyn          16.000                                                                16.000
    K and L Tumbletown
18. Shannon, Lyla             16.000                                                                16.000
    Airbenders
25. Bluntzer, Jade            15.800                                                                15.800
    Full Force
25. Chavez, Leanna            15.800                                                                15.800
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
25. Combs, Karlee             15.800                                                                15.800
    Eagles Wings Athletics-Prosper
25. Graves, Elena             15.800                                                                15.800
    Powerhouse TNT Gymnastics
25. Jansky, Mabry             15.800                                                                15.800
    K and L Tumbletown
25. Luedke, Alaina            15.800                                                                15.800
    K and L Tumbletown
25. Lusk, Ava                 15.800                                                                15.800
    Seal Gymnastics
25. Smith, Brynlee            15.800                                                                15.800
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
33. Tobkin, Elin              15.600                                                                15.600
    Eagles Wings Athletics-Prosper
33. Henderson, Cooper         15.600                                                                15.600
    The Rock
33. Janak, Finley             15.600                                                                15.600
    Victoria Gymagic
36. Harris, Sophie            15.400                                                                15.400
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
36. Jackson, Bailey           15.400                                                                15.400
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
36. Mercado, Paxtyn           15.400                                                                15.400
    K and L Tumbletown
36. Wong, Gemma               15.400                                                                15.400
    Tumble Tech
36. Creamer, Elizabeth        15.400                                                                15.400
    Full Force
41. Gruber, Claire            15.200                                                                15.200
    Southlake Gymnastics Academy
41. Anderson, Lindsey         15.200                                                                15.200
    Showcase Gymnastics
43. Armendariz, Isabella      15.000                                                                15.000
    All American Gymnastics
43. Boggs, Maddison           15.000                                                                15.000
    Southlake Gymnastics Academy
43. Garza, Lynzee             15.000                                                                15.000
    K and L Tumbletown
43. Wilhoit, Beckham          15.000                                                                15.000
    Level Up T&T
43. VanBeber, Rory            15.000                                                                15.000
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
43. Moore, Arayia             15.000                                                                15.000
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
43. Montgomery, Reese         15.000                                                                15.000
    Gym-Kat Sports Center
43. Mogg, Caydence            15.000                                                                15.000
    TexStar Athletics
51. Heiser, Rylan             14.800                                                                14.800
    Airbound Gymnastics
51. Johnson, Lennon           14.800                                                                14.800
    High Flyers Gymnastics
51. Palomo, Aubree            14.800                                                                14.800
    Air Extreme
51. Smith, Caelyn             14.800                                                                14.800
    Southlake Gymnastics Academy
51. Wood, Taylin              14.800                                                                14.800
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
56. Creighton, Drew           14.600                                                                14.600
    Flip Factory
56. Doss, Kacie               14.600                                                                14.600
    Tumble Tech
58. Hammond, Alice            14.400                                                                14.400
    Alpha TnT
58. Hart, Andi                14.400                                                                14.400
    TexStar Athletics
58. Heiser, Reese             14.400                                                                14.400
    Airbound Gymnastics
61. Smith, Samantha           14.200                                                                14.200
    Southlake Gymnastics Academy
62. Favors, Samantha          14.000                                                                14.000
    Tumble Tech
63. Warren, Phoenix           13.200                                                                13.200
    Twist and Shout
64. McGeoghagan, Maddie       13.000                                                                13.000
    Showcase Gymnastics
65. Kam, Sophia                1.400                                                                 1.400
    Flip Factory
66. Fair, Kyrie                1.000                                                                 1.000
    Extreme Cheer and Tumble
67. Powell, Vivienne           0.000                                                                 0.000
    Gym-Kat Sports Center
67. Garcia, Tessa              0.000                                                                 0.000
    Full Force


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Barnes, Brody             16.600                                                                16.600
    Waxahachie Gymnastics Center
 2. Filkins, Hagen            16.000                                                                16.000
    3TI
 3. Broemsen, Sevastian       15.600                                                                15.600
    Powerhouse TNT Gymnastics
 3. Hogue, Karter             15.600                                                                15.600
    TG Sports
 3. Struthers, Riley          15.600                                                                15.600
    World Champions Centre
 3. Williams, Atticus         15.600                                                                15.600
    Zia Elite Gymnastics
 7. Newsom, Nehemiah          15.400                                                                15.400
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 8. Bernot, Hunter            15.000                                                                15.000
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 9. Bybel, Christopher        14.800                                                                14.800
    Texas Tumblers Gymnastics
 9. Lowe, Thomas              14.800                                                                14.800
    Eagle Gymnastics Academy
11. Bey, Elijah               14.400                                                                14.400
    Waxahachie Gymnastics Center
12. King, Ryker               13.800                                                                13.800
    Air Extreme
13. Foote, Gavin              12.800                                                                12.800
    Biron Gymnastics Inc.
14. Qumsieh, Samuel            3.000                                                                 3.000
    World Champions Centre


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 6
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Duncan, Brooklynn         17.400                                                                17.400
    Air Extreme
 2. MorenoHenao, Salome       17.200                                                                17.200
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 3. Hull, Serenity            17.000                                                                17.000
    Full Force
 4. Blanchard, Brynlee        16.800                                                                16.800
    The Rock
 5. Williams, Camryn          16.600                                                                16.600
    Extreme Cheer and Tumble
 6. Campbell, ClaraBeth       16.400                                                                16.400
    Rebounders Gymnastics
 7. Carpenter, Kylee          16.000                                                                16.000
    Gym-Kat Sports Center
 7. O'Bryan, Claire           16.000                                                                16.000
    3TI
 7. Piepkorn, Mia             16.000                                                                16.000
    TexStar Athletics
10. Villalobos, Logan         15.800                                                                15.800
    World Champions Centre
11. Marie, Kinsley            15.600                                                                15.600
    Victoria Gymagic
12. Nall, Madeline            15.400                                                                15.400
    TexStar Athletics
13. Hernandez, Addi           15.200                                                                15.200
    K and L Tumbletown
14. Manning, Jade             12.600                                                                12.600
    K and L Tumbletown
15. Adams, Addison             9.400                                                                 9.400
    Gym-Kat Sports Center


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 6
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Bowles, Quentin           14.600                                                                14.600
    Tenacious Tumbling and Trampoline
 2. Redman, Barett            13.800                                                                13.800
    K and L Tumbletown
 3. Hester, Conner            12.800                                                                12.800
    TG Sports
 4. Desai, Satya               6.200                                                                 6.200
    Tumble Tech


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 7
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Warrick, Kinley           16.600                                                                16.600
    Rebounders Gymnastics
 2. Hudson, Skye              16.400                                                                16.400
    Houston Gymnastics
 3. LaBouff, Emerson          16.000                                                                16.000
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 4. Washington, Olivia        15.400                                                                15.400
    K and L Tumbletown
 5. Madrid, Davinli           15.200                                                                15.200
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 5. Walford, Olivia           15.200                                                                15.200
    Victoria Gymagic
 7. Peterman, Mary            15.000                                                                15.000
    The Palaestra
 8. Campbell, Elise           14.800                                                                14.800
    Rebounders Gymnastics
 9. Rodriguez, Reese          14.600                                                                14.600
    Twist and Shout
 9. Tuttle, Ava               14.600                                                                14.600
    TexStar Athletics
11. Chilek, Wren              13.200                                                                13.200
    K and L Tumbletown
11. Kram, Josie               13.200                                                                13.200
    K and L Tumbletown
13. Walters, Haleigh          12.800                                                                12.800
    Team Apex
14. Zepeda, Sophia            10.400                                                                10.400
    TG Sports


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 7
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Castle, Chase             15.200                                                                15.200
    World Champions Centre
 2. Bell, Landon              14.000                                                                14.000
    Eagle Gymnastics Academy
 3. Wilhite, Caden            13.600                                                                13.600
    Alpha TnT


TRAMPOLINE / 10 & Under / Female / Level 8
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Rickman, Daizy            27.200               31.700    5.9                                    58.900
    Full Force
 2. Miller, Olivia            25.200               31.400    5.2                                    56.600
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 3. Brown, Ansley             25.800               30.700    6.0                                    56.500
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 4. Dooley, Ellah             25.200               30.700    5.9                                    55.900
    Twist and Shout
 5. Fuentes, Scarlet          24.500               29.300    5.3                                    53.800
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 6. Odell, Kinsley            24.200               27.800    4.5                                    52.000
    Legacy Elite Athletics
 7. Harmon, Baylor            24.300               26.700    5.0                                    51.000
    TG Sports


TRAMPOLINE / 10 & Under / Male / Level 8
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Braswell, Mason           26.400               30.700    5.9                                    57.100
    All American Gymnastics
 2. Clower, Jonah             25.100               30.200    5.3                                    55.300
    Southlake Gymnastics Academy
 3. Calungsod, Jordan         24.600               29.300    5.3                                    53.900
    Rebounders Gymnastics
 4. Hogue, Ryker              24.700               29.100    5.0                                    53.800
    TG Sports
 5. Horal, Tommy              25.300               28.400    5.1                                    53.700
    Extreme Cheer and Tumble


TRAMPOLINE / 10 & Under / Female / Level 9
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Granado, Evie             26.700               30.800    7.2                                    57.500
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / 10 & Under / Male / Level 9
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Otto, Wyatt               24.600               29.900    6.6                                    54.500
    Extreme Cheer and Tumble


TRAMPOLINE / 11 / Female / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Tanner, Sophia            17.800                                                                17.800
    Twist and Shout
 2. Kam, Ginny                17.400                                                                17.400
    Flip Factory
 3. Chacon, Madalyn           16.800                                                                16.800
    All American Gymnastics
 3. Alderson, Kaitlyn         16.800                                                                16.800
    Powerhouse TNT Gymnastics
 5. Fulbright, Kayden         16.600                                                                16.600
    Tumble Tech
 5. Davis, Gabriella          16.600                                                                16.600
    Southlake Gymnastics Academy
 7. Boggs, Cady               16.400                                                                16.400
    Powerhouse TNT Gymnastics
 7. Kreck, Rebaecca           16.400                                                                16.400
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 9. Crick, Claire             16.200                                                                16.200
    Southlake Gymnastics Academy
 9. McMillan, Raeleigh        16.200                                                                16.200
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
11. Willams, Ly'lah           16.000                                                                16.000
    Powerhouse TNT Gymnastics
11. Simpson, Halle            16.000                                                                16.000
    TexStar Athletics
13. Fitzsimmons, Isabell      15.800                                                                15.800
    Airbound Gymnastics
13. Casillas, Mikenna         15.800                                                                15.800
    Full Force
13. Mittal, Maya              15.800                                                                15.800
    Twist and Shout
13. Fambrough, Kylie          15.800                                                                15.800
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
13. Winters, Autumn           15.800                                                                15.800
    Rebounders Gymnastics
13. Brown, Harper             15.800                                                                15.800
    Tumble Tech
19. Holbert, Addie            15.600                                                                15.600
    Rise Gymnastics
20. Thomas, Karis             15.600                                                                15.600
    TexStar Athletics
20. Torres, Gabriella         15.600                                                                15.600
    All American Gymnastics
20. McCarthy, Lena            15.600                                                                15.600
    Rise Gymnastics
20. Duran, Isabella           15.600                                                                15.600
    Level Up T&T
20. Sturgeon, Ella            15.600                                                                15.600
    Texas Tumblers Gymnastics
20. Brown, Blaire             15.600                                                                15.600
    Air Extreme
20. Jaynes, Haylin            15.600                                                                15.600
    Seal Gymnastics
20. Tapp, Ryan                15.600                                                                15.600
    Team Apex
28. Baer, Andree              15.400                                                                15.400
    Legacy Elite Athletics
28. Sanders, Brooklyn         15.400                                                                15.400
    Air Extreme
30. Scott, Piper              15.200                                                                15.200
    The Rock
30. Lopez, Julia              15.200                                                                15.200
    Gymnastics Of San Antonio
32. Andrews, Annelise         15.000                                                                15.000
    Rock Solid Athletics
32. Foley, Meritt             15.000                                                                15.000
    Showcase Gymnastics
32. Conley, Savanah           15.000                                                                15.000
    Alamo Heights Gymnastics Academy
32. Freeman, Gabrielle        15.000                                                                15.000
    United Elite Gymnastics N Cheer
32. Benson, Sophie            15.000                                                                15.000
    Southlake Gymnastics Academy
37. Toogood, Harper           14.800                                                                14.800
    Air Extreme
38. Reed, Prestyn             14.600                                                                14.600
    TexStar Athletics
39. Wooten, Hailey            14.400                                                                14.400
    Eagles Wings Athletics-Prosper
39. Elliott, Emily            14.400                                                                14.400
    TexStar Athletics
39. Young, Kerstyn            14.400                                                                14.400
    TexStar Athletics
42. Nicholson, Dristol        14.200                                                                14.200
    High Flyers Gymnastics
42. Schmitz, Kaitlyn          14.200                                                                14.200
    Gymnastics Of San Antonio
44. Spier, Haylie             14.000                                                                14.000
    TG Sports
44. Jackson, Kadence          14.000                                                                14.000
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
44. Oliver, Sara              14.000                                                                14.000
    Tumble Tech
47. Velasquez, Braylee        13.800                                                                13.800
    TexStar Athletics
48. Kuhn, Brooklyn            13.600                                                                13.600
    Zenith Elite Gymnastics Academy
48. Cisneros, Yalexii         13.600                                                                13.600
    TG Sports
50. Steffen, Reagan           11.600                                                                11.600
    Southlake Gymnastics Academy
51. Kirk, Sierra               4.400                                                                 4.400
    Tenacious Tumbling and Trampoline
52. Jenks, Sophia              1.000                                                                 1.000
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 2
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Putman, Kylin             15.600                                                                15.600
    Tenacious Tumbling and Trampoline


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 3
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Marquez, Lexi             15.400                                                                15.400
    Houston Gymnastics
 2. Carbaugh, Bella           14.800                                                                14.800
    Twist and Shout
 3. Houston, Adrienne         14.200                                                                14.200
    Alpha TnT
 4. Poynter, Annabelle        14.000                                                                14.000
    Alamo Heights Gymnastics Academy
 5. Washington, Janiyah       13.200                                                                13.200
    Starz Gymnastics
 6. Barclay, Adalynn           4.000                                                                 4.000
    All American Gymnastics
 7. Barton, Charlotte          3.000                                                                 3.000
    The Palaestra
 8. McCrary, Madelyn           2.800                                                                 2.800
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 9. Marquez, Olivia            1.400                                                                 1.400
    Houston Gymnastics
 9. Michlowitz, Devra          1.400                                                                 1.400
    Texas Academy of Gymnastics
 9. Boyd, Kyla                 1.400                                                                 1.400
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 9. Sierra, Natalia            1.400                                                                 1.400
    Biron Gymnastics Inc.


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 4
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Ramirez, Allyson          16.800                                                                16.800
    Starz Gymnastics
 2. Davis, Gabrielle          16.000                                                                16.000
    Trevino's Gymnastics
 2. Wagner, Kate              16.000                                                                16.000
    All American Gymnastics
 2. Hamilton, Brylee          16.000                                                                16.000
    All American Gymnastics
 5. Hogue, Jazmine            15.800                                                                15.800
    TG Sports
 5. Johnston, Cora            15.800                                                                15.800
    Gymnastics Of San Antonio
 7. Kutz, Effie               15.400                                                                15.400
    Champions Westlake
 7. McMillon, Brenlee         15.400                                                                15.400
    TexStar Athletics
 9. Granato, Sovieda          15.200                                                                15.200
    Gymnastics Of San Antonio
 9. Karni, Gabi               15.200                                                                15.200
    Houston Gymnastics
 9. Allen, Quinn              15.200                                                                15.200
    Rock Solid Athletics
 9. Wexler, Emerald           15.200                                                                15.200
    FAST Sports Performance and Tumbling
 9. Shellhart, Madalyn        15.200                                                                15.200
    Texas Tumblers Gymnastics
14. Jimenez, Camille          14.800                                                                14.800
    TexStar Athletics
15. Bohannon, Blaire          14.600                                                                14.600
    TexStar Athletics
16. Alvarez, Cameron          14.400                                                                14.400
    Zenith Elite Gymnastics Academy
16. Oeader, Kessli            14.400                                                                14.400
    All American Gymnastics
16. Purdy, Reese              14.400                                                                14.400
    TexStar Athletics
16. Gregory, Z'Niyah          14.400                                                                14.400
    Texas Tumblers Gymnastics
20. Bennett, Kensley          14.200                                                                14.200
    Millers Gymnastics Academy Odessa
20. Jones, Josie              14.200                                                                14.200
    All American Gymnastics
22. Kemp, Zoey                13.800                                                                13.800
    All American Gymnastics
23. Seymore, Meghan           13.600                                                                13.600
    Rock Solid Athletics
24. VanBeek, Payton           13.000                                                                13.000
    Airbound Gymnastics


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 4
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Keck, Eli                 12.800                                                                12.800
    Alpha TnT


TRAMPOLINE / 12 / Female / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Stewart, Taylor           17.200                                                                17.200
    TexStar Athletics
 2. Summit, Charley           17.000                                                                17.000
    All American Gymnastics
 3. Owens, Aubrey             16.800                                                                16.800
    Gym-Kat Sports Center
 4. Carson, Brynnlee          16.600                                                                16.600
    Rise Gymnastics
 4. Hunt, Isabella            16.600                                                                16.600
    Airbenders
 6. Maestas, Amaris           16.400                                                                16.400
    Rebounders Gymnastics
 6. Mershawn, Ella            16.400                                                                16.400
    United Elite Gymnastics N Cheer
 6. Shariff, Nia              16.400                                                                16.400
    Gymnast Factory
 9. Arrington, Haylee         16.200                                                                16.200
    Airbound Gymnastics
 9. Perez, Isabel             16.200                                                                16.200
    United Elite Gymnastics N Cheer
 9. Pate, Eve                 16.200                                                                16.200
    Waxahachie Gymnastics Center
 9. Knight, Madie             16.200                                                                16.200
    Waxahachie Gymnastics Center
 9. Dickson, Pema             16.200                                                                16.200
    Rock Solid Athletics
14. Christall, Caydee         16.000                                                                16.000
    TexStar Athletics
14. Hagood, Adalyn            16.000                                                                16.000
    3TI
14. Maupin, Lucy              16.000                                                                16.000
    TexStar Athletics
14. Kaufman, Mia              16.000                                                                16.000
    Faith Flip
18. Dooley, Shelby            15.800                                                                15.800
    Twist and Shout
19. Archer, Ayven             15.600                                                                15.600
    TexStar Athletics
19. Balderas, Cielo           15.600                                                                15.600
    Tarkington Athletic Center
19. Beedle, Laynie            15.600                                                                15.600
    High Flyers Gymnastics
19. Hollingsworth, Stevie     15.600                                                                15.600
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
19. Kadlacek, Hadley          15.600                                                                15.600
    Rise Gymnastics
24. Piper, Harley             15.400                                                                15.400
    Level Up T&T
25. Walker, Hayden            15.200                                                                15.200
    Southlake Gymnastics Academy
26. Neal, Campbell            15.000                                                                15.000
    TexStar Athletics
27. Jordan, Ashlynn           14.800                                                                14.800
    TexStar Athletics
27. Marshall, Ava             14.800                                                                14.800
    TexStar Athletics
27. Newton, Addie             14.800                                                                14.800
    Tarkington Athletic Center
30. Pate, Cyan                14.600                                                                14.600
    World Champions Centre
31. Alva, McKinley            14.400                                                                14.400
    Win Kids
32. Lynch, Maddie             14.200                                                                14.200
    Millers Gymnastics Academy Odessa
33. Benavides, Zamaria        14.000                                                                14.000
    Alpha TnT
34. Holmes, Becca             13.800                                                                13.800
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
34. Taylor, Zara              13.800                                                                13.800
    World Champions Centre
36. Cabrera, Kk               13.600                                                                13.600
    Southlake Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Ghali, Mina               16.800                                                                16.800
    Win Kids
 2. Gaudreau, Jacob           16.600                                                                16.600
    Tumble Tech
 3. Sneed, Nathanael          15.600                                                                15.600
    TexStar Athletics
 4. PottS, Payce              15.200                                                                15.200
    TexStar Athletics
 5. Alverez, Jonathan         15.000                                                                15.000
    Win Kids
 5. Overton, Dillon           15.000                                                                15.000
    Champions Westlake
 5. Hancock, Colin            15.000                                                                15.000
    Gymnast Factory
 8. Jansen, Willem            14.800                                                                14.800
    Biron Gymnastics Inc.
 8. Dacus, Jacob              14.800                                                                14.800
    3TI
10. Reily, Talin              14.600                                                                14.600
    3TI
10. Ruthardt, Asher           14.600                                                                14.600
    TexStar Athletics
10. Smith, DaJon              14.600                                                                14.600
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
13. Hogue, Kristian           14.400                                                                14.400
    TG Sports
14. Perry, Andrew             14.200                                                                14.200
    3TI
15. Bailey, Logan             14.000                                                                14.000
    Team Apex
15. Glass, Jach               14.000                                                                14.000
    Southlake Gymnastics Academy
17. Nino, Jamisen             13.600                                                                13.600
    Alamo Heights Gymnastics Academy
18. Favre, Max                13.200                                                                13.200
    Win Kids


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 6
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Collins, Sadie            17.200                                                                17.200
    All American Gymnastics
 2. Fairchild, Taryn          16.600                                                                16.600
    Twist and Shout
 3. Hernandez, Samira         15.800                                                                15.800
    Houston Gymnastics
 3. Amsler, Phoebe            15.800                                                                15.800
    Zenith Elite Gymnastics Academy
 5. Frearson, Avery           15.600                                                                15.600
    Gymnast Factory
 5. Cummins, Lily             15.600                                                                15.600
    Full Force
 7. Gilmore, Ava              15.400                                                                15.400
    United Elite Gymnastics N Cheer
 7. Tanner, Starlyn           15.400                                                                15.400
    Tarkington Athletic Center
 7. Walton, Cam               15.400                                                                15.400
    Eagle Gymnastics Academy
 7. Wilson, Haylee            15.400                                                                15.400
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 7. Ledbetter, Ella           15.400                                                                15.400
    Seal Gymnastics
12. Hillier, Adeline          15.200                                                                15.200
    Airbenders
12. Klemke, Callie            15.200                                                                15.200
    Level Up T&T
14. Elliott, Abby             14.800                                                                14.800
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
14. Fails, London             14.800                                                                14.800
    Legacy Elite Athletics
16. Solis, Camila             14.600                                                                14.600
    Madeline Graves Performing Arts
17. Heinold, Kayla            14.400                                                                14.400
    K and L Tumbletown
17. Terrell, Kayla            14.400                                                                14.400
    Texas Tumblers Gymnastics
19. Miguel, Chloe             14.200                                                                14.200
    TG Sports
19. Savell, Courtney          14.200                                                                14.200
    Millers Gymnastics Academy Odessa
21. Mcdonald, Kacyn           14.000                                                                14.000
    TexStar Athletics
21. Salido, Summer            14.000                                                                14.000
    Win Kids
21. Montes, Rosie             14.000                                                                14.000
    TG Sports
24. Carlock, Mylie            13.800                                                                13.800
    TexStar Athletics
24. Long, Breeley             13.800                                                                13.800
    All American Gymnastics
24. Noska, Olivia             13.800                                                                13.800
    K and L Tumbletown
27. Barr, Caroline            13.400                                                                13.400
    TexStar Athletics
27. Tavey, Lexalynn           13.400                                                                13.400
    Tumble Tech
29. Lockridge, Nadia          13.000                                                                13.000
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
29. Weber, Briten             13.000                                                                13.000
    Tenacious Tumbling and Trampoline
31. Stapleton, Carley         12.600                                                                12.600
    Tumble Tech
32. Giacobbe, Kaylee          12.400                                                                12.400
    Millers Gymnastics Academy Odessa
33. Sanders, Bryar             4.200                                                                 4.200
    Gym-Kat Sports Center
34. Robinson, Katelyn          0.000                                                                 0.000
    Alpha TnT


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 6
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Kupsick, Tanner           15.800                                                                15.800
    Above & Beyond Gymnastics Center
 2. Creel, Ben                15.600                                                                15.600
    Champions Westlake
 3. Cupples, Connor           15.400                                                                15.400
    Showcase Gymnastics
 4. Martinez, Legend          15.000                                                                15.000
    Level Up T&T
 5. Andresakis, Jayden        14.600                                                                14.600
    Champions Westlake
 6. Pyle, Gauge               13.800                                                                13.800
    High Flyers Gymnastics
 6. Sever, Anderson           13.800                                                                13.800
    Champions Westlake


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 7
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Janak, Brynlee            16.000                                                                16.000
    Victoria Gymagic
 1. Pickett, Gianna           16.000                                                                16.000
    Tenacious Tumbling and Trampoline
 3. Cleaveland, Aubrey        15.800                                                                15.800
    Upsidedowners
 3. Faulkner, Atlee           15.800                                                                15.800
    TexStar Athletics
 3. Ressler, Abby             15.800                                                                15.800
    K and L Tumbletown
 6. Hutcheson, Abigail        15.600                                                                15.600
    Flip Factory
 6. Pullin, Briley            15.600                                                                15.600
    K and L Tumbletown
 6. Hamman, Ember             15.600                                                                15.600
    Twist and Shout
 6. Butschek, Dawsyn          15.600                                                                15.600
    K and L Tumbletown
 6. Ramirez, Ramsey           15.600                                                                15.600
    Gymnast Factory
11. Bruton, Bella             15.400                                                                15.400
    Twist and Shout
11. Mercado, Angela           15.400                                                                15.400
    Powerhouse TNT Gymnastics
11. Valdez, Raley             15.400                                                                15.400
    Airbound Gymnastics
11. Corales, Sofia            15.400                                                                15.400
    Gymnast Factory
15. Bates, Briley             15.200                                                                15.200
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
15. Branson, Telese           15.200                                                                15.200
    Gym-Kat Sports Center
15. Carr, Caidynn             15.200                                                                15.200
    Trevino's Gymnastics
15. Collins, Annabelle        15.200                                                                15.200
    K and L Tumbletown
15. Rees, Holly               15.200                                                                15.200
    The Palaestra
15. McElhinny, Olivia         15.200                                                                15.200
    Flip Factory
15. Chilek, Evangeline        15.200                                                                15.200
    K and L Tumbletown
15. Haisler, Eden             15.200                                                                15.200
    Tumble Tech
23. Dill, Olivia              15.000                                                                15.000
    Twist and Shout
23. Fojt, Lilly               15.000                                                                15.000
    K and L Tumbletown
23. Savage, Kailey            15.000                                                                15.000
    Trevino's Gymnastics
23. Velasquez, Ellie          15.000                                                                15.000
    TexStar Athletics
23. Henderson, Lauryn         15.000                                                                15.000
    Tumble Tech
28. Morton, Jaycee            14.800                                                                14.800
    Seal Gymnastics
28. Cavalier, Emily           14.800                                                                14.800
    Southlake Gymnastics Academy
28. Holloway, Jillian         14.800                                                                14.800
    K and L Tumbletown
31. Graves, Ariah             14.600                                                                14.600
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
31. Matthews, Kadence         14.600                                                                14.600
    Flip Factory
31. Stalnaker, Cate           14.600                                                                14.600
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
34. Driskell, Avery           14.400                                                                14.400
    K and L Tumbletown
34. Lynn, Kayla               14.400                                                                14.400
    Eagle Gymnastics Academy
36. Britt, DeBriyah           14.200                                                                14.200
    TexStar Athletics
36. Sparks, Rylee             14.200                                                                14.200
    Gym-Kat Sports Center
36. Goodwin, Rainee           14.200                                                                14.200
    Twist and Shout
39. Adleta, Zoey               5.400                                                                 5.400
    Texas Academy of Gymnastics
40. Armstrong, Kylie           0.000                                                                 0.000
    Flip Factory


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 7
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Templet, Easton           15.600                                                                15.600
    Flip Factory
 2. Wong, Daniel              11.800                                                                11.800
    Tumble Tech


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 8
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Merrill, Ava              26.800               31.600    6.0                                    58.400
    Powerhouse TNT Gymnastics
 2. Ganaway, Caleigh          26.600               30.400    5.9                                    57.000
    Full Force
 3. Guerrero, Vida            25.600               31.000    6.0                                    56.600
    Powerhouse TNT Gymnastics
 4. Most, Kesli               26.200               30.300    5.9                                    56.500
    Full Force
 5. Falls, Adalyn             25.800               29.600    5.9                                    55.400
    TexStar Athletics
 6. Coffey, Lakshmi           24.800               30.600    6.0                                    55.400
    Gymnast Factory
 7. McCraw, Quinn             25.200               30.200    5.9                                    55.400
    Eagle Gymnastics Academy
 8. Choi, Faith               24.900               30.400    5.2                                    55.300
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 9. Hopkins, Alex             24.900               30.300    5.2                                    55.200
    Legacy Elite Athletics
10. BrittianWinn, Braylee     25.700               29.500    5.0                                    55.200
    All American Gymnastics
11. Li, Jasmine               24.500               29.900    5.9                                    54.400
    Southlake Gymnastics Academy
12. Wilson, Ashton            24.900               29.400    5.3                                    54.300
    Millers Gymnastics Academy Odessa
13. LaracuenteCintr, Katheri  25.400               28.900    5.1                                    54.300
    Extreme Cheer and Tumble
14. Otto, Makayla             25.200               29.100    5.9                                    54.300
    Extreme Cheer and Tumble
15. Mcintosh, Kinsley         24.600               29.300    6.0                                    53.900
    Millers Gymnastics Academy Odessa
16. Rodriguez, Emori          24.900               28.700    5.2                                    53.600
    K and L Tumbletown
17. Boudreaux, Ryleigh        24.200               29.400    6.0                                    53.600
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
18. Gann, Angelique           23.700               29.500    5.2                                    53.200
    Southlake Gymnastics Academy
19. Elam, Saylor              24.000               28.200    5.3                                    52.200
    Millers Gymnastics Academy Odessa
20. Loffler, Cambry           24.500               27.600    5.2                                    52.100
    Millers Gymnastics Academy Odessa
21. Roby, Hanna               24.400               27.100    6.0                                    51.500
    Millers Gymnastics Academy Odessa
22. Flournoy, Kaydence        24.300               26.800    4.5                                    51.100
    Gym-Kat Sports Center
23. Fogerson, Marley          23.100               27.900    5.0                                    51.000
    TexStar Athletics
24. Watson, Aaliyah           22.500               27.700    4.7                                    50.200
    Legacy Elite Athletics
25. Whipple, Ellie            22.700               25.100    4.5                                    47.800
    Gym-Kat Sports Center
26. Moreno, Alexis            22.900               24.500    4.0                                    47.400
    Alpha TnT
27. Avent, Adalyn             23.300               17.400    3.0                                    40.700
    TG Sports
28. Wojahn, Ayla              23.900                0.000                                           23.900
    Showcase Gymnastics
29. Hester, Jordyn            11.300                0.000                                           11.300
    TG Sports


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 8
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Braswell, Miles           26.100               31.100    5.9                                    57.200
    All American Gymnastics
 2. Ornelas, Gabriel          25.000               30.500    5.6                                    55.500
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 3. Corbin, Jeremiah          25.900               29.500    5.6                                    55.400
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 4. Harris, Brady             25.400               29.800    5.2                                    55.200
    World Champions Centre
 5. Jorgensen, Jordan         23.900               28.700    4.6                                    52.600
    World Champions Centre
 6. Borrowman, Logan          23.400               29.100    5.0                                    52.500
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 7. Hurst, Barrett            22.900               29.300    5.9                                    52.200
    Rock Solid Athletics
 8. Malone, Eli               23.400               28.400    6.0                                    51.800
    Alamo Heights Gymnastics Academy
 9. Hooser, Jonathan          24.400               27.100    4.1                                    51.500
    Alpha TnT
10. Porrello, Joseph          24.100               24.100    4.5                                    48.200
    Tumble Tech


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 9
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Vayner-Vishnubh, Tova     26.700               32.300    6.4                                    59.000
    Gymnast Factory
 2. Lugosi, Zarah             26.200               32.600    7.1                                    58.800
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 3. Rasor, Parker             26.400               30.900    7.1                                    57.300
    Air Extreme
 4. Ellis, Skyy               25.800               31.100    6.0                                    56.900
    Victoria Gymagic
 5. Reed, Peija               25.300               31.100    7.1                                    56.400
    Air Extreme
 6. Davis, Lorelai            24.800               31.000    6.9                                    55.800
    TG Sports
 7. Hinton, Audrey            24.800               30.700    6.9                                    55.500
    Zia Elite Gymnastics
 8. Crum, Reagan              25.400               30.000    6.0                                    55.400
    Tumble Tech
 9. Flores, Mia               24.900               29.400    6.0                                    54.300
    Southlake Gymnastics Academy
10. Luoma, Quinn              24.300               29.900    6.7                                    54.200
    Tumble Tech
11. Seyler, Mycah             25.000               28.800    6.0                                    53.800
    Southlake Gymnastics Academy
12. Flores, Ciera             21.300               29.800    6.9                                    51.100
    TG Sports
13. Hubbard, MadiHubbard      21.500               29.300    7.1                                    50.800
    K and L Tumbletown


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 9
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Kim, Casen                25.200               30.800    6.1                                    56.000
    Eagle Gymnastics Academy
 2. Gallardo, Sebastian       24.300               31.500    7.6                                    55.800
    Powerhouse TNT Gymnastics
 3. Horner, Layton            23.800               31.100    7.3                                    54.900
    Flip Factory


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 10
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Clay, Olive               25.700               42.150    8.3   13.050                           67.850
    Victoria Gymagic


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 10
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Sofia, Michael            37.980     13.780    43.240    9.1   13.140                           81.220
    Flip Factory


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 3
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Woodward, Mackenzie       15.000                                                                15.000
    Starz Gymnastics
 2. Caviel, Gail               1.600                                                                 1.600
    Basels All Star Gymnastics and Cheer


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 4
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Moore, Braily             16.200                                                                16.200
    All American Gymnastics
 2. Ortiz, Ilianna            15.800                                                                15.800
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 3. Jackson, Jayli            15.600                                                                15.600
    FAST Sports Performance and Tumbling
 4. Luna, Hallie              15.400                                                                15.400
    3TI
 5. Flores, Nayeli            14.400                                                                14.400
    Air Extreme
 6. Simpson, Afton            14.000                                                                14.000
    Starz Gymnastics
 6. Compton, Ni'Ari           14.000                                                                14.000
    TexStar Athletics
 8. Thomas, Stormy            13.600                                                                13.600
    Champions Westlake
 9. Esquivel, Ever            12.800                                                                12.800
    TexStar Athletics
10. Santiago, Aryanna          5.200                                                                 5.200
    Gymnastics Of San Antonio


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Laughlin, Tristyn         18.000                                                                18.000
    Faith Flip
 2. Sanchez, Leslie           17.000                                                                17.000
    Airbenders
 3. Holloway, Sophia          16.800                                                                16.800
    Starz Gymnastics
 3. Jeschke, Reese            16.800                                                                16.800
    Tumble Tech
 3. Jones, Bostyn             16.800                                                                16.800
    Rise Gymnastics
 3. Mayfield, Gracie          16.800                                                                16.800
    Airbenders
 7. Gillespie, Claire         16.600                                                                16.600
    Rock Solid Athletics
 8. Piercy, Layla             16.400                                                                16.400
    Acrospirits
 8. Funderburg, Kaydi         16.400                                                                16.400
    High Flyers Gymnastics
10. McDuffie, Addison         16.000                                                                16.000
    Rise Gymnastics
11. Buchanan, Bailey          15.800                                                                15.800
    Air Extreme
11. Fox, Rileigh              15.800                                                                15.800
    Level Up T&T
11. Glaser, Madeline          15.800                                                                15.800
    Win Kids
11. Sneed, Olivia             15.800                                                                15.800
    TexStar Athletics
11. Bradley, Lauren           15.800                                                                15.800
    Rise Gymnastics
16. Haisten, Brett            15.600                                                                15.600
    High Flyers Gymnastics
16. Spellmeier, Charidee      15.600                                                                15.600
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
16. Terry, Jordynn            15.600                                                                15.600
    TexStar Athletics
19. Cate, Clover              15.400                                                                15.400
    Rock Solid Athletics
19. Keen, Ally                15.400                                                                15.400
    Champions Westlake
19. Prock, Jenna              15.400                                                                15.400
    TG Sports
19. Tibbs, Kylie              15.400                                                                15.400
    United Elite Gymnastics N Cheer
23. Copley, Kadence           15.200                                                                15.200
    High Flyers Gymnastics
24. Briscoe, Ady              15.000                                                                15.000
    Rebounders Gymnastics
24. Humphreys, Jocelynn       15.000                                                                15.000
    Rise Gymnastics
26. Nally, Kaylin             14.800                                                                14.800
    Eagles Wings Athletics-Prosper
26. Reed, Hayleigh            14.800                                                                14.800
    TexStar Athletics
28. Rutledge, Rhyse           14.600                                                                14.600
    Seal Gymnastics
29. Hughes, Alira             14.400                                                                14.400
    Waxahachie Gymnastics Center
30. Courtney, Addison         14.200                                                                14.200
    Champions Westlake
31. White, Amera              14.000                                                                14.000
    World Champions Centre
32. Jenvey, Scarlett          10.200                                                                10.200
    Biron Gymnastics Inc.
33. Vosburg, Kennedy           7.200                                                                 7.200
    Rise Gymnastics
34. Miller, Samantha           4.000                                                                 4.000
    United Elite Gymnastics N Cheer
35. Larochelle, Claire         2.800                                                                 2.800
    TexStar Athletics
36. Gonzalez, Illyanna         2.600                                                                 2.600
    TexStar Athletics
37. Calhoun, Rebecca           0.000                                                                 0.000
    Trevino's Gymnastics
37. Bible, Katherine           0.000                                                                 0.000
    The Palaestra


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Kirkland, Kreed           16.600                                                                16.600
    Rise Gymnastics
 2. Bunch, Cohen              16.200                                                                16.200
    Trevino's Gymnastics
 2. Hoffman, Nicholas         16.200                                                                16.200
    United Elite Gymnastics N Cheer
 4. Jones, Matthew            15.800                                                                15.800
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 5. Cook, Jonathan            15.400                                                                15.400
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 6. Knight, Mason             14.600                                                                14.600
    Waxahachie Gymnastics Center
 6. Kreck, Braedyn            14.600                                                                14.600
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 8. Sprinkle, Jakob           14.200                                                                14.200
    Champions Westlake


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 6
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Coulter, Emma             16.800                                                                16.800
    Eagle Gymnastics Academy
 2. Hilliard, Sydney          16.400                                                                16.400
    FAST Sports Performance and Tumbling
 3. Konstanzer, Lily          16.200                                                                16.200
    Houston Gymnastics
 3. Wagoner, Ruby             16.200                                                                16.200
    Eagle Gymnastics Academy
 5. Snyder, Ella              15.800                                                                15.800
    All American Gymnastics
 6. Boyd, Brooke              15.600                                                                15.600
    Trevino's Gymnastics
 6. Lewis, Addison            15.600                                                                15.600
    All American Gymnastics
 6. Williams, Evie            15.600                                                                15.600
    Zia Elite Gymnastics
 9. Fletcher, Taegan          15.400                                                                15.400
    All American Gymnastics
 9. Madewell, Madie           15.400                                                                15.400
    The Rock
 9. Sharp, Evia               15.400                                                                15.400
    Biron Gymnastics Inc.
12. Chapman, Katelynn         15.200                                                                15.200
    Win Kids
12. Pool, Hannah              15.200                                                                15.200
    Gym-Kat Sports Center
14. Campbell, Chiara          15.000                                                                15.000
    Houston Gymnastics
14. Fielder, Abby             15.000                                                                15.000
    Airbenders
16. Tucker, Juliet            14.600                                                                14.600
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
17. Hughes, Laynie            14.200                                                                14.200
    TG Sports
18. Burns, Shayne             14.000                                                                14.000
    Tenacious Tumbling and Trampoline
19. Saman, Gia                13.800                                                                13.800
    Houston Gymnastics
20. Trevino, Khloee           13.400                                                                13.400
    Starz Gymnastics
21. Haymes, Taylor            12.600                                                                12.600
    Air Extreme
22. Metz, Addison              0.000                                                                 0.000
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 6
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Campbell, Case            16.000                                                                16.000
    Tenacious Tumbling and Trampoline
 2. Browning, Benjamin        15.800                                                                15.800
    Win Kids
 3. Scoggin, Brayden          13.800                                                                13.800
    Air Extreme


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 7
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Lewis, Madison            17.200                                                                17.200
    Twist and Shout
 2. Kelley, Danny             16.600                                                                16.600
    Extreme Cheer and Tumble
 2. Richards, Kylee           16.600                                                                16.600
    World Champions Centre
 4. Luna, Alilah              16.000                                                                16.000
    Champions Westlake
 4. Parsons, Maddison         16.000                                                                16.000
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 6. Carpenter, Kimberly       15.800                                                                15.800
    Acrospirits
 6. Hobbs, Elizabeth          15.800                                                                15.800
    All American Gymnastics
 6. Wenske, Emmerson          15.800                                                                15.800
    K and L Tumbletown
 9. Geertsema, Kate           15.600                                                                15.600
    Southlake Gymnastics Academy
 9. Reimers, Alexa            15.600                                                                15.600
    Gymnast Factory
11. Fox, Mallory              15.400                                                                15.400
    Flip Factory
11. Matthews, Kendall         15.400                                                                15.400
    Flip Factory
11. Phillips, Kynlee          15.400                                                                15.400
    TexStar Athletics
11. Pool, Kate                15.400                                                                15.400
    Flip Factory
11. Johnson, Hadley           15.400                                                                15.400
    Seal Gymnastics
16. Rydl, Drew                15.200                                                                15.200
    Flip Factory
16. Burch-Pearson, Aniya      15.200                                                                15.200
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
18. Swiney, Natalie           15.000                                                                15.000
    Upsidedowners
18. Kayser, McKinly           15.000                                                                15.000
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
20. Thompson, Kodi            14.800                                                                14.800
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
21. Gully, Avery              14.600                                                                14.600
    World Champions Centre
21. Sneller, Faith            14.600                                                                14.600
    Airbound Gymnastics
23. Underwood, Tatum          14.200                                                                14.200
    Eagle Gymnastics Academy
24. Switzer, Parker           13.800                                                                13.800
    Upsidedowners
24. Trefethen, Jacie          13.800                                                                13.800
    High Flyers Gymnastics
26. Cook, Alison              13.200                                                                13.200
    Southlake Gymnastics Academy
27. Garcia, Aryana            13.000                                                                13.000
    Air Extreme
27. Shaw, Makenna             13.000                                                                13.000
    Gym-Kat Sports Center
29. Stubblefield, Sara         5.400                                                                 5.400
    Seal Gymnastics
30. Valdez, Riata              1.400                                                                 1.400
    Airbound Gymnastics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 7
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Hart, Stevie              12.600                                                                12.600
    TexStar Athletics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 8
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Ayers, Elizabeth          26.700               32.300    6.0                                    59.000
    Gymnast Factory
 2. Markham, Gillian          26.400               32.200    5.9                                    58.600
    Tumble Tech
 3. Harrison, Emily           26.600               31.400    5.4                                    58.000
    All American Gymnastics
 4. Bolton, Emily             26.400               30.700    6.0                                    57.100
    Gymnast Factory
 5. Mossberg, Maya            26.400               30.700    4.2                                    57.100
    Houston Gymnastics
 6. Skipworth, Bj             25.800               31.100    5.0                                    56.900
    All American Gymnastics
 7. Helms, Kendall            25.900               30.900    5.9                                    56.800
    Full Force
 8. Lew, Lillie               25.000               31.200    6.0                                    56.200
    Powerhouse TNT Gymnastics
 9. Manchev, Alexandra        26.000               30.100    4.7                                    56.100
    World Champions Centre
10. Buske, Landree            25.700               30.300    5.1                                    56.000
    TexStar Athletics
11. Bridge, Ellie             25.300               30.600    6.0                                    55.900
    Eagle Gymnastics Academy
12. Bowers, Elleni            26.000               29.700    5.0                                    55.700
    Trevino's Gymnastics
13. Magnini, Eliana           25.000               30.300    5.9                                    55.300
    Air Extreme
14. Dunn, McKlauren           25.100               30.100    5.3                                    55.200
    World Champions Centre
15. Garvin, Minda             25.100               30.000    5.1                                    55.100
    The Palaestra
16. Mooty, Emerson            24.900               29.700    5.2                                    54.600
    Upsidedowners
17. Sakmar, Krissa            24.700               29.900    5.9                                    54.600
    TexStar Athletics
18. Nelson, Shayli            25.500               29.000    4.2                                    54.500
    Starz Gymnastics
19. Brashear, Lauren          24.800               29.400    5.1                                    54.200
    Upsidedowners
20. Purdum, Sophie            26.200               27.600    4.7                                    53.800
    Airbenders
21. Elrod, Aubry              25.900               27.100    5.1                                    53.000
    Upsidedowners
22. Victory, Claire           24.500               28.400    5.2                                    52.900
    Southlake Gymnastics Academy
23. Bondarenko, Maria         24.100               28.300    5.3                                    52.400
    Tumble Tech
24. Oropeza, Abril            24.600               25.900    4.6                                    50.500
    Tumble Tech
25. Arevalo, Isa              22.900               26.500    5.3                                    49.400
    Tumble Tech
26. Baker, Reagan             23.600               25.700    5.1                                    49.300
    Extreme Cheer and Tumble
27. Reed, Kambree             24.500               23.900    4.2                                    48.400
    TexStar Athletics
28. Hawkins, Ava              20.200               28.100    4.7                                    48.300
    Gym-Kat Sports Center
29. Beaubien, Allie           23.700               24.500    4.0                                    48.200
    Alpha TnT
30. Holsapple, Brooklyn       16.300               31.700    5.1                                    48.000
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
31. Ferguson, Kayla           25.600                2.800     .7                                    28.400
    Full Force


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 8
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Swick, Kolt               26.600               30.500    5.3                                    57.100
    All American Gymnastics
 2. Bentley, Nick             25.700               30.500    5.2                                    56.200
    Champions Westlake
 3. Gladish, Zayde            25.700               30.300    6.0                                    56.000
    Gym-Kat Sports Center
 4. Tegtmeier, Andrew         24.100               28.400    5.3                                    52.500
    Tumble Tech
 5. Magallanez, Adrian        22.600               29.800    5.1                                    52.400
    Alpha TnT
 6. Ashley, Caden             22.700               28.200    4.5                                    50.900
    Rock Solid Athletics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 9
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Berry, Rylan              26.600               33.000    7.1                                    59.600
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 2. Rivas, Shelby             24.900               31.200    6.9                                    56.100
    Upsidedowners
 3. Ramm, Avery               25.100               30.800    6.3                                    55.900
    Tumble Tech
 4. Welborn, Chayce           24.900               30.200    6.9                                    55.100
    Upsidedowners
 5. Cook, Rocki               24.800               30.300    7.1                                    55.100
    Eagle Gymnastics Academy
 6. Stone, Daisy              24.400               30.400    6.1                                    54.800
    Twist and Shout
 7. Wiskow, Kamden            26.000               28.700    6.3                                    54.700
    Southlake Gymnastics Academy
 8. Taylor, Autumn            25.200               29.500    6.0                                    54.700
    Southlake Gymnastics Academy
 9. Ray, Carter               23.800               29.600    6.9                                    53.400
    TexStar Athletics
10. Ford, Marlee              22.000               28.100    5.6                                    50.100
    Southlake Gymnastics Academy
11. Wilkins, Rainin           24.600               18.800    4.5                                    43.400
    3TI


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 9
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Saldana, Jakob            26.300               31.900    7.1                                    58.200
    Air Extreme
 2. Rybolt, Ethan             25.400               31.800    7.1                                    57.200
    Legacy Elite Athletics
 3. Vitale, Luca              24.800               31.400    7.1                                    56.200
    Flip Factory
 4. Hamilton, Mars            26.500               28.900    7.1                                    55.400
    United Elite Gymnastics N Cheer
 5. Vitale, Logan             25.300               30.100    6.6                                    55.400
    Flip Factory
 6. Spradley, Holden          24.500               30.700    7.1                                    55.200
    Tumble Tech
 7. Shackelford, Sam          24.100               29.800    6.0                                    53.900
    Gym-Kat Sports Center
 8. Granillo, Diego           23.400               11.600    2.2                                    35.000
    Zia Elite Gymnastics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 10
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Sotelo, Daniela           38.900     13.100    46.500    9.1   13.200                           85.400
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 2. Ortiz, Kylie              38.430     13.530    45.890    8.4   13.190                           84.320
    Full Force
 3. Tubbs, Leah               38.690     13.390    45.080    9.1   13.480                           83.770
    Tumble Tech
 4. Chapman, Brooklyn         38.950     12.550    43.280    8.3   12.080                           82.230
    3TI


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 10
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Choy, Clayton             40.090     13.890    48.040    8.5   14.040                           88.130
    Champions Westlake
 2. Mantel, Ryan              39.340     13.440    47.240    8.5   13.940                           86.580
    Gymnast Factory
 3. Wittenberg, Aidan         26.860      9.760    43.420    8.5   13.420                           70.280
    Flip Factory


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 4
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Johnson, Asher            14.800                                                                14.800
    Rock Solid Athletics


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 5
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Hamilton, Olivia          18.000                                                                18.000
    Houston Gymnastics
 2. Applewhite, Merilee       17.400                                                                17.400
    Rise Gymnastics
 3. Schmidt, Madie            15.200                                                                15.200
    Gym-Kat Sports Center
 4. Spurlock, Kali            14.200                                                                14.200
    Tarkington Athletic Center


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 6
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Burk, Marriana            16.000                                                                16.000
    Faith Flip
 2. Molina, Lely              15.400                                                                15.400
    TexStar Athletics
 3. Kapinskis, Rachel         14.600                                                                14.600
    United Elite Gymnastics N Cheer
 4. Nance, Violet             12.800                                                                12.800
    Champions Westlake
 5. Nava, Catalina            12.400                                                                12.400
    World Champions Centre
 6. Laronga, Freya             1.600                                                                 1.600
    Biron Gymnastics Inc.


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 7
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Mendiola, Eva             16.400                                                                16.400
    Flip Factory
 1. Pisciotta, Haelie         16.400                                                                16.400
    Extreme Cheer and Tumble
 1. Olguin, Madylin           16.400                                                                16.400
    TexStar Athletics
 4. Clark, Blair              16.000                                                                16.000
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 5. Hale, Taylor              15.800                                                                15.800
    The Rock
 5. Solis, Ximena             15.800                                                                15.800
    Madeline Graves Performing Arts
 7. Billington, Jordan        15.000                                                                15.000
    Waxahachie Gymnastics Center
 8. McKenzie, Averee          14.400                                                                14.400
    Southlake Gymnastics Academy
 8. Tucker, Ava               14.400                                                                14.400
    The Rock
10. Clark, Jessica            14.200                                                                14.200
    Team Apex
11. DeBroeck, Hayden          14.000                                                                14.000
    Jills Gymnastics
12. Brown, Maddie             13.200                                                                13.200
    World Champions Centre
13. Stewart, Keleigh          12.400                                                                12.400
    Rock Solid Athletics
14. Pyle, Krysten              1.400                                                                 1.400
    TexStar Athletics
15. Livengood, Sophea          0.000                                                                 0.000
    Rebounders Gymnastics
15. Urech, Skye                0.000                                                                 0.000
    Flip Factory


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 7
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Foreman, Paul             15.000                                                                15.000
    Champions Westlake
 2. Jones, Matthan            14.600                                                                14.600
    Flip Factory
 3. Robinson, Zeke            14.400                                                                14.400
    Champions Westlake
 4. Uldrich, Cj                7.600                                                                 7.600
    Eagle Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 8
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Bombarde, Marlyssa        26.900               31.800    6.0                                    58.700
    Gymnast Factory
 2. Watkins, Serenity         26.000               30.800    5.1                                    56.800
    Extreme Cheer and Tumble
 3. Shreve, Lindsay           25.000               31.400    5.4                                    56.400
    Flip Factory
 4. Zheng, Zheen              25.200               30.600    6.0                                    55.800
    Gymnast Factory
 5. Bi, Julia                 24.400               30.000    6.0                                    54.400
    Houston Gymnastics
 6. Doss, Alyssa              25.600               28.800    5.9                                    54.400
    Tumble Tech
 7. Wong, Malia               24.400               29.400    5.9                                    53.800
    Tumble Tech
 8. Compton, Kaitlyn          23.900               29.700    5.2                                    53.600
    Starz Gymnastics
 9. Needham, Gretchen         24.200               29.100    5.2                                    53.300
    Starz Gymnastics
10. Craig, Mariah             24.700               28.600    5.0                                    53.300
    Rebounders Gymnastics
11. Young, Olivia             24.400               28.700    5.3                                    53.100
    Flip Factory
12. Frantz, Alison            24.100               28.800    5.3                                    52.900
    Flip Factory
13. Riley, Kaitlyn            24.200               28.700    5.9                                    52.900
    TexStar Athletics
14. Loya, Miranda             24.300               27.900    4.7                                    52.200
    Alpha TnT
15. Nunez, Niema              23.100               28.700    5.0                                    51.800
    Starz Gymnastics
16. Roberson, Kendyll         23.400               28.300    5.0                                    51.700
    Madeline Graves Performing Arts
17. Wong, Keira               23.400               28.000    4.6                                    51.400
    Tumble Tech
18. Stevenson, Alexia         23.100               27.700    5.2                                    50.800
    Southlake Gymnastics Academy
19. Follis, Allison           23.200               27.600    4.7                                    50.800
    Rock Solid Athletics
20. Johnston, I'Leigh         21.300               28.600    4.2                                    49.900
    Gym-Kat Sports Center
21. Bayarena, Sofi            22.600               26.500    4.2                                    49.100
    The Palaestra
22. Manuel, Kyra              19.100               27.600    5.0                                    46.700
    Trevino's Gymnastics
23. Harrison, Cambree         19.600                2.700     .7                                    22.300
    Madeline Graves Performing Arts


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 8
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Flachman, Nathan          24.900               29.900    5.2                                    54.800
    Waxahachie Gymnastics Center
 2. Lippman, Jaxon            24.700               28.800    4.5                                    53.500
    Champions Westlake
 3. Taylor, Earl              25.600               27.200    4.9                                    52.800
    Win Kids
 4. Kilpatrick, Slade         23.500               27.200    4.6                                    50.700
    Tumble Tech
 5. Terrill, Micah            24.600               25.700    4.7                                    50.300
    Win Kids
 6. Adams, Jack                4.600               29.500    5.9                                    34.100
    Flip Factory


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 9
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Liesman, Abby             26.300               32.600    7.1                                    58.900
    Powerhouse TNT Gymnastics
 2. Blanchard, Anna           26.500               31.700    6.4                                    58.200
    World Champions Centre
 3. Roznovsky, Gabbie         26.300               31.400    6.3                                    57.700
    K and L Tumbletown
 4. Scammon, Eva              25.500               31.100    7.1                                    56.600
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 5. Blake, Kiera              24.300               31.200    7.1                                    55.500
    Upsidedowners
 6. Choi, Grace               24.800               30.000    7.1                                    54.800
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 7. Goodnight, Miranda        24.800               30.000    6.3                                    54.800
    Airbenders
 8. Blackwell, Jenna          25.300               29.200    7.1                                    54.500
    Tumble Tech
 9. Hopkins, Amy              25.600               28.700    6.5                                    54.300
    Legacy Elite Athletics
10. Murphy, Morgan            24.100               29.400    6.0                                    53.500
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
11. Wyatt, Emory              23.900               28.700    6.0                                    52.600
    Southlake Gymnastics Academy
12. Reichenstein, Gen         24.400               27.500    6.0                                    51.900
    The Palaestra
13. Farrand, Jazmine          23.800               25.400    5.0                                    49.200
    Southlake Gymnastics Academy
14. Callender, Kyndal         20.800               23.900    5.5                                    44.700
    Eagles Wings Athletics-Prosper
15. Martell, Hannah           25.000               14.000    3.5                                    39.000
    Tumble Tech


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 9
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Franco, Asher             24.600               29.800    6.0                                    54.400
    Tumble Tech
 2. Taylor, Weston            24.400               29.400    7.1                                    53.800
    Southlake Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 10
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Hill, Diamond             40.130     13.530    46.530    9.1   13.130                           86.660
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 2. Devlin, Cate              39.300     13.600    45.490    8.0   13.590                           84.790
    Eagle Gymnastics Academy
 3. Ranta, Megan              38.170     12.970    46.120    8.2   13.520                           84.290
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 4. McCarter, Jaden           39.980     13.780    43.830    8.4   12.530                           83.810
    Full Force
 5. Oubre, Marissa            38.280     13.380    45.480    8.9   13.180                           83.760
    Victoria Gymagic
 6. Dickson, Kalyana          38.980     14.080    44.600    7.9   14.300                           83.580
    Eagle Gymnastics Academy
 7. Cupples, Catherine        37.960     13.360    44.600    9.1   13.700                           82.560
    Showcase Gymnastics
 8. Bahruth, Makalie          39.620     13.320    42.830    8.5   12.830                           82.450
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 9. Garcia, Mia               39.100     14.000    43.320    8.4   13.020                           82.420
    Tumble Tech
10. Lee, Olivia               38.160     13.260    42.100    8.2   12.400                           80.260
    3TI
11. Beers, Maddie             37.350     13.150    42.330    9.0   13.030                           79.680
    Southlake Gymnastics Academy
12. Vanecko, Lucy             37.750     13.050    41.430    7.8   12.730                           79.180
    World Champions Centre
13. Peters, Izzy              36.060     11.960    40.260    8.3   11.560                           76.320
    Airbenders
14. Franco, Arianna           39.410     13.610    19.010    4.1    5.610                           58.420
    Tumble Tech
15. Comer, Temperance         35.780     11.680     8.250    1.9    2.350                           44.030
    Gym-Kat Sports Center
16. Evans, Katy                0.000                0.000                                            0.000
    Upsidedowners
16. Kemp, Hannah               0.000                0.000                                            0.000
    Gym-Kat Sports Center


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 10
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Hensley, Hudson           38.960     13.060    46.660    9.0   14.960                           85.620
    Airbenders
 2. Merritt, Braden           38.880     14.180    43.770    8.4   13.370                           82.650
    TexStar Athletics
 3. Rideout, Ayden            39.610     13.910    27.570    5.8    8.570                           67.180
    Air Extreme
 4. Church, Bennett           38.690     13.990    23.050    4.5    7.250                           61.740
    Southlake Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / Junior Elite / Female
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Holsapple, Kaitlyn        41.490     15.190    47.200   10.0   13.300                           88.690
    Oklahoma Extreme Tumbling & Trampoline
 2. Arakawa, Kate             40.270     14.570    47.380   10.6   14.080                           87.650
    Eagle Gymnastics Academy
 3. Pansano, Isabella         39.880     14.080    45.310    9.1   13.310                           85.190
    World Champions Centre
 4. Graham, Blake             38.180     13.280    46.580   10.2   14.280                           84.760
    All American Gymnastics
 5. Huette, Rayleigh          41.780     15.480    15.760    4.4    4.360                           57.540
    K and L Tumbletown


TRAMPOLINE / Junior Elite / Male
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Cockrill, Will            39.790     15.490    51.960   13.6   14.860                           91.750
    Flip Factory
 2. Weaver, Camden             0.000                0.000                                            0.000
    The Palaestra


TRAMPOLINE / Senior Elite / Female
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Brown, Peyton             38.440     15.140     5.640    1.7    1.640                           48.080
    Tumble Tech


TRAMPOLINE / Senior Elite / Male
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Rowley, Isaac             52.750     15.950    55.910   17.1   16.210                           55.910
    Eagle Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / Youth Elite 13-14 / Female
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Partida, Leah             39.200     13.100    45.720    9.6   13.020                           84.920
    Tumble Tech
 2. Goode, Maya               38.220     13.420    46.310    8.5   13.610                           84.530
    Eagle Gymnastics Academy
 3. Kim, Channing             38.030     13.230    46.020    7.8   13.620                           84.050
    Eagle Gymnastics Academy
 4. Richardson, Brianna       38.880     14.080    43.590    8.8   12.690                           82.470
    Flip Factory
 5. Roberts, Kennedi          35.700     13.000    28.470    6.4    8.070                           64.170
    Southlake Gymnastics Academy
 6. Graham, Chandler          13.680      3.680    45.570    8.8   12.770                           59.250
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / Youth Elite 13-14 / Male
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Borders, Joseph           39.590     14.590    46.540   10.4   14.240                           86.130
    Champions Westlake
 2. Seyler, Mick               0.000                0.000                                            0.000
    Southlake Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / Open Elite / Female
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Cannon, Shelby            38.980     12.680    46.240    7.8   12.940                           85.220
    Eagle Gymnastics Academy
 2. Soto, Angelica            39.130     13.730    44.720    8.1   13.820                           83.850
    The Palaestra
 3. Quijada, Ashtyn           34.780     10.480    16.910    3.6    4.610                           51.690
    Upsidedowners


TRAMPOLINE / Open Elite / Male
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Landrum, Seth             39.290     13.590    45.960    9.0   13.560                           85.250
    Airbenders


TRAMPOLINE / Youth Elite 11-12 / Female
                            Compulsory    Time    Optional   DD     Time    Finals   DD    Time      Total     Back to the Top
 1. Azarov, Victoria          38.270     12.770    45.920    8.5   12.920                           84.190
    Legacy Elite Athletics
 2. Encalade, Grace           39.000     13.000    44.860    7.8   13.160                           83.860
    Eagle Gymnastics Academy