DOUBLE MINI / Youth Elite 13-14 / Female
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Roberts, Kennedi         23.60  5.6     24.00  6.0                                    47.60
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Graham, Chandler         15.80  2.4     23.60  4.8                                    39.40
    All American Gymnastics


DOUBLE MINI / Youth Elite 13-14 / Male
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Borders, Joseph          22.60  4.8     22.80  4.4                                    45.40
    Champions Westlake
 2. Seyler, Mick              0.00           0.00                                          0.00
    Southlake Gymnastics Academy


DOUBLE MINI / Open Elite / Female
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Shahidi, Sarah           22.10  3.7     20.90  3.1                                    43.00
    Flip Factory
 2. Callender, Kyndal        21.70  3.1     19.20  3.2                                    40.90
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 3. Coe, Carris              15.60  2.4     13.00                                         28.60
    Tumble Tech


DOUBLE MINI / Open Elite / Male
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Landrum, Seth            23.60  4.8     24.40  4.8                                    48.00
    Airbenders


DOUBLE MINI / Youth Elite 11-12 / Male
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Sofia, Michael           23.20  4.4     22.30  3.7                                    45.50
    Flip Factory


DOUBLE MINI / Intermediate / Male
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Figueroa, Antonio        25.40  6.0     25.20  6.4                                    50.60
    Champions Westlake


DOUBLE MINI / Intermediate / Female / Level 17
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Williamson, Alyssa        0.00           0.00                                          0.00
    All American Gymnastics


DOUBLE MINI / 6 & Under / Female / Level 1
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Wong, Zaelie             18.00          18.20                                         36.20
    Tumble Tech
 2. Crane, Flora              0.00          13.40                                         13.40
    Alamo Heights Gymnastics Academy
 3. Corona, Abby              0.00           0.00                                          0.00
    Full Heart Gym


DOUBLE MINI / 6 & Under / Male / Level 1
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Tavey, Jaylin            17.00          17.40                                         34.40
    Tumble Tech
 2. Newsom, Zeke              0.00          18.20                                         18.20
    Basels All Star Gymnastics and Cheer


DOUBLE MINI / 6 & Under / Female / Level 2
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. DeMaio, Parker           18.80          18.40                                         37.20
    Zia Elite Gymnastics
 1. Tucker, Neely            19.00          18.20                                         37.20
    Team Apex
 3. Sims, Cj                 18.40          18.60                                         37.00
    3TI
 4. Rady, Catie              18.40          18.40                                         36.80
    The Palaestra
 4. Vanderburg, Emersyn      18.40          18.40                                         36.80
    3TI
 6. Leita, Charlotte         13.20          17.60                                         30.80
    Victoria Gymagic
 7. Lumbert, Jaden           18.40           0.00                                         18.40
    3TI
 8. Byme, Erin                0.00           0.00                                          0.00
    Team Apex


DOUBLE MINI / 6 & Under / Male / Level 2
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Hodgkinson, Owen         18.20          18.40                                         36.60
    Team Apex
 2. Cross, Everett           13.40          18.00                                         31.40
    Team Apex


DOUBLE MINI / 6 & Under / Female / Level 3
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. McFarlin, McKinlee       18.40          18.80                                         37.20
    All American Gymnastics
 2. Walker, Addyson          18.20          18.20                                         36.40
    Alpha TnT
 3. Braswell, Morgan         16.80          19.20                                         36.00
    All American Gymnastics


DOUBLE MINI / 6 & Under / Male / Level 3
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Grant, Zachary           16.20          18.40                                         34.60
    Alamo Heights Gymnastics Academy


DOUBLE MINI / 7 to 8 / Female / Level 1
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Morgan, Gabriella        18.60          18.60                                         37.20
    Xtreme Fitness, Cheer and Tumbling
 2. Durham, Emoree           18.60          17.60                                         36.20
    Tumble Tech
 3. Tavey, Addylynn          18.00          17.80                                         35.80
    Tumble Tech
 4. Langston, Lorelai        18.20          17.40                                         35.60
    Xtreme Fitness, Cheer and Tumbling
 4. Leamons, Norah           18.00          17.60                                         35.60
    Full Heart Gym
 6. Wade, Avery               0.00           0.00                                          0.00
    Full Heart Gym


DOUBLE MINI / 7 to 8 / Male / Level 1
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Rodd, Michael            18.60          18.40                                         37.00
    Alamo Heights Gymnastics Academy


DOUBLE MINI / 7 to 8 / Female / Level 2
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Russell, Finley          19.00          19.40                                         38.40
    Starz Gymnastics
 2. Perdue, Jovie            19.00          19.20                                         38.20
    Starz Gymnastics
 3. Slaughter, Blake         18.80          19.20                                         38.00
    Air Extreme
 3. Turner, Taygan           18.80          19.20                                         38.00
    Air Extreme
 5. Beckner, Averi           18.60          19.00                                         37.60
    Victoria Gymagic
 6. Brown, Cheyenne          18.40          19.00                                         37.40
    Air Extreme
 6. Rejino, Ava              19.00          18.40                                         37.40
    Starz Gymnastics
 8. Brunson, Carly           18.60          18.60                                         37.20
    Tenacious Tumbling and Trampoline
 8. Robinson, Kendyl         18.40          18.80                                         37.20
    Starz Gymnastics
10. Elizondo, Cora           18.40          18.60                                         37.00
    The Palaestra
11. Bargholz, Bentley        18.00          18.80                                         36.80
    The Rock
11. Wright, Elizabeth        19.00          17.80                                         36.80
    The Rock
13. Melendez, Sophia         18.40          18.20                                         36.60
    Zia Elite Gymnastics
14. Waldon, Amajia           18.20          18.00                                         36.20
    Tumble Tech
15. Moneyhon, Presley        19.00          13.60                                         32.60
    Rise Gymnastics
16. Harrel, Emma             18.40          13.60                                         32.00
    3TI
17. Woodward, Scarlett       13.60          18.20                                         31.80
    Starz Gymnastics
18. Summers, Adalyn          18.60           0.00                                         18.60
    Tenacious Tumbling and Trampoline
19. Kanatzar-Fuller, Olivia  18.40           0.00                                         18.40
    Showcase Gymnastics
19. Nicholson, Madison       18.40           0.00                                         18.40
    Airbound Gymnastics
21. Thomas, Khloe            18.20           0.00                                         18.20
    Airbound Gymnastics
22. Hataway, PaisleeLynn     13.20           0.00                                         13.20
    Airbound Gymnastics
23. Perez, Sarai              0.00           0.00                                          0.00
    Victoria Gymagic


DOUBLE MINI / 7 to 8 / Male / Level 2
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Hamman, Axel             18.80          18.40                                         37.20
    Twist and Shout
 1. Hummel, Dax              18.80          18.40                                         37.20
    Texas Tumblers Gymnastics
 3. Rein, Dominic             0.00          18.20                                         18.20
    Basels All Star Gymnastics and Cheer


DOUBLE MINI / 7 to 8 / Female / Level 3
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Winters, Nevaeh          19.40          19.20                                         38.60
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 2. Frasier, Harlyn          19.20          19.20                                         38.40
    Rise Gymnastics
 3. Burns, Sydney            19.00          19.20                                         38.20
    Starz Gymnastics
 3. Rodriguez, Daleyza       19.40          18.80                                         38.20
    TexStar Athletics
 5. Pegoraro, Emma           18.80          19.00                                         37.80
    United Elite Gymnastics N Cheer
 5. Rodriguez, Olivia        18.80          19.00                                         37.80
    Zia Elite Gymnastics
 5. Vassaur, Meryn           18.80          19.00                                         37.80
    Texas Academy of Gymnastics
 8. Mneimneh, Gigi           18.60          19.00                                         37.60
    Houston Gymnastics
 8. Helvey, Rylee            18.40          19.20                                         37.60
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
10. Ellis, Megan             19.00          18.40                                         37.40
    Above & Beyond Gymnastics Center
10. Haynes, Hartley          18.20          19.20                                         37.40
    Rise Gymnastics
12. Gibson, Lainey           18.40          18.80                                         37.20
    TexStar Athletics
13. Holmes, Angie            18.40          18.60                                         37.00
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
14. Odom, Grace              18.60          18.20                                         36.80
    Rise Gymnastics
15. Almanza, Clarke          18.60          17.80                                         36.40
    All American Gymnastics
15. Kertis, Bailee           17.20          19.20                                         36.40
    All American Gymnastics
17. Gokh, Talia              18.00          18.20                                         36.20
    Flip Factory
18. Maiale, Presli           17.40          18.20                                         35.60
    Eagle Gymnastics Academy
19. Hopper, Thea             19.00          13.20                                         32.20
    Above & Beyond Gymnastics Center
20. Perez, Lucia             18.80          13.00                                         31.80
    Alpha TnT
21. Davis, Adella            18.60          13.00                                         31.60
    K and L Tumbletown
21. Lowe, Eliette            18.20          13.40                                         31.60
    Eagle Gymnastics Academy
23. Hernandez, Madelyn       18.00          13.40                                         31.40
    Eagle Gymnastics Academy
23. Iglesias, Lexi           18.20          13.20                                         31.40
    Eagle Gymnastics Academy
25. Estrada, Khloe           18.80           0.00                                         18.80
    Zia Elite Gymnastics
25. Thomas, Cassima          18.80           0.00                                         18.80
    Eagle Gymnastics Academy
25. Cardinal, Hadley          0.00          18.80                                         18.80
    TexStar Athletics
28. Tuttle, Ayli             18.60           0.00                                         18.60
    TexStar Athletics
29. Burns, Sloan              0.00          18.40                                         18.40
    Starz Gymnastics
30. Gard, Lauren             18.00           0.00                                         18.00
    Airbound Gymnastics
30. Hammer, Ella             18.00           0.00                                         18.00
    Eagle Gymnastics Academy
30. Jones, Elin              18.00           0.00                                         18.00
    Eagle Gymnastics Academy


DOUBLE MINI / 7 to 8 / Male / Level 3
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Hill, Lincoln            18.60          18.80                                         37.40
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 2. Littlefield, Konnor      18.20          18.80                                         37.00
    TexStar Athletics
 3. Wilhite, Luke            18.00           0.00                                         18.00
    Alpha TnT


DOUBLE MINI / 8 & Under / Female / Level 4
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Zimmerle, Aubriella      18.60          18.80                                         37.40
    TexStar Athletics
 2. Thero, Paycen            18.40          18.80                                         37.20
    Air Extreme
 3. Markos, Haddie           18.60          18.40                                         37.00
    K and L Tumbletown
 3. Flores, Eden             18.40          18.60                                         37.00
    All American Gymnastics
 3. Genthner, Jade           18.40          18.60                                         37.00
    Win Kids
 6. Colley, Chandler         18.40          18.40                                         36.80
    TexStar Athletics
 6. McCurry, Paisley         18.20          18.60                                         36.80
    Victoria Gymagic
 6. Ramey, Collins           18.40          18.40                                         36.80
    All American Gymnastics
 6. Gaston, Layla            18.40          18.40                                         36.80
    United Elite Gymnastics N Cheer
 6. Peck, Bexley             18.40          18.40                                         36.80
    K and L Tumbletown
11. Jones, Kyelin            17.80          18.60                                         36.40
    Rise Gymnastics
12. Lumbert, Kenzie          17.80          18.40                                         36.20
    3TI
12. Lawrence, Willow         18.00          18.20                                         36.20
    Airbound Gymnastics
14. McCleskey, Elle          18.00          18.00                                         36.00
    Air Extreme
14. Landry, Eleanor          17.80          18.20                                         36.00
    Victoria Gymagic
16. Metting, Harper          17.80          18.00                                         35.80
    Victoria Gymagic
17. Gann, Parker             18.20          16.80                                         35.00
    K and L Tumbletown
17. King, Ryan               16.40          18.60                                         35.00
    Air Extreme
19. Day, Jada                13.60          18.20                                         31.80
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
20. Benavides, Athena         0.00          18.60                                         18.60
    Gymnastics Of San Antonio
21. Dickinson, Hadley         0.00          18.40                                         18.40
    TG Sports
22. Rea, Sadie                0.00          18.00                                         18.00
    3TI
23. Bevel, Olivia            17.60           0.00                                         17.60
    Tumble Tech


DOUBLE MINI / 8 & Under / Male / Level 4
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Remington, Kingston      18.60          18.40                                         37.00
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer


DOUBLE MINI / 8 & Under / Female / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Chennault, Braylee       18.80          19.40                                         38.20
    All American Gymnastics
 2. Santillan, Danica        19.00          18.80                                         37.80
    Airbenders
 3. Brown, Evie              18.20          19.40                                         37.60
    All American Gymnastics
 4. Mendoza, Kataleya        18.60          18.60                                         37.20
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 5. Matthews, Kassidy        18.60          18.20                                         36.80
    Flip Factory
 6. Bruton, Lila             18.20          18.40                                         36.60
    Twist and Shout
 7. Campos, Addison          18.20          18.40                                         36.60
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
 8. Baker, Kailyn            17.40          18.60                                         36.00
    Victoria Gymagic
 9. Nelson, Scarlett         19.20          13.20                                         32.40
    Millers Gymnastics Academy Odessa
10. Wilson, Caroline         18.40          13.00                                         31.40
    Eagles Wings Athletics-Prosper
11. Castillo, Analeigh       18.80           0.00                                         18.80
    Air Extreme


DOUBLE MINI / 8 & Under / Male / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Clay, Finn               19.00          19.00                                         38.00
    Victoria Gymagic
 2. Jackson, Trey            18.80          18.80                                         37.60
    Rise Gymnastics
 3. Gill, D                  18.60          18.20                                         36.80
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
 4. Hogue, Emett             18.80          17.60                                         36.40
    TG Sports
 5. Wopperer, Jonathan       17.80          17.60                                         35.40
    Southlake Gymnastics Academy
 6. Williams, Liam           19.00          13.40                                         32.40
    Waxahachie Gymnastics Center
 7. Domenzain, Fernando      18.80          13.40                                         32.20
    World Champions Centre
 8. Hybner, Troy             19.00          13.20                                         32.20
    Full Force
 9. Bushnell, Colton         18.40          13.20                                         31.60
    Tumble Tech


DOUBLE MINI / 8 & Under / Male / Level 6
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Vinson, Kayen            18.80          19.20                                         38.00
    All American Gymnastics


DOUBLE MINI / 8 & Under / Male / Level 7
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Wilson, Tanner           19.00          18.80                                         37.80
    World Champions Centre


DOUBLE MINI / 8 & Under / Male / Level 8
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Oujezdsky, Jackson       20.40  1.2     19.90  1.3                                    40.30
    The Palaestra


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Female / Level 1
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Nixon, Kiley             18.60          18.80                                         37.40
    The Palaestra
 2. Coffee, London           13.60          18.40                                         32.00
    Texas Academy of Gymnastics


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Female / Level 2
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Villafranco, Analih      19.20          19.20                                         38.40
    Air Extreme
 1. Cupples, Jocelyn         19.20          19.20                                         38.40
    Showcase Gymnastics
 3. Gutierrez, Bentleigh     19.00          19.20                                         38.20
    Starz Gymnastics
 4. Karsholt, Madi           19.20           0.00                                         19.20
    Zenith Elite Gymnastics Academy
 5. Harris, Jocelyn          18.40           0.00                                         18.40
    Texas Tumblers Gymnastics


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Female / Level 3
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Hanks, Laityn            19.60          19.00                                         38.60
    Starz Gymnastics
 2. Roberts, Kelechi         19.20          19.20                                         38.40
    Texas Tumblers Gymnastics
 2. Hayes, RileyJo           19.20          19.20                                         38.40
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 4. Spohn, Daughtry          19.20          18.80                                         38.00
    Starz Gymnastics
 4. Raffaele, Jovie          19.20          18.80                                         38.00
    Eagle Gymnastics Academy
 4. Weathers, Amelia         18.80          19.20                                         38.00
    Above & Beyond Gymnastics Center
 4. Gist, Grace              19.20          18.80                                         38.00
    Eagle Gymnastics Academy
 8. Valdez, Esmeraya         18.40          19.20                                         37.60
    Starz Gymnastics
 8. Williams, Penelope       19.00          18.60                                         37.60
    Biron Gymnastics Inc.
10. Feser, Adrianna          19.00          18.00                                         37.00
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
11. Hammett, Meg             18.60          18.20                                         36.80
    Alpha TnT
12. Foutz, Tinley            18.40          17.80                                         36.20
    Alpha TnT
13. Sears, Marlee            18.40          17.60                                         36.00
    Texas Tumblers Gymnastics
14. Franklin, Raylee         13.60          19.40                                         33.00
    Rise Gymnastics
15. Maez, Aysa               18.80          13.40                                         32.20
    Airbound Gymnastics
16. Gill, Madison            18.00          13.40                                         31.40
    Texas Tumblers Gymnastics
17. Edwards, Brooklyn        19.40           0.00                                         19.40
    Zia Elite Gymnastics
18. Weaver, Cara             18.40           0.00                                         18.40
    Tenacious Tumbling and Trampoline
19. Mares, Rylee              0.00           0.00                                          0.00
    Alamo Heights Gymnastics Academy


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Male / Level 3
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Melear, Fox              18.80          19.20                                         38.00
    Zia Elite Gymnastics
 2. Klein, Carson            17.80          18.20                                         36.00
    The Rock
 3. Rehor, Cleighden         18.00          17.80                                         35.80
    Texas Tumblers Gymnastics
 4. Forbess, Ezra            13.40          13.20                                         26.60
    Eagle Gymnastics Academy
 5. Jackson, Connor           0.00          18.60                                         18.60
    Alamo Heights Gymnastics Academy
 6. Gonzales, Riggin         18.20           0.00                                         18.20
    Xtreme Fitness, Cheer and Tumbling


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Female / Level 4
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Armendariz, Isabella     19.20          19.20                                         38.40
    All American Gymnastics
 1. Herman, Madisyn          19.00          19.40                                         38.40
    Eagle Gymnastics Academy
 3. Heckel, Lakynn           19.00          19.20                                         38.20
    All American Gymnastics
 3. Matteson, Sakara         18.80          19.40                                         38.20
    Starz Gymnastics
 3. Dickerson, Layni         19.00          19.20                                         38.20
    Trevino's Gymnastics
 6. Boney, Jillian           18.80          19.20                                         38.00
    United Elite Gymnastics N Cheer
 6. Fluhman, Dakota          19.00          19.00                                         38.00
    All American Gymnastics
 8. Heiser, Reese            18.60          19.20                                         37.80
    Airbound Gymnastics
 8. Lewis, Anslee            19.00          18.80                                         37.80
    All American Gymnastics
10. Callihan, Laken          18.60          19.00                                         37.60
    3TI
10. Coker, Adeline           19.00          18.60                                         37.60
    TexStar Athletics
10. Crowell, Kinsley         18.80          18.80                                         37.60
    Trevino's Gymnastics
10. Mossberg, Samantha       18.60          19.00                                         37.60
    Houston Gymnastics
10. Meador, Kreely           18.60          19.00                                         37.60
    TG Sports
10. Heiser, Rylan            18.40          19.20                                         37.60
    Airbound Gymnastics
16. Jackson, Kya             18.60          18.80                                         37.40
    Above & Beyond Gymnastics Center
16. Wall, Aubree             19.00          18.40                                         37.40
    Starz Gymnastics
18. Espenscheid, Ivy         18.40          18.80                                         37.20
    Champions Westlake
18. Sneed, Elisabeth         19.00          18.20                                         37.20
    TexStar Athletics
18. Frank, Evelyn            19.20          18.00                                         37.20
    Flip Factory
18. Chase, Brooklyn          18.80          18.40                                         37.20
    Taylor Tumbling
22. Cruz, Melissa            18.20          18.80                                         37.00
    Millers Gymnastics Academy Odessa
22. Jones, Emeri             18.40          18.60                                         37.00
    Level Up T&T
22. Spier, Harley            18.00          19.00                                         37.00
    TG Sports
25. Cazares, AnaCatherine    18.20          18.60                                         36.80
    TexStar Athletics
25. Fieilo, Taumafa          18.40          18.40                                         36.80
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
27. Martinez, Kamdyn         18.20          18.40                                         36.60
    TexStar Athletics
27. Kindle, Cree             18.60          18.00                                         36.60
    Air Extreme
27. Benson, Bailey           18.20          18.40                                         36.60
    All American Gymnastics
27. Jolly, Kali              17.80          18.80                                         36.60
    Millers Gymnastics Academy Odessa
27. Moore, Arayia            18.00          18.60                                         36.60
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
32. Doster, Kaylee           18.20          18.20                                         36.40
    Millers Gymnastics Academy Odessa
32. Griffin, Natalie         18.20          18.20                                         36.40
    Above & Beyond Gymnastics Center
34. Maupin, Lily             18.40          17.80                                         36.20
    TexStar Athletics
34. Thomas, Kylie            18.20          18.00                                         36.20
    TexStar Athletics
34. Thomas, Peyton           17.40          18.80                                         36.20
    United Elite Gymnastics N Cheer
37. Willess, Emma            17.40          18.60                                         36.00
    TexStar Athletics
38. Bennett, Ella            18.20          17.60                                         35.80
    Millers Gymnastics Academy Odessa
38. Brandenberger, Kollyns   17.60          18.20                                         35.80
    Seal Gymnastics
38. Mahmoud, Cali            17.60          18.20                                         35.80
    Alamo Heights Gymnastics Academy
38. Peck, Maci               17.40          18.40                                         35.80
    Taylor Tumbling
38. Herrera, Lorelai         18.00          17.80                                         35.80
    Texas Academy of Gymnastics
43. Vennell, Adelyn          17.00          18.60                                         35.60
    Starz Gymnastics
43. Mansell, Serenity        17.20          18.40                                         35.60
    Level Up T&T
43. Kelsey, Deslynn          16.60          19.00                                         35.60
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
46. Perry, Nikole            18.40          17.00                                         35.40
    All American Gymnastics
47. Moore, Ivory             18.60          16.60                                         35.20
    Champions Westlake
48. Neal, Collins            16.40          18.60                                         35.00
    TexStar Athletics
49. Vidaurri, Lily           18.80          13.60                                         32.40
    All American Gymnastics
50. Griffith, Carli          16.60          13.20                                         29.80
    Taylor Tumbling
50. Bonet, Kamryn            13.20          16.60                                         29.80
    Alamo Heights Gymnastics Academy
52. Thompson, Hailee         13.40          16.00                                         29.40
    Tumble Tech
53. Hunsucker, Madeline      13.40          13.40                                         26.80
    Acrospirits
54. Bigham, Sofia            18.60           0.00                                         18.60
    TexStar Athletics
55. Newton, Lola             18.00           0.00                                         18.00
    Taylor Tumbling
56. Johnson, Brintley        13.40           0.00                                         13.40
    Taylor Tumbling
57. Foutz, Oakley             0.00           0.00                                          0.00
    Alpha TnT


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Male / Level 4
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Miller, Carter           19.20          19.00                                         38.20
    United Elite Gymnastics N Cheer
 2. Ellis, Raef              19.00          19.00                                         38.00
    Above & Beyond Gymnastics Center
 3. Quatro, Oliver           18.60          18.40                                         37.00
    Champions Westlake
 3. Stowers, Madden          18.00          19.00                                         37.00
    K and L Tumbletown
 5. Rein, Michael            18.40          18.20                                         36.60
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 6. Coffman, Briar           18.00          18.40                                         36.40
    Tumble Tech
 7. Clement, Jack            18.60          17.00                                         35.60
    Texas Academy of Gymnastics
 8. Foote, Gavin             13.60          18.40                                         32.00
    Biron Gymnastics Inc.


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Female / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Martinez, Adriana        19.40          19.40                                         38.80
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 2. Maiale, Blakeli          19.20          19.40                                         38.60
    Eagle Gymnastics Academy
 2. Cook, Caitlyn            19.20          19.40                                         38.60
    Eagle Gymnastics Academy
 4. Skirha, Sorina           19.40          19.20                                         38.60
    Eagle Gymnastics Academy
 5. Hudson, Skye             19.20          19.20                                         38.40
    Houston Gymnastics
 5. Ramey, Paxton            19.20          19.20                                         38.40
    All American Gymnastics
 5. Segura, Eleanor          19.20          19.20                                         38.40
    Powerhouse TNT Gymnastics
 5. Hernandez, Aubree        19.20          19.20                                         38.40
    Flip Factory
 9. Garcia, Avery            19.40          19.00                                         38.40
    K and L Tumbletown
10. Caudle, Maci             19.00          19.20                                         38.20
    The Palaestra
10. Shatzer, Natalie         19.00          19.20                                         38.20
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
12. Orban, Lilly             19.20          19.00                                         38.20
    Faith Flip
12. Branch, Rhett            19.20          19.00                                         38.20
    Full Force
14. Bluntzer, Jade           19.00          19.00                                         38.00
    Full Force
14. Graves, Elena            19.00          19.00                                         38.00
    Powerhouse TNT Gymnastics
14. Williams, Emery          19.00          19.00                                         38.00
    World Champions Centre
17. Combs, Karlee            18.80          19.00                                         37.80
    Eagles Wings Athletics-Prosper
17. Smith, Samantha          18.80          19.00                                         37.80
    Southlake Gymnastics Academy
19. Truelock, Caly           19.00          18.80                                         37.80
    Air Extreme
19. Luedke, Alaina           19.00          18.80                                         37.80
    K and L Tumbletown
21. Willis, Addison          18.60          19.00                                         37.60
    Airbenders
22. Golder, Ally             18.80          18.80                                         37.60
    Tumble Tech
23. Shannon, Lyla            19.00          18.60                                         37.60
    Airbenders
23. Smith, Brynlee           19.00          18.60                                         37.60
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
25. Trevino, Haevyn          19.20          18.40                                         37.60
    Rise Gymnastics
25. Runion, Cheney           19.20          18.40                                         37.60
    Rise Gymnastics
27. Wilhoit, Beckham         18.60          18.80                                         37.40
    Level Up T&T
27. Durham, Preslee          18.60          18.80                                         37.40
    Tumble Tech
29. Anderson, Lindsey        18.80          18.60                                         37.40
    Showcase Gymnastics
29. Johnson, Lennon          18.80          18.60                                         37.40
    High Flyers Gymnastics
29. Mogg, Caydence           18.80          18.60                                         37.40
    TexStar Athletics
32. Harris, Sophie           19.00          18.40                                         37.40
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
33. Montgomery, Reese        19.40          18.00                                         37.40
    Gym-Kat Sports Center
34. Creighton, Drew          18.40          18.80                                         37.20
    Flip Factory
35. Kam, Sophia              18.60          18.60                                         37.20
    Flip Factory
35. Wong, Gemma              18.60          18.60                                         37.20
    Tumble Tech
37. Garza, Lynzee            18.80          18.40                                         37.20
    K and L Tumbletown
37. Smith, Caelyn            18.80          18.40                                         37.20
    Southlake Gymnastics Academy
39. Warren, Phoenix          18.20          18.80                                         37.00
    Twist and Shout
39. Creamer, Elizabeth       18.80          18.20                                         37.00
    Full Force
41. Thompson, Carlee         18.40          18.60                                         37.00
    Xtreme Fitness, Cheer and Tumbling
41. Powell, Vivienne         18.40          18.60                                         37.00
    Gym-Kat Sports Center
43. VanBeber, Rory           18.80          18.20                                         37.00
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
44. Nobles, Zi'Kaylah        18.20          18.60                                         36.80
    Xtreme Fitness, Cheer and Tumbling
45. Chavez, Leanna           18.00          18.60                                         36.60
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
46. Hauck, Hadley            18.20          18.20                                         36.40
    Tumble Tech
47. Favors, Samantha         18.20          18.00                                         36.20
    Tumble Tech
47. McGeoghagan, Maddie      18.20          18.00                                         36.20
    Showcase Gymnastics
49. Duncan, Brooklynn        19.40          13.20                                         32.60
    Air Extreme
50. O'Bryan, Claire          19.20          13.20                                         32.40
    3TI
51. Furrh, Trista            19.00          13.20                                         32.20
    K and L Tumbletown
51. Lusk, Ava                19.00          13.20                                         32.20
    Seal Gymnastics
53. Boggs, Maddison          18.60          13.40                                         32.00
    Southlake Gymnastics Academy
54. Hammond, Alice           18.60          13.20                                         31.80
    Alpha TnT
55. Garcia, Tessa            18.20          13.20                                         31.40
    Full Force
56. Henderson, Cooper        13.40          17.80                                         31.20
    The Rock
57. Cano, Gabby              17.20          13.40                                         30.60
    Zia Elite Gymnastics
58. Fair, Kyrie              16.60          13.20                                         29.80
    Extreme Cheer and Tumble
58. Hart, Andi               16.60          13.20                                         29.80
    TexStar Athletics
60. Wood, Taylin             13.60          13.20                                         26.80
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
61. Janak, Finley             0.00          19.00                                         19.00
    Victoria Gymagic
62. Palomo, Aubree           19.00           0.00                                         19.00
    Air Extreme
62. Tobkin, Elin             19.00           0.00                                         19.00
    Eagles Wings Athletics-Prosper
64. Mercado, Paxtyn           0.00          18.80                                         18.80
    K and L Tumbletown
65. Jansky, Mabry            18.80           0.00                                         18.80
    K and L Tumbletown
66. Gruber, Claire           18.60           0.00                                         18.60
    Southlake Gymnastics Academy


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Male / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Lowe, Thomas             18.60          19.00                                         37.60
    Eagle Gymnastics Academy
 2. Broemsen, Sevastian      18.80          18.80                                         37.60
    Powerhouse TNT Gymnastics
 3. Bey, Elijah              18.60          18.80                                         37.40
    Waxahachie Gymnastics Center
 4. Newsom, Nehemiah         18.80          18.60                                         37.40
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 5. Bybel, Christopher       18.40          18.60                                         37.00
    Texas Tumblers Gymnastics
 6. Struthers, Riley         18.40          18.60                                         37.00
    World Champions Centre
 7. Filkins, Hagen           18.20          18.40                                         36.60
    3TI
 8. Williams, Atticus        18.40          18.20                                         36.60
    Zia Elite Gymnastics
 9. Sargisson, Easton        18.00          18.40                                         36.40
    Alamo Heights Gymnastics Academy
10. Bernot, Hunter           17.80          18.40                                         36.20
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
11. Hogue, Karter            18.60          17.60                                         36.20
    TG Sports
12. Barnes, Brody            19.40          13.20                                         32.60
    Waxahachie Gymnastics Center
13. King, Ryker              17.60          13.20                                         30.80
    Air Extreme
14. Qumsieh, Samuel          18.60           0.00                                         18.60
    World Champions Centre


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Female / Level 6
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Chilek, Wren             18.80          19.00                                         37.80
    K and L Tumbletown
 2. Williamson, Ellie        19.00          18.80                                         37.80
    All American Gymnastics
 3. Williams, Camryn         19.20          18.60                                         37.80
    Extreme Cheer and Tumble
 4. Madrid, Davinli          19.00          18.60                                         37.60
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 5. Marie, Kinsley           18.60          18.40                                         37.00
    Victoria Gymagic
 6. Campbell, Elise          18.60          18.20                                         36.80
    Rebounders Gymnastics
 7. Adams, Addison           18.60          18.20                                         36.80
    Gym-Kat Sports Center
 8. Hull, Serenity           18.20          18.40                                         36.60
    Full Force
 9. Washington, Olivia       17.80          18.60                                         36.40
    K and L Tumbletown
10. Nall, Madeline           18.60          17.80                                         36.40
    TexStar Athletics
11. Campbell, ClaraBeth      18.20          18.20                                         36.40
    Rebounders Gymnastics
12. Piepkorn, Mia            19.00          17.40                                         36.40
    TexStar Athletics
13. Walford, Olivia          17.40          18.60                                         36.00
    Victoria Gymagic
14. Blanchard, Brynlee       17.60          18.40                                         36.00
    The Rock
15. Villalobos, Logan        18.20          17.80                                         36.00
    World Champions Centre
16. Hernandez, Addi          18.00          17.40                                         35.40
    K and L Tumbletown
17. Manning, Jade            18.20           0.00                                         18.20
    K and L Tumbletown
18. Carpenter, Kylee          0.00          17.80                                         17.80
    Gym-Kat Sports Center


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Male / Level 6
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Redman, Barett           18.80          18.80                                         37.60
    K and L Tumbletown
 2. Castle, Chase            18.20          18.60                                         36.80
    World Champions Centre
 3. Bell, Landon             18.40          18.40                                         36.80
    Eagle Gymnastics Academy
 4. Bowles, Quentin          18.20          18.40                                         36.60
    Tenacious Tumbling and Trampoline
 5. Hester, Conner           17.00          13.00                                         30.00
    TG Sports
 6. Luoma, Noah               0.00           0.00                                          0.00
    Tumble Tech
 6. Desai, Satya              0.00           0.00                                          0.00
    Tumble Tech


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Female / Level 7
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Warrick, Kinley          19.40          19.40                                         38.80
    Rebounders Gymnastics
 2. Walters, Haleigh         18.80          18.80                                         37.60
    Team Apex
 3. Kram, Josie              18.80          18.60                                         37.40
    K and L Tumbletown
 4. Tuttle, Ava              13.60          18.80                                         32.40
    TexStar Athletics
 5. Rodriguez, Reese         19.40           0.00                                         19.40
    Twist and Shout
 6. Zepeda, Sophia            0.00          18.20                                         18.20
    TG Sports


DOUBLE MINI / 9 to 10 / Male / Level 7
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Wilhite, Caden           18.80          19.00                                         37.80
    Alpha TnT


DOUBLE MINI / 10 & Under / Female / Level 8
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Dooley, Ellah            21.00  1.6     20.70  1.7                                    41.70
    Twist and Shout
 2. Odell, Kinsley           20.50  1.7     20.90  1.3                                    41.40
    Legacy Elite Athletics
 3. Brown, Ansley            20.80  1.6     20.50  1.7                                    41.30
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 4. Rickman, Daizy           20.60  1.6     20.50  2.1                                    41.10
    Full Force
 5. Fuentes, Scarlet         20.40  1.6     20.50  1.7                                    40.90
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 6. Harmon, Baylor           20.00  1.6     20.30  1.7                                    40.30
    TG Sports
 7. Peterman, Mary           19.60  1.4     19.50  1.3                                    39.10
    The Palaestra


DOUBLE MINI / 10 & Under / Male / Level 8
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Braswell, Mason          21.40  2.2     21.10  2.1                                    42.50
    All American Gymnastics
 2. Calungsod, Jordan        20.90  1.5     20.40  1.6                                    41.30
    Rebounders Gymnastics
 3. Clower, Jonah            20.70  1.3     20.50  1.7                                    41.20
    Southlake Gymnastics Academy
 4. Hogue, Ryker             20.20  1.6     20.50  1.7                                    40.70
    TG Sports
 5. Horal, Tommy             20.60  1.6     20.10  1.3                                    40.70
    Extreme Cheer and Tumble


DOUBLE MINI / 10 & Under / Female / Level 9
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Granado, Evie            21.50  2.7     21.50  3.1                                    43.00
    All American Gymnastics


DOUBLE MINI / 10 & Under / Male / Level 9
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Otto, Wyatt              21.70  2.7     21.50  2.7                                    43.20
    Extreme Cheer and Tumble


DOUBLE MINI / 11 / Female / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Chacon, Madalyn          19.80          19.60                                         39.40
    All American Gymnastics
 2. Graves, Ariah            20.00          19.20                                         39.20
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
 3. Kam, Ginny               19.60          19.40                                         39.00
    Flip Factory
 4. Boggs, Cady              18.80          19.60                                         38.40
    Powerhouse TNT Gymnastics
 5. Velasquez, Braylee       19.40          19.00                                         38.40
    TexStar Athletics
 6. Brown, Harper            19.60          18.60                                         38.20
    Tumble Tech
 7. Fulbright, Kayden        19.40          18.60                                         38.00
    Tumble Tech
 8. Fambrough, Kylie         19.00          19.00                                         38.00
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
 8. McMillan, Raeleigh       19.00          19.00                                         38.00
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
 8. Kreck, Rebaecca          19.00          19.00                                         38.00
    Eagles Wings Athletics-Prosper
11. Torres, Gabriella        19.40          18.60                                         38.00
    All American Gymnastics
12. Willams, Ly'lah          18.60          19.20                                         37.80
    Powerhouse TNT Gymnastics
13. Jaynes, Haylin           18.80          19.00                                         37.80
    Seal Gymnastics
13. Lopez, Julia             18.80          19.00                                         37.80
    Gymnastics Of San Antonio
13. Scott, Piper             18.80          19.00                                         37.80
    The Rock
16. Sanders, Brooklyn        19.00          18.80                                         37.80
    Air Extreme
16. Wooten, Hailey           19.00          18.80                                         37.80
    Eagles Wings Athletics-Prosper
18. Baer, Andree             19.20          18.60                                         37.80
    Legacy Elite Athletics
19. Alderson, Kaitlyn        18.60          19.00                                         37.60
    Powerhouse TNT Gymnastics
20. Savell, Courtney         19.00          18.60                                         37.60
    Millers Gymnastics Academy Odessa
21. Young, Kerstyn           18.60          18.80                                         37.40
    TexStar Athletics
22. Reed, Prestyn            18.80          18.60                                         37.40
    TexStar Athletics
22. Spier, Haylie            18.80          18.60                                         37.40
    TG Sports
22. Tanner, Sophia           18.80          18.60                                         37.40
    Twist and Shout
25. Simpson, Halle           19.40          18.00                                         37.40
    TexStar Athletics
26. McCarthy, Lena           18.80          18.40                                         37.20
    Rise Gymnastics
27. Thomas, Karis            18.60          18.40                                         37.00
    TexStar Athletics
28. Elliott, Emily           18.80          18.00                                         36.80
    TexStar Athletics
29. Toogood, Harper          18.60          18.00                                         36.60
    Air Extreme
30. Duran, Isabella          18.40          18.20                                         36.60
    Level Up T&T
30. Brown, Blaire            18.40          18.20                                         36.60
    Air Extreme
32. Kirk, Sierra             18.80          17.80                                         36.60
    Tenacious Tumbling and Trampoline
33. Foley, Meritt            18.40          18.00                                         36.40
    Showcase Gymnastics
34. Jackson, Kadence         17.40          18.80                                         36.20
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
35. Casillas, Mikenna        18.20          18.00                                         36.20
    Full Force
36. Tapp, Ryan               17.20          18.80                                         36.00
    Team Apex
37. Freeman, Gabrielle       18.60          17.40                                         36.00
    United Elite Gymnastics N Cheer
38. Cisneros, Yalexii        19.00          16.80                                         35.80
    TG Sports
39. Nicholson, Dristol       17.80          17.80                                         35.60
    High Flyers Gymnastics
40. Sturgeon, Ella           18.40          17.20                                         35.60
    Texas Tumblers Gymnastics
41. Andrews, Annelise        18.20          17.40                                         35.60
    Rock Solid Athletics
42. Schmitz, Kaitlyn         16.60          18.20                                         34.80
    Gymnastics Of San Antonio
43. Steffen, Reagan          16.80          16.60                                         33.40
    Southlake Gymnastics Academy
44. Mittal, Maya             19.00          13.40                                         32.40
    Twist and Shout
45. Winters, Autumn          18.40          13.40                                         31.80
    Rebounders Gymnastics
46. Crick, Claire            18.40          13.20                                         31.60
    Southlake Gymnastics Academy
47. Weber, Briten            17.60          13.00                                         30.60
    Tenacious Tumbling and Trampoline
48. Fitzsimmons, Isabell     13.20          13.00                                         26.20
    Airbound Gymnastics
49. Jenks, Sophia             0.00          18.60                                         18.60
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
50. Davis, Gabriella          0.00          18.00                                         18.00
    Southlake Gymnastics Academy
51. Benson, Sophie            0.00           0.00                                          0.00
    Southlake Gymnastics Academy
51. Sustaita, Camille         0.00           0.00                                          0.00
    Champions Westlake


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Female / Level 2
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Putman, Kylin            18.80          18.80                                         37.60
    Tenacious Tumbling and Trampoline


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Female / Level 3
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Marquez, Lexi            19.00          19.40                                         38.40
    Houston Gymnastics
 2. Houston, Adrienne        19.00          18.40                                         37.40
    Alpha TnT
 3. Carbaugh, Bella          18.20          19.00                                         37.20
    Twist and Shout
 4. Allen, Quinn             18.00          18.20                                         36.20
    Rock Solid Athletics
 5. McCrary, Madelyn         18.20          17.80                                         36.00
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 6. Marquez, Olivia          19.20          13.20                                         32.40
    Houston Gymnastics
 7. Boyd, Kyla               18.20           0.00                                         18.20
    Millers Gymnastics Academy Odessa


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Female / Level 4
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Hogue, Jazmine           18.80          19.00                                         37.80
    TG Sports
 1. Karni, Gabi              18.80          19.00                                         37.80
    Houston Gymnastics
 3. Hamilton, Brylee         18.80          18.80                                         37.60
    All American Gymnastics
 4. Granato, Sovieda         18.80          18.60                                         37.40
    Gymnastics Of San Antonio
 4. Wexler, Emerald          18.60          18.80                                         37.40
    FAST Sports Performance and Tumbling
 6. Michlowitz, Devra        19.20          18.00                                         37.20
    Texas Academy of Gymnastics
 6. Kuhn, Brooklyn           18.40          18.80                                         37.20
    Zenith Elite Gymnastics Academy
 6. Johnston, Cora           19.00          18.20                                         37.20
    Gymnastics Of San Antonio
 9. Kutz, Effie              18.40          18.60                                         37.00
    Champions Westlake
10. Davis, Gabrielle         18.20          18.60                                         36.80
    Trevino's Gymnastics
11. Washington, Janiyah      18.00          18.60                                         36.60
    Starz Gymnastics
11. Barclay, Adalynn         18.20          18.40                                         36.60
    All American Gymnastics
11. Bohannon, Blaire         18.40          18.20                                         36.60
    TexStar Athletics
14. Kemp, Zoey               18.00          18.40                                         36.40
    All American Gymnastics
14. Seymore, Meghan          18.20          18.20                                         36.40
    Rock Solid Athletics
16. VanBeek, Payton          18.20          18.00                                         36.20
    Airbound Gymnastics
16. Bennett, Kensley         17.60          18.60                                         36.20
    Millers Gymnastics Academy Odessa
16. Oeader, Kessli           18.20          18.00                                         36.20
    All American Gymnastics
19. Jones, Josie             17.20          18.80                                         36.00
    All American Gymnastics
20. Purdy, Reese             17.60          18.00                                         35.60
    TexStar Athletics
21. Ramirez, Allyson         18.40          17.00                                         35.40
    Starz Gymnastics
22. Jimenez, Camille         18.60          16.60                                         35.20
    TexStar Athletics
23. Alvarez, Cameron         18.60          13.40                                         32.00
    Zenith Elite Gymnastics Academy
23. Shellhart, Madalyn       13.60          18.40                                         32.00
    Texas Tumblers Gymnastics
25. Gregory, Z'Niyah         13.40          18.40                                         31.80
    Texas Tumblers Gymnastics
26. Oliver, Sara             17.80          13.20                                         31.00
    Tumble Tech
26. Sierra, Natalia          17.80          13.20                                         31.00
    Biron Gymnastics Inc.
28. Barton, Charlotte        13.40          17.40                                         30.80
    The Palaestra
29. Poynter, Annabelle       13.40          13.20                                         26.60
    Alamo Heights Gymnastics Academy


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Male / Level 4
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Bailey, Logan            18.40          18.60                                         37.00
    Team Apex
 2. Alverez, Jonathan        18.20          18.60                                         36.80
    Win Kids
 3. Favre, Max               18.00          18.40                                         36.40
    Win Kids
 4. Dacus, Jacob             18.00          17.60                                         35.60
    3TI
 5. Keck, Eli                17.60           0.00                                         17.60
    Alpha TnT


DOUBLE MINI / 12 / Female / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Summit, Charley          19.20          19.40                                         38.60
    All American Gymnastics
 2. Shariff, Nia             19.00          19.20                                         38.20
    Gymnast Factory
 3. Hernandez, Samira        19.20          19.00                                         38.20
    Houston Gymnastics
 3. Stewart, Taylor          19.20          19.00                                         38.20
    TexStar Athletics
 5. Fails, London            18.80          19.20                                         38.00
    Legacy Elite Athletics
 6. Arrington, Haylee        18.60          19.00                                         37.60
    Airbound Gymnastics
 7. Driskell, Avery          18.80          18.80                                         37.60
    K and L Tumbletown
 7. Jordan, Ashlynn          18.80          18.80                                         37.60
    TexStar Athletics
 9. Owens, Aubrey            19.00          18.60                                         37.60
    Gym-Kat Sports Center
10. Pate, Cyan               18.60          18.80                                         37.40
    World Champions Centre
11. Dooley, Shelby           18.80          18.60                                         37.40
    Twist and Shout
12. McKinley, Alva           18.60          18.60                                         37.20
    Win Kids
12. Dickson, Pema            18.60          18.60                                         37.20
    Rock Solid Athletics
14. Salido, Summer           18.80          18.40                                         37.20
    Win Kids
15. Knight, Madie            19.00          18.00                                         37.00
    Waxahachie Gymnastics Center
16. Neal, Campbell           18.20          18.60                                         36.80
    TexStar Athletics
17. Maestas, Amaris          18.60          18.20                                         36.80
    Rebounders Gymnastics
17. Sanders, Bryar           18.60          18.20                                         36.80
    Gym-Kat Sports Center
19. Marshall, Ava            18.00          18.60                                         36.60
    TexStar Athletics
20. McMillon, Brenlee        18.20          18.40                                         36.60
    TexStar Athletics
21. Hunt, Isabella           19.00          17.60                                         36.60
    Airbenders
21. Hagood, Adalyn           19.00          17.60                                         36.60
    3TI
23. Archer, Ayven            18.60          18.00                                         36.60
    TexStar Athletics
24. Piper, Harley            18.20          18.20                                         36.40
    Level Up T&T
25. Beedle, Laynie           17.60          18.40                                         36.00
    High Flyers Gymnastics
26. Balderas, Cielo          18.20          17.80                                         36.00
    Tarkington Athletic Center
26. Mershawn, Ella           18.20          17.80                                         36.00
    United Elite Gymnastics N Cheer
28. Cabrera, Kk              17.60          17.80                                         35.40
    Southlake Gymnastics Academy
29. Benavides, Zamaria       13.60          18.80                                         32.40
    Alpha TnT
30. Pate, Eve                18.60          13.40                                         32.00
    Waxahachie Gymnastics Center
31. Perez, Isabel            18.20          13.20                                         31.40
    United Elite Gymnastics N Cheer
32. Christall, Caydee        17.80          13.40                                         31.20
    TexStar Athletics
33. Holmes, Becca            19.00           0.00                                         19.00
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
34. Lynch, Maddie             0.00          18.00                                         18.00
    Millers Gymnastics Academy Odessa
35. Maupin, Lucy             18.00           0.00                                         18.00
    TexStar Athletics
35. Walker, Hayden           18.00           0.00                                         18.00
    Southlake Gymnastics Academy
37. Adleta, Zoey             17.60           0.00                                         17.60
    Texas Academy of Gymnastics
38. Taylor, Zara             13.40           0.00                                         13.40
    World Champions Centre


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Male / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Ghali, Mina              19.40          19.40                                         38.80
    Win Kids
 2. Creel, Ben               19.40          19.00                                         38.40
    Champions Westlake
 3. PottS, Payce             18.80          19.00                                         37.80
    TexStar Athletics
 4. Sever, Anderson          19.00          18.60                                         37.60
    Champions Westlake
 5. Reily, Talin             18.20          19.20                                         37.40
    3TI
 6. Ruthardt, Asher          18.80          18.60                                         37.40
    TexStar Athletics
 7. Smith, DaJon             18.60          18.20                                         36.80
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 8. Jansen, Willem           18.40          18.40                                         36.80
    Biron Gymnastics Inc.
 9. Overton, Dillon          17.80          18.60                                         36.40
    Champions Westlake
10. Perry, Andrew            18.20          18.20                                         36.40
    3TI
11. Martinez, Legend         18.40          18.00                                         36.40
    Level Up T&T
12. Hancock, Colin           13.60          18.40                                         32.00
    Gymnast Factory
13. Glass, Jach              13.40          13.20                                         26.60
    Southlake Gymnastics Academy
14. Hogue, Kristian          13.60          13.00                                         26.60
    TG Sports


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Female / Level 6
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Long, Breeley            19.20          19.20                                         38.40
    All American Gymnastics
 2. Chilek, Evangeline       19.00          19.20                                         38.20
    K and L Tumbletown
 3. Branson, Telese          18.80          19.00                                         37.80
    Gym-Kat Sports Center
 4. Amsler, Phoebe           18.60          19.00                                         37.60
    Zenith Elite Gymnastics Academy
 5. Fairchild, Taryn         18.80          18.80                                         37.60
    Twist and Shout
 5. Noska, Olivia            18.80          18.80                                         37.60
    K and L Tumbletown
 5. Tanner, Starlyn          18.80          18.80                                         37.60
    Tarkington Athletic Center
 8. Kaufman, Mia             18.60          18.80                                         37.40
    Faith Flip
 9. Hillier, Adeline         19.20          18.20                                         37.40
    Airbenders
10. Sparks, Rylee            18.00          19.20                                         37.20
    Gym-Kat Sports Center
10. Elliott, Abby            18.60          18.60                                         37.20
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
12. Frearson, Avery          18.20          19.00                                         37.20
    Gymnast Factory
13. Holloway, Jillian        18.60          18.40                                         37.00
    K and L Tumbletown
13. Mcdonald, Kacyn          18.60          18.40                                         37.00
    TexStar Athletics
15. Heinold, Kayla           18.80          18.20                                         37.00
    K and L Tumbletown
16. Ledbetter, Ella          18.60          18.20                                         36.80
    Seal Gymnastics
17. Carlock, Mylie           17.60          19.00                                         36.60
    TexStar Athletics
18. Ressler, Abby            18.20          18.40                                         36.60
    K and L Tumbletown
19. Cummins, Lily            19.00          17.60                                         36.60
    Full Force
20. Gilmore, Ava             18.40          18.00                                         36.40
    United Elite Gymnastics N Cheer
21. Fojt, Lilly              17.80          18.40                                         36.20
    K and L Tumbletown
22. Miguel, Chloe            18.40          17.80                                         36.20
    TG Sports
23. Barr, Caroline           17.80          18.20                                         36.00
    TexStar Athletics
24. Stapleton, Carley        18.40          17.40                                         35.80
    Tumble Tech
25. Lockridge, Nadia         17.40          18.20                                         35.60
    Elite Xtreme Gymnastics and Tumbling
26. Giacobbe, Kaylee         17.80          17.60                                         35.40
    Millers Gymnastics Academy Odessa
27. Klemke, Callie           18.00          17.20                                         35.20
    Level Up T&T
28. Solis, Camila            18.00          17.20                                         35.20
    Madeline Graves Performing Arts
29. Montes, Rosie            18.20          13.40                                         31.60
    TG Sports
30. Robinson, Katelyn        18.20          13.00                                         31.20
    Alpha TnT
31. Goodwin, Rainee          18.40           0.00                                         18.40
    Twist and Shout
32. Carson, Brynnlee          0.00          18.20                                         18.20
    Rise Gymnastics
33. Tavey, Lexalynn           0.00          17.80                                         17.80
    Tumble Tech
34. Weber, Addisen            0.00           0.00                                          0.00
    Tenacious Tumbling and Trampoline


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Male / Level 6
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Sneed, Nathanael         19.40          18.60                                         38.00
    TexStar Athletics
 2. Kupsick, Tanner          19.00          18.80                                         37.80
    Above & Beyond Gymnastics Center
 3. Cupples, Connor          18.60          18.60                                         37.20
    Showcase Gymnastics
 4. Andresakis, Jayden       18.00          18.00                                         36.00
    Champions Westlake
 5. Nino, Jamisen            17.80          18.00                                         35.80
    Alamo Heights Gymnastics Academy
 6. Pyle, Gauge              18.80          13.40                                         32.20
    High Flyers Gymnastics
 7. Gaudreau, Jacob          18.60           0.00                                         18.60
    Tumble Tech


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Female / Level 7
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Carr, Caidynn            19.20          19.20                                         38.40
    Trevino's Gymnastics
 1. Hamman, Ember            19.20          19.20                                         38.40
    Twist and Shout
 3. Faulkner, Atlee          19.40          19.00                                         38.40
    TexStar Athletics
 4. Dill, Olivia             19.00          19.20                                         38.20
    Twist and Shout
 5. Ramirez, Ramsey          19.20          19.00                                         38.20
    Gymnast Factory
 5. Rees, Holly              19.20          19.00                                         38.20
    The Palaestra
 7. Mercado, Angela          19.00          19.00                                         38.00
    Powerhouse TNT Gymnastics
 7. Walton, Cam              19.00          19.00                                         38.00
    Eagle Gymnastics Academy
 7. Payton, Aiyanah          19.00          19.00                                         38.00
    Powerhouse TNT Gymnastics
10. Carrola, Nicole          18.20          19.60                                         37.80
    Tumble Tech
11. Corales, Sofia           18.80          19.00                                         37.80
    Gymnast Factory
11. Lynn, Kayla              18.80          19.00                                         37.80
    Eagle Gymnastics Academy
11. Morton, Jaycee           18.80          19.00                                         37.80
    Seal Gymnastics
14. Terrell, Kayla           19.00          18.80                                         37.80
    Texas Tumblers Gymnastics
15. Hutcheson, Abigail       19.20          18.60                                         37.80
    Flip Factory
16. Britt, DeBriyah          18.60          18.80                                         37.40
    TexStar Athletics
17. Bruton, Bella            18.80          18.60                                         37.40
    Twist and Shout
17. Collins, Annabelle       18.80          18.60                                         37.40
    K and L Tumbletown
19. Valdez, Raley            18.20          19.00                                         37.20
    Airbound Gymnastics
20. Janak, Brynlee           18.60          18.60                                         37.20
    Victoria Gymagic
20. Velasquez, Ellie         18.60          18.60                                         37.20
    TexStar Athletics
22. Cavalier, Emily          18.80          18.40                                         37.20
    Southlake Gymnastics Academy
23. Savage, Kailey           18.00          18.80                                         36.80
    Trevino's Gymnastics
24. Cleaveland, Aubrey       17.60          18.80                                         36.40
    Upsidedowners
25. Pickett, Gianna          18.40          17.80                                         36.20
    Tenacious Tumbling and Trampoline
25. Conley, Savanah          17.80          18.40                                         36.20
    Alamo Heights Gymnastics Academy
27. Haisler, Eden            17.20          18.80                                         36.00
    Tumble Tech
28. Pullin, Briley           13.60          18.60                                         32.20
    K and L Tumbletown
29. Butschek, Dawsyn         13.20          18.80                                         32.00
    K and L Tumbletown
30. Matthews, Kadence        13.40          18.60                                         32.00
    Flip Factory
31. Collins, Sadie           19.00           0.00                                         19.00
    All American Gymnastics
32. McElhinny, Olivia        18.40           0.00                                         18.40
    Flip Factory
33. Armstrong, Kylie          0.00           0.00                                          0.00
    Flip Factory


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Male / Level 7
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Templet, Easton          19.20          19.00                                         38.20
    Flip Factory
 2. Wong, Daniel              0.00          18.40                                         18.40
    Tumble Tech


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Female / Level 8
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Merrill, Ava             21.50  2.1     21.10  2.1                                    42.60
    Powerhouse TNT Gymnastics
 2. Li, Jasmine              21.20  1.6     21.30  1.7                                    42.50
    Southlake Gymnastics Academy
 3. Ellis, Skyy              21.20  1.6     20.90  1.7                                    42.10
    Victoria Gymagic
 4. Otto, Makayla            21.00  1.6     21.00  1.8                                    42.00
    Extreme Cheer and Tumble
 5. Most, Kesli              20.80  1.6     21.10  2.1                                    41.90
    Full Force
 6. Guerrero, Vida           20.70  2.1     21.20  1.8                                    41.90
    Powerhouse TNT Gymnastics
 7. Ganaway, Caleigh         20.80  1.6     20.90  1.7                                    41.70
    Full Force
 7. Clay, Olive              20.80  1.6     20.90  1.7                                    41.70
    Victoria Gymagic
 9. Hopkins, Alex            21.00  1.8     20.60  1.8                                    41.60
    Legacy Elite Athletics
10. McCraw, Quinn            21.00  1.6     20.60  1.8                                    41.60
    Eagle Gymnastics Academy
11. Falls, Adalyn            20.70  2.1     20.90  1.7                                    41.60
    TexStar Athletics
12. Rasor, Parker            20.80  2.2     20.70  2.1                                    41.50
    Air Extreme
13. Mcintosh, Kinsley        20.80  1.6     20.70  1.7                                    41.50
    Millers Gymnastics Academy Odessa
14. Gann, Angelique          20.50  1.3     20.90  1.7                                    41.40
    Southlake Gymnastics Academy
15. Coffey, Lakshmi          20.40  1.8     20.80  1.8                                    41.20
    Gymnast Factory
16. Fogerson, Marley         20.30  1.3     20.90  1.7                                    41.20
    TexStar Athletics
17. Reed, Peija              21.20  2.2     19.90  2.1                                    41.10
    Air Extreme
18. Roby, Hanna              19.80  1.6     20.70  1.7                                    40.50
    Millers Gymnastics Academy Odessa
19. Elam, Saylor             20.20  1.6     20.30  1.7                                    40.50
    Millers Gymnastics Academy Odessa
20. Loffler, Cambry          20.50  1.3     19.90  1.7                                    40.40
    Millers Gymnastics Academy Odessa
21. Graham, Paris            20.30  1.3     20.00  1.8                                    40.30
    World Champions Centre
22. Vayner-Vishnubh, Tova    18.70  2.1     21.50  2.1                                    40.20
    Gymnast Factory
23. Seyler, Mycah            20.20  1.6     19.90  1.7                                    40.10
    Southlake Gymnastics Academy
23. BrittianWinn, Braylee    20.40  1.6     19.70  1.7                                    40.10
    All American Gymnastics
25. Holbert, Addie           20.40  1.6     19.50  1.7                                    39.90
    Rise Gymnastics
26. Hester, Jordyn           19.80  1.6     20.10  1.7                                    39.90
    TG Sports
27. Rodriguez, Emori         20.50  1.3     19.00  1.2                                    39.50
    K and L Tumbletown
28. Encalade, Grace          19.40  1.6     20.00  1.8                                    39.40
    Eagle Gymnastics Academy
29. LaracuenteCintr, Katheri 19.20  1.6     20.00  1.8                                    39.20
    Extreme Cheer and Tumble
30. Watson, Aaliyah          20.30  1.7     18.90  1.3                                    39.20
    Legacy Elite Athletics
31. Flournoy, Kaydence       20.30  1.3     18.80  1.4                                    39.10
    Gym-Kat Sports Center
32. Whipple, Ellie           19.60  1.6     19.40  1.2                                    39.00
    Gym-Kat Sports Center
33. Avent, Adalyn            19.40  2.2     19.50  2.1                                    38.90
    TG Sports
34. Wilson, Ashton           19.60  1.6     13.90   .5                                    33.50
    Millers Gymnastics Academy Odessa


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Male / Level 8
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Braswell, Miles          21.80  2.2     20.90  2.1                                    42.70
    All American Gymnastics
 2. Kim, Casen               21.40  1.6     21.20  1.8                                    42.60
    Eagle Gymnastics Academy
 3. Ornelas, Gabriel         20.60  1.6     20.50  2.1                                    41.10
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 4. Harris, Brady            20.80  1.6     20.10  1.3                                    40.90
    World Champions Centre
 5. Borrowman, Logan         20.60  1.6     19.70  2.1                                    40.30
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 6. Hooser, Jonathan         20.20  1.6     20.10  1.3                                    40.30
    Alpha TnT
 7. Corbin, Jeremiah         20.40  1.6     19.60  1.6                                    40.00
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 8. Jorgensen, Jordan        19.90  1.3     19.90  1.5                                    39.80
    World Champions Centre
 9. Porrello, Joseph         19.50  1.7     20.00  1.6                                    39.50
    Tumble Tech
10. Malone, Eli              13.90   .7     19.20  1.8                                    33.10
    Alamo Heights Gymnastics Academy
11. Hurst, Barrett           19.80  2.2      0.00                                         19.80
    Rock Solid Athletics


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Female / Level 9
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Davis, Lorelai           21.30  2.7     20.90  2.7                                    42.20
    TG Sports
 2. Mican, Tot               20.20  1.8     21.30  2.7                                    41.50
    K and L Tumbletown
 3. Crum, Reagan             21.10  2.7     19.90  1.7                                    41.00
    Tumble Tech
 4. Flores, Mia              20.70  2.7     20.30  2.1                                    41.00
    Southlake Gymnastics Academy
 5. Wojahn, Ayla             20.50  2.7     20.30  2.1                                    40.80
    Showcase Gymnastics
 6. Hinton, Audrey           20.30  2.7     19.90  2.1                                    40.20
    Zia Elite Gymnastics
 7. Hubbard, MadiHubbard     20.50  2.7     16.50  1.3                                    37.00
    K and L Tumbletown
 8. Luoma, Quinn             14.10   .7     21.30  2.9                                    35.40
    Tumble Tech
 9. Flores, Ciera            21.30  2.7     13.90   .9                                    35.20
    TG Sports


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Male / Level 9
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Horner, Layton           21.50  2.7     21.10  2.9                                    42.60
    Flip Factory
 2. Gallardo, Sebastian      20.70  2.7     21.60  3.4                                    42.30
    Powerhouse TNT Gymnastics
 3. Tyler, Saxton            20.50  2.7     21.30  2.9                                    41.80
    Waxahachie Gymnastics Center


DOUBLE MINI / 11 to 12 / Female / Level 10
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Lugosi, Zarah            21.80  3.2     20.90  3.3                                    42.70
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 2. Azarov, Victoria         22.60  4.4     13.80   .6                                    36.40
    Legacy Elite Athletics


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Female / Level 4
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Moore, Braily            18.80          19.00                                         37.80
    All American Gymnastics
 2. Simpson, Afton           18.60          19.00                                         37.60
    Starz Gymnastics
 3. Santiago, Aryanna        18.40          18.80                                         37.20
    Gymnastics Of San Antonio
 3. Holloway, Sophia         18.60          18.60                                         37.20
    Starz Gymnastics
 5. Luna, Hallie             18.20          18.40                                         36.60
    3TI
 5. Woodward, Mackenzie      18.00          18.60                                         36.60
    Starz Gymnastics
 7. Ortiz, Ilianna           18.60          17.80                                         36.40
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 8. Thomas, Stormy           17.80          18.40                                         36.20
    Champions Westlake
 9. Compton, Ni'Ari          18.00          18.00                                         36.00
    TexStar Athletics
10. Jenvey, Scarlett         18.00          17.60                                         35.60
    Biron Gymnastics Inc.
11. Caviel, Gail             17.80          17.60                                         35.40
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
12. Esquivel, Ever           16.40          18.80                                         35.20
    TexStar Athletics
13. Piercy, Layla            13.40          18.20                                         31.60
    Acrospirits


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Female / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Saman, Gia               19.20          19.40                                         38.60
    Houston Gymnastics
 2. Sanchez, Leslie          19.20          19.20                                         38.40
    Airbenders
 3. Glaser, Madeline         19.40          19.00                                         38.40
    Win Kids
 3. Humphreys, Jocelynn      19.40          19.00                                         38.40
    Rise Gymnastics
 3. Jeschke, Reese           19.40          19.00                                         38.40
    Tumble Tech
 3. Mayfield, Gracie         19.40          19.00                                         38.40
    Airbenders
 3. Funderburg, Kaydi        19.40          19.00                                         38.40
    High Flyers Gymnastics
 8. Garcia, Aryana           19.20          19.00                                         38.20
    Air Extreme
 8. Campbell, Chiara         19.20          19.00                                         38.20
    Houston Gymnastics
10. Miller, Samantha         19.40          18.80                                         38.20
    United Elite Gymnastics N Cheer
11. Briscoe, Ady             18.80          19.20                                         38.00
    Rebounders Gymnastics
12. Reed, Hayleigh           19.00          19.00                                         38.00
    TexStar Athletics
13. Hughes, Alira            19.20          18.80                                         38.00
    Waxahachie Gymnastics Center
13. Konstanzer, Lily         19.20          18.80                                         38.00
    Houston Gymnastics
15. Haisten, Brett           19.20          18.60                                         37.80
    High Flyers Gymnastics
15. McDuffie, Addison        18.60          19.20                                         37.80
    Rise Gymnastics
17. Terry, Jordynn           18.80          19.00                                         37.80
    TexStar Athletics
18. Burns, Shayne            19.20          18.60                                         37.80
    Tenacious Tumbling and Trampoline
19. Padilla, Kenzie          18.60          19.00                                         37.60
    Taylor Tumbling
19. Prock, Jenna             18.60          19.00                                         37.60
    TG Sports
21. Tibbs, Kylie             19.00          18.60                                         37.60
    United Elite Gymnastics N Cheer
22. Lasiter, Brynley         18.20          19.20                                         37.40
    Rise Gymnastics
23. Jackson, Jayli           18.60          18.80                                         37.40
    FAST Sports Performance and Tumbling
23. Haymes, Taylor           18.60          18.80                                         37.40
    Air Extreme
25. Copley, Kadence          19.00          18.40                                         37.40
    High Flyers Gymnastics
26. Heinrich, Evie           18.40          18.80                                         37.20
    TexStar Athletics
27. Spellmeier, Charidee     18.40          18.60                                         37.00
    Texas Twisters Cheer and Tumbling
28. Larochelle, Claire       18.60          18.40                                         37.00
    TexStar Athletics
29. Williams, Virginia       18.20          18.60                                         36.80
    Xtreme Fitness, Cheer and Tumbling
30. Rutledge, Rhyse          18.40          18.40                                         36.80
    Seal Gymnastics
31. Cate, Clover             18.60          18.20                                         36.80
    Rock Solid Athletics
32. Courtney, Addison        18.00          18.60                                         36.60
    Champions Westlake
33. Nally, Kaylin            17.20          19.00                                         36.20
    Eagles Wings Athletics-Prosper
34. Trevino, Khloee          18.80          17.40                                         36.20
    Starz Gymnastics
35. Sneed, Olivia            18.00          17.60                                         35.60
    TexStar Athletics
36. White, Amera             18.40          17.20                                         35.60
    World Champions Centre
37. Buchanan, Bailey         13.40          19.00                                         32.40
    Air Extreme
38. Calhoun, Rebecca         13.60          18.80                                         32.40
    Trevino's Gymnastics
39. Fox, Rileigh             13.60          18.00                                         31.60
    Level Up T&T
40. Gonzalez, Illyanna       18.80           0.00                                         18.80
    TexStar Athletics
41. Bible, Katherine          0.00           0.00                                          0.00
    The Palaestra
41. Keen, Ally                0.00           0.00                                          0.00
    Champions Westlake


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Male / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Campbell, Case           19.20          18.20                                         37.40
    Tenacious Tumbling and Trampoline
 2. Bunch, Cohen             18.60          18.60                                         37.20
    Trevino's Gymnastics
 3. Jones, Matthew           18.60          18.20                                         36.80
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 4. Sprinkle, Jakob          18.60          18.00                                         36.60
    Champions Westlake
 5. Kreck, Braedyn           18.00          18.20                                         36.20
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 6. Knight, Mason            18.20          13.20                                         31.40
    Waxahachie Gymnastics Center


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Female / Level 6
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Wenske, Emmerson         19.00          19.00                                         38.00
    K and L Tumbletown
 2. Hilliard, Sydney         19.00          18.80                                         37.80
    FAST Sports Performance and Tumbling
 3. Lewis, Addison           19.20          18.60                                         37.80
    All American Gymnastics
 4. Mossberg, Maya           18.60          19.00                                         37.60
    Houston Gymnastics
 5. Gillespie, Claire        18.80          18.80                                         37.60
    Rock Solid Athletics
 6. Madewell, Madie          18.60          18.80                                         37.40
    The Rock
 6. Chapman, Katelynn        18.60          18.80                                         37.40
    Win Kids
 8. Fielder, Abby            18.80          18.60                                         37.40
    Airbenders
 9. Fletcher, Taegan         18.40          18.80                                         37.20
    All American Gymnastics
10. Williams, Evie           18.60          18.60                                         37.20
    Zia Elite Gymnastics
11. Valdez, Riata            18.80          18.40                                         37.20
    Airbound Gymnastics
11. Stubblefield, Sara       18.80          18.40                                         37.20
    Seal Gymnastics
13. Richards, Kylee          18.60          18.20                                         36.80
    World Champions Centre
14. Tucker, Juliet           18.20          18.60                                         36.80
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
15. Craft, Ashton            18.60          18.20                                         36.80
    Taylor Tumbling
15. Swiney, Natalie          18.60          18.20                                         36.80
    Upsidedowners
15. Shaw, Makenna            18.60          18.20                                         36.80
    Gym-Kat Sports Center
18. Hughes, Laynie           18.40          18.20                                         36.60
    TG Sports
19. Boyd, Brooke             18.00          18.40                                         36.40
    Trevino's Gymnastics
20. Switzer, Parker          18.00          18.00                                         36.00
    Upsidedowners
21. Mason, Misty             18.40          17.60                                         36.00
    Seal Gymnastics
22. Jones, Bostyn            18.60          13.40                                         32.00
    Rise Gymnastics
23. Laughlin, Tristyn        13.40          17.00                                         30.40
    Faith Flip
24. Snyder, Ella              0.00          19.00                                         19.00
    All American Gymnastics
25. Metz, Addison             0.00          18.60                                         18.60
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
26. Sneller, Faith           18.20           0.00                                         18.20
    Airbound Gymnastics


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Male / Level 6
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Browning, Benjamin       19.00          18.20                                         37.20
    Win Kids
 2. Hoffman, Nicholas        18.40          18.60                                         37.00
    United Elite Gymnastics N Cheer
 3. Scoggin, Brayden         18.20          18.40                                         36.60
    Air Extreme


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Female / Level 7
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Coulter, Emma            19.20          19.20                                         38.40
    Eagle Gymnastics Academy
 2. Underwood, Tatum         18.60          19.40                                         38.00
    Eagle Gymnastics Academy
 3. Luna, Alilah             18.80          19.20                                         38.00
    Champions Westlake
 3. Phillips, Kynlee         18.80          19.20                                         38.00
    TexStar Athletics
 5. Fox, Mallory             19.20          18.80                                         38.00
    Flip Factory
 6. Trefethen, Jacie         18.80          19.00                                         37.80
    High Flyers Gymnastics
 6. Wagoner, Ruby            18.80          19.00                                         37.80
    Eagle Gymnastics Academy
 8. Parsons, Maddison        18.40          19.00                                         37.40
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 9. Matthews, Kendall        18.80          18.60                                         37.40
    Flip Factory
10. Pool, Kate               19.00          18.20                                         37.20
    Flip Factory
11. Burch-Pearson, Aniya     18.60          18.20                                         36.80
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
12. Geertsema, Kate          18.00          18.40                                         36.40
    Southlake Gymnastics Academy
13. Heady, Kabrea            17.80          18.40                                         36.20
    Taylor Tumbling
14. Cook, Alison             18.00          18.20                                         36.20
    Southlake Gymnastics Academy
14. Gully, Avery             18.00          18.20                                         36.20
    World Champions Centre
16. Johnson, Hadley          18.20          18.00                                         36.20
    Seal Gymnastics
17. Pool, Hannah             18.00          18.00                                         36.00
    Gym-Kat Sports Center
18. Rydl, Drew               16.60          17.80                                         34.40
    Flip Factory
19. Kelley, Danny            13.40          19.20                                         32.60
    Extreme Cheer and Tumble
20. Hobbs, Elizabeth         19.00          13.40                                         32.40
    All American Gymnastics
21. Bondarenko, Maria        18.20          13.40                                         31.60
    Tumble Tech
22. Carpenter, Kimberly      18.20          13.20                                         31.40
    Acrospirits
23. Nelson, Shayli           17.80          13.20                                         31.00
    Starz Gymnastics
24. Lewis, Madison           18.80           0.00                                         18.80
    Twist and Shout
25. Sharp, Evia              18.20           0.00                                         18.20
    Biron Gymnastics Inc.


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Male / Level 7
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Hart, Stevie             19.20          18.60                                         37.80
    TexStar Athletics


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Female / Level 8
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Bolton, Emily            20.80  1.6     21.50  2.1                                    42.30
    Gymnast Factory
 2. Rivas, Shelby            20.50  2.1     21.40  2.2                                    41.90
    Upsidedowners
 3. Welborn, Chayce          20.90  2.1     20.80  2.2                                    41.70
    Upsidedowners
 4. Borrowman, Noelle        21.00  1.6     20.70  2.1                                    41.70
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 5. Buske, Landree           20.80  1.6     20.90  1.7                                    41.70
    TexStar Athletics
 6. Sakmar, Krissa           21.60  2.2     20.10  1.7                                    41.70
    TexStar Athletics
 7. Ayers, Elizabeth         20.70  2.1     20.70  2.1                                    41.40
    Gymnast Factory
 8. Harrison, Emily          21.00  1.6     20.30  1.7                                    41.30
    All American Gymnastics
 9. Manchev, Alexandra       20.90  1.3     20.30  1.5                                    41.20
    World Champions Centre
10. Skipworth, Bj            20.70  2.1     20.40  1.8                                    41.10
    All American Gymnastics
11. Bowers, Elleni           19.70  1.3     21.00  1.8                                    40.70
    Trevino's Gymnastics
12. Markham, Gillian         20.30  2.1     20.40  1.8                                    40.70
    Tumble Tech
13. Helms, Kendall           20.20  1.6     20.50  1.7                                    40.70
    Full Force
14. Reimers, Alexa           20.60  1.6     20.10  1.7                                    40.70
    Gymnast Factory
15. Arevalo, Isa             20.30  1.3     20.30  1.7                                    40.60
    Tumble Tech
16. Magnini, Eliana          20.60  1.6     19.70  1.7                                    40.30
    Air Extreme
17. Baker, Reagan            19.80  1.6     20.50  1.3                                    40.30
    Extreme Cheer and Tumble
18. Dunn, McKlauren          20.60  1.6     19.60  1.8                                    40.20
    World Champions Centre
19. Elrod, Aubry             19.70  1.7     20.40  2.2                                    40.10
    Upsidedowners
20. Reed, Kambree            19.80  2.2     20.30  1.7                                    40.10
    TexStar Athletics
21. Victory, Claire          20.40  1.6     19.70  1.7                                    40.10
    Southlake Gymnastics Academy
22. Garvin, Minda            19.80  1.4     20.20  1.6                                    40.00
    The Palaestra
23. Hawkins, Ava             20.20  1.6     19.70  1.5                                    39.90
    Gym-Kat Sports Center
24. Beaubien, Allie          20.00  1.6     19.90  1.3                                    39.90
    Alpha TnT
25. Brashear, Lauren         19.40  1.2     20.20  1.6                                    39.60
    Upsidedowners
26. Purdum, Sophie           20.40  1.6     19.10  1.7                                    39.50
    Airbenders
27. Mooty, Emerson           19.80  1.2     19.40  1.6                                    39.20
    Upsidedowners
28. Oropeza, Abril           20.10  1.3     13.90   .5                                    34.00
    Tumble Tech
29. Lew, Lillie              21.30  2.1      0.00                                         21.30
    Powerhouse TNT Gymnastics
30. Bridge, Ellie            20.80  1.6      0.00                                         20.80
    Eagle Gymnastics Academy
31. Thompson, Kodi           20.50  1.9      0.00                                         20.50
    Texas Twisters Cheer and Tumbling


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Male / Level 8
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Saldana, Jakob           21.40  2.2     21.50  2.1                                    42.90
    Air Extreme
 2. Kirkland, Kreed          21.50  2.7     20.50  2.1                                    42.00
    Rise Gymnastics
 3. Shackelford, Sam         20.40  1.6     21.00  1.8                                    41.40
    Gym-Kat Sports Center
 4. Gladish, Zayde           20.60  1.6     20.40  1.8                                    41.00
    Gym-Kat Sports Center
 5. Tegtmeier, Andrew        19.80  1.8     20.50  1.3                                    40.30
    Tumble Tech
 6. Ashley, Caden            20.00  1.4     20.10  1.3                                    40.10
    Rock Solid Athletics
 7. Magallanez, Adrian       20.80  1.6     19.30  1.3                                    40.10
    Alpha TnT
 8. Cook, Jonathan           19.70  1.3     19.20  1.4                                    38.90
    Basels All Star Gymnastics and Cheer
 9. Bentley, Nick            13.90   .5     20.80  1.6                                    34.70
    Champions Westlake
10. Swick, Kolt               0.00           0.00                                          0.00
    All American Gymnastics


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Female / Level 9
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Cook, Rocki              22.00  3.2     22.00  3.0                                    44.00
    Eagle Gymnastics Academy
 2. Fields, Aria             21.60  3.2     22.30  3.3                                    43.90
    Powerhouse TNT Gymnastics
 3. Ortiz, Kylie             21.80  3.0     21.70  2.7                                    43.50
    Full Force
 4. Kim, Channing            21.50  2.7     21.70  2.1                                    43.20
    Eagle Gymnastics Academy
 5. Wiskow, Kamden           21.10  2.7     22.10  2.9                                    43.20
    Southlake Gymnastics Academy
 6. Ramm, Avery              21.70  2.7     21.50  2.7                                    43.20
    Tumble Tech
 7. Ray, Carter              21.80  3.2     21.20  2.2                                    43.00
    TexStar Athletics
 8. Ford, Marlee             21.50  2.7     20.70  1.7                                    42.20
    Southlake Gymnastics Academy
 9. Stone, Daisy             20.70  2.1     21.10  2.7                                    41.80
    Twist and Shout
10. Wilkins, Rainin          20.60  1.8     15.90  1.3                                    36.50
    3TI
11. Taylor, Autumn            0.00          20.90  2.5                                    20.90
    Southlake Gymnastics Academy
12. Wieland, Kailie           0.00           0.00                                          0.00
    Rebounders Gymnastics


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Male / Level 9
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Mantel, Ryan             21.90  3.3     21.90  3.1                                    43.80
    Gymnast Factory
 2. Vitale, Luca             21.50  2.7     21.90  2.7                                    43.40
    Flip Factory
 3. Granillo, Diego          21.40  3.2     21.90  3.3                                    43.30
    Zia Elite Gymnastics
 4. Vitale, Logan            21.10  2.1     21.50  2.7                                    42.60
    Flip Factory
 5. Rybolt, Ethan            21.70  2.7     20.90  2.1                                    42.60
    Legacy Elite Athletics
 6. Spradley, Holden         20.50  2.7     21.00  1.8                                    41.50
    Tumble Tech


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Female / Level 10
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Partida, Leah            21.80  3.2     21.90  3.3                                    43.70
    Tumble Tech
 2. Richardson, Brianna      22.20  3.6     21.30  3.7                                    43.50
    Flip Factory
 3. Tubbs, Leah              21.70  3.5     21.40  3.0                                    43.10
    Tumble Tech
 4. Sotelo, Daniela          21.80  3.2     21.10  2.9                                    42.90
    Millers Gymnastics Academy Odessa
 5. Ragan, Kate              22.10  3.1      0.00                                         22.10
    Eagles Wings Athletics-Prosper


DOUBLE MINI / 13 to 14 / Male / Level 10
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Choy, Clayton            22.60  4.8     23.00  4.8                                    45.60
    Champions Westlake
 2. Wittenberg, Aidan        22.40  4.4     22.40  4.8                                    44.80
    Flip Factory


DOUBLE MINI / 15 and Over / Male / Level 4
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Johnson, Asher           16.80          18.40                                         35.20
    Rock Solid Athletics


DOUBLE MINI / 15 and Over / Female / Level 5
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Hamilton, Olivia         19.40          19.20                                         38.60
    Houston Gymnastics
 2. Spurlock, Kali           18.00          18.80                                         36.80
    Tarkington Athletic Center
 3. Schmidt, Madie           18.40          18.40                                         36.80
    Gym-Kat Sports Center


DOUBLE MINI / 15 and Over / Female / Level 6
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Solis, Ximena            18.80          19.20                                         38.00
    Madeline Graves Performing Arts
 2. Burk, Marriana           18.80          18.60                                         37.40
    Faith Flip
 3. Nance, Violet            18.20          18.80                                         37.00
    Champions Westlake
 4. Laronga, Freya           18.60          18.40                                         37.00
    Biron Gymnastics Inc.
 4. Molina, Lely             18.60          18.40                                         37.00
    TexStar Athletics
 6. Follis, Allison          18.60          18.20                                         36.80
    Rock Solid Athletics
 7. Kapinskis, Rachel        18.20          18.20                                         36.40
    United Elite Gymnastics N Cheer
 8. Hale, Taylor             17.60          18.20                                         35.80
    The Rock
 9. Falanga, Valentina       18.40          17.40                                         35.80
    Zenith Elite Gymnastics Academy
10. DeBroeck, Hayden         19.00          13.40                                         32.40
    Jills Gymnastics


DOUBLE MINI / 15 and Over / Female / Level 7
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Bi, Julia                18.40          19.40                                         37.80
    Houston Gymnastics
 2. Clark, Blair             18.60          19.20                                         37.80
    Flawless Gymnastics Fitness & Cheer
 3. Mendiola, Eva            18.60          18.60                                         37.20
    Flip Factory
 3. Pisciotta, Haelie        18.60          18.60                                         37.20
    Extreme Cheer and Tumble
 5. Livengood, Sophea        18.80          18.40                                         37.20
    Rebounders Gymnastics
 6. Olguin, Madylin          18.20          18.80                                         37.00
    TexStar Athletics
 7. Brown, Maddie            18.80          18.20                                         37.00
    World Champions Centre
 8. McKenzie, Averee         18.60          17.60                                         36.20
    Southlake Gymnastics Academy
 9. Nava, Catalina           18.60          13.60                                         32.20
    World Champions Centre
10. Stewart, Keleigh         18.60          13.40                                         32.00
    Rock Solid Athletics
11. Pyle, Krysten            13.00          18.60                                         31.60
    TexStar Athletics
12. Clark, Jessica           18.20           0.00                                         18.20
    Team Apex
13. Billington, Jordan       17.60           0.00                                         17.60
    Waxahachie Gymnastics Center


DOUBLE MINI / 15 and Over / Male / Level 7
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Robinson, Zeke           18.60          19.00                                         37.60
    Champions Westlake
 2. Jones, Matthan           18.40          18.80                                         37.20
    Flip Factory
 2. Uldrich, Cj              18.40          18.80                                         37.20
    Eagle Gymnastics Academy
 4. Foreman, Paul            18.40          17.60                                         36.00
    Champions Westlake


DOUBLE MINI / 15 and Over / Female / Level 8
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Bombarde, Marlyssa       21.00  1.6     21.80  2.4                                    42.80
    Gymnast Factory
 2. Shreve, Lindsay          21.00  1.6     21.10  1.7                                    42.10
    Flip Factory
 3. Watkins, Serenity        20.80  1.6     21.20  1.8                                    42.00
    Extreme Cheer and Tumble
 4. Young, Olivia            20.80  1.6     21.10  1.7                                    41.90
    Flip Factory
 5. Manuel, Kyra             21.00  1.6     20.30  1.7                                    41.30
    Trevino's Gymnastics
 6. Riley, Kaitlyn           20.60  2.2     20.70  1.7                                    41.30
    TexStar Athletics
 7. Zheng, Zheen             20.70  1.7     20.20  1.6                                    40.90
    Gymnast Factory
 8. Frantz, Alison           20.40  1.6     20.40  1.8                                    40.80
    Flip Factory
 9. Craig, Mariah            20.10  1.5     20.60  1.6                                    40.70
    Rebounders Gymnastics
10. Martell, Hannah          20.40  1.6     20.30  1.7                                    40.70
    Tumble Tech
11. Loya, Miranda            20.30  1.3     20.30  1.7                                    40.60
    Alpha TnT
12. Johnston, I'Leigh        20.20  1.4     20.30  1.3                                    40.50
    Gym-Kat Sports Center
13. Needham, Gretchen        20.00  1.6     20.50  1.7                                    40.50
    Starz Gymnastics
14. Applewhite, Merilee      20.40  1.6     19.90  1.7                                    40.30
    Rise Gymnastics
15. Nunez, Niema             19.80  1.6     20.50  1.7                                    40.30
    Starz Gymnastics
16. Lard, Brianna            19.20  1.6     19.80  1.8                                    39.00
    Taylor Tumbling
17. Bayarena, Sofi           19.20  1.4     19.70  1.3                                    38.90
    The Palaestra
18. Hodgson, GraceAnne       20.40  1.6     18.30  1.7                                    38.70
    Jills Gymnastics
19. Doss, Alyssa             20.40  1.6     18.10  1.7                                    38.50
    Tumble Tech
20. Wong, Keira              18.80  1.6     19.10  1.7                                    37.90
    Tumble Tech
21. Compton, Kaitlyn         18.60  1.6     19.20  1.6                                    37.80
    Starz Gymnastics
22. Harrison, Cambree        19.80  1.6     17.30  1.5                                    37.10
    Madeline Graves Performing Arts


DOUBLE MINI / 15 and Over / Male / Level 8
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Taylor, Weston           21.00  1.6     21.00  1.8                                    42.00
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Taylor, Earl             19.90  1.7     21.60  2.2                                    41.50
    Win Kids
 3. Terrill, Micah           20.50  1.7     20.60  2.2                                    41.10
    Win Kids
 4. Adams, Jack              20.40  1.6     20.70  1.7                                    41.10
    Flip Factory
 5. Creme, Jeremiah          17.80  2.2     20.80  1.8                                    38.60
    Zenith Elite Gymnastics Academy
 6. Kilpatrick, Slade        13.90   .5     20.10  1.3                                    34.00
    Tumble Tech
 7. Flachman, Nathan         14.30   .7     19.30  1.7                                    33.60
    Waxahachie Gymnastics Center


DOUBLE MINI / 15 and Over / Female / Level 9
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. McCarter, Jaden          22.50  3.3     22.30  3.3                                    44.80
    Full Force
 2. Liesman, Abby            22.00  3.2     21.70  3.3                                    43.70
    Powerhouse TNT Gymnastics
 3. Cannon, Shelby           21.30  2.7     22.20  3.0                                    43.50
    Eagle Gymnastics Academy
 4. Hopkins, Amy             21.30  2.7     22.10  3.1                                    43.40
    Legacy Elite Athletics
 5. Blake, Kiera             21.50  2.9     21.50  2.7                                    43.00
    Upsidedowners
 6. Blackwell, Jenna         21.10  2.7     21.70  2.9                                    42.80
    Tumble Tech
 7. Quijada, Ashtyn          21.50  2.7     21.30  2.9                                    42.80
    Upsidedowners
 8. Blanchard, Anna          21.70  2.7     20.90  2.1                                    42.60
    World Champions Centre
 9. Wyatt, Emory             21.30  2.7     21.30  3.1                                    42.60
    Southlake Gymnastics Academy
10. Goodnight, Miranda       21.50  2.7     20.20  1.8                                    41.70
    Airbenders
11. Roznovsky, Gabbie        20.70  2.1     20.90  2.7                                    41.60
    K and L Tumbletown
12. Peters, Izzy             20.60  1.8     20.70  2.9                                    41.30
    Airbenders
13. Wong, Malia              20.70  2.7     20.50  1.9                                    41.20
    Tumble Tech
14. Roberson, Kendyll        20.30  2.1     19.00  2.2                                    39.30
    Madeline Graves Performing Arts
15. Spivey, Dre              17.50  1.3     21.00  3.2                                    38.50
    World Champions Centre
16. Arakawa, Kate            14.70   .7     22.80  3.4                                    37.50
    Eagle Gymnastics Academy
17. Farrand, Jazmine         20.70  1.7     14.30   .7                                    35.00
    Southlake Gymnastics Academy
18. Reichenstein, Gen        20.30  2.1     14.50   .7                                    34.80
    The Palaestra
19. Devlin, Cate             22.30  3.1      0.00                                         22.30
    Eagle Gymnastics Academy


DOUBLE MINI / 15 and Over / Male / Level 9
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Rideout, Ayden           21.90  2.7     22.30  3.1                                    44.20
    Air Extreme
 2. Franco, Asher            21.30  2.7     21.10  2.9                                    42.40
    Tumble Tech
 3. Merritt, Braden          19.00  3.2     21.50  2.9                                    40.50
    TexStar Athletics


DOUBLE MINI / 15 and Over / Female / Level 10
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Beers, Maddie            22.80  4.8     22.20  4.8                                    45.00
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Cupples, Catherine       22.50  3.5     22.20  3.6                                    44.70
    Showcase Gymnastics
 3. Vanecko, Lucy            22.10  3.5     21.00  3.2                                    43.10
    World Champions Centre
 4. Garcia, Mia              20.50  3.1     22.40  3.4                                    42.90
    Tumble Tech
 5. Dickson, Kalyana         22.60  4.4     16.20  2.8                                    38.80
    Eagle Gymnastics Academy
 6. Franco, Arianna          14.50   .9     22.10  3.1                                    36.60
    Tumble Tech
 7. Taylor, Sam              21.70  3.1     14.30   .7                                    36.00
    Eagles Wings Athletics-Prosper
 8. Comer, Temperance        14.50   .7     21.10  2.9                                    35.60
    Gym-Kat Sports Center


DOUBLE MINI / 15 and Over / Male / Level 10
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Hensley, Hudson          23.00  4.4     22.40  4.4                                    45.40
    Airbenders
 2. Church, Bennett          22.40  4.8     22.80  4.8                                    45.20
    Southlake Gymnastics Academy
 3. Weddle, Camden            0.00           0.00                                          0.00
    Eagles Wings Athletics-Prosper


DOUBLE MINI / Junior Elite / Female
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Pansano, Isabella        24.60  6.0     23.80  6.0                                    48.40
    World Champions Centre
 2. Graham, Blake            24.20  5.6     23.80  5.6                                    48.00
    All American Gymnastics


DOUBLE MINI / Junior Elite / Male
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Cockrill, Will           22.80  5.2     22.90  6.3                                    45.70
    Flip Factory
 2. Weaver, Camden            0.00           0.00                                          0.00
    The Palaestra


DOUBLE MINI / Senior Elite / Female
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Walker, Caroline         24.40  5.6     24.20  5.6                                    48.60
    Eagle Gymnastics Academy
 2. English, Karlee          24.00  5.2     23.40  5.2                                    47.40
    Powerhouse TNT Gymnastics
 3. Tipton, Kimberly         24.00  5.6     23.20  5.2                                    47.20
    Victoria Gymagic


DOUBLE MINI / Senior Elite / Male
                            Pass 1   DD    Pass 2   DD    Final1   DD    Final2   DD      Total     Back to the Top
 1. Pelezo, Alec             26.20  7.6     25.00  6.8                                    51.20
    World Champions Centre
 2. Purdum, Jonathon         25.00  6.8     24.60  6.8                                    49.60
    Airbenders
 3. Chelstowski, Konrad      16.80  3.6     26.40  8.4                                    43.20
    The Palaestra
 4. Newton, Brendon          17.60  4.0     24.60  6.8                                    42.20
    The Palaestra
 5. Rowley, Isaac             0.00           0.00                                          0.00
    Eagle Gymnastics Academy