TRAMPOLINE / 6 and Under / Female / Level 2
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. White, Mckenna           24.50                                         24.50
    Air Extreme
 2. Johnson, Emmalee         24.50                                         24.50
    Kelly's Gymnastics
 3. Millican, Kennedie       23.80                                         23.80
    Southlake Gymnastics Academy
 4. Brock, Alexys            23.70                                         23.70
    Air Extreme
 5. Larkin, Ashanti          23.40                                         23.40
    Twist & Shout
 6. Harrison, Hattie         23.30                                         23.30
    Artesia T&T
 7. Wilbourn, Kathrin        22.60                                         22.60
    Artesia T&T
 8. Barnett, Macy            21.30                                         21.30
    TG Sports
 9. Pitzer, Natalie          19.50                                         19.50
    Southlake Gymnastics Academy
10. Parrish, Jadyn           19.40                                         19.40
    Artesia T&T
11. Dudding, Isabella        17.40                                         17.40
    Southlake Gymnastics Academy
12. Dedear, Katherine        17.20                                         17.20
    The Palaestra Sparks
13. Sikes, Juliet             8.00                                          8.00
    FlippenBounce


TRAMPOLINE / 6 and Under / Male / Level 2
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Parrish, Jacob           21.00                                         21.00
    Artesia T&T
 2. Stroud, Parker           17.00                                         17.00
    Kelly's Gymnastics


TRAMPOLINE / 6 and Under / Female / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Basu, Mia                21.90                                         21.90
    Gymnast Factory
 2. Smith, Chloe             21.00                                         21.00
    Gymnast Factory
 3. Coy, Rayah               20.00                                         20.00
    FlippenBounce
 4. Villagomez, Skylar       15.00                                         15.00
    Starz Gymnastics
 5. Sheffey, Natalie          0.00                                          0.00
    Gymnast Factory


TRAMPOLINE / 6 and Under / Male / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Rutherford, Devin        23.30                                         23.30
    Texas Tumbleweeds


TRAMPOLINE / 6 and Under / Female / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Holland, Rachel          23.50                                         23.50
    MGA
 2. Hall, Emma               23.40                                         23.40
    All American Gymnastics
 3. George, Jaiah            21.80                                         21.80
    MGA
 4. Cervantes, Jailen        20.50                                         20.50
    Basel's All-Star Gymnastics
 5. Steinmann, Madilynn      17.80                                         17.80
    K&L Tumbletown
 6. Roberts, Reagan          16.40                                         16.40
    Acrospirits


TRAMPOLINE / 6 and Under / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Burns, Adyson            25.60                                         25.60
    Acrospirits
 2. Striley, Elizabeth       23.90                                         23.90
    All American Gymnastics
 3. Hearn, Alexa             23.00                                         23.00
    Artesia T&T
 4. Mayfield, Journee        19.40                                         19.40
    Legacy Elite
 5. Ledesma, Taylyn          14.50                                         14.50
    Acrospirits


TRAMPOLINE / 6 and Under / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Melton, Jaymes           21.50                                         21.50
    Acrospirits
 2. Servantez, Isaac          2.10                                          2.10
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 2
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Weiser, Laney            24.00                                         24.00
    Kelly's Gymnastics


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 2
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Brooks, Tyson            21.80                                         21.80
    Kelly's Gymnastics


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Roye, Lindsi             23.70                                         23.70
    Air Extreme
 2. Rogers, Desiree          23.40                                         23.40
    MGA
 3. Smith, Grace             22.40                                         22.40
    MGA
 4. Martinez, Victoria       21.90                                         21.90
    Maverick All-Star Tumblers


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Weis, Tyler              24.20                                         24.20
    Omni Athletics T&T
 2. Tuxhorn, Cooper          24.00                                         24.00
    MGA


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Denny, Ryan              26.30                                         26.30
    T3
 2. Hyde, Emily              26.10                                         26.10
    T3
 3. Talley, Carlee           25.50                                         25.50
    Twist & Shout
 4. Howard, Saniya           25.10                                         25.10
    T3
 5. Medrano, Lauren          24.60                                         24.60
    Starz Gymnastics
 6. Gonzales, Elizabeth      23.70                                         23.70
    South Texas Elite
 7. Burrow, Lene             23.30                                         23.30
    MGA
 7. Norris, Taylor           23.30                                         23.30
    3TI
 9. White, Emily             23.10                                         23.10
    MGA
10. Pickering, Taylor        23.00                                         23.00
    3TI
11. Kelley, Savannah         22.90                                         22.90
    Victoria Gymagic
12. Nichols, Haylee          22.50                                         22.50
    MGA
13. Ellis, Rhiannon          21.60                                         21.60
    Top City Athletics
14. Phillips, Madison        21.50                                         21.50
    HGA TNT
15. Fendley, Emma            20.90                                         20.90
    3TI
16. Laster, Cambry           20.40                                         20.40
    Kelly's Gymnastics
17. Jackson, Kalaya          19.80                                         19.80
    FlippenBounce
18. Meadors, Faith           19.60                                         19.60
    Texas Tumblers Harker Heights
19. Kunze, Lily               0.00                                          0.00
    T3


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Ryan, Alan               22.50                                         22.50
    Gymnast Factory
 2. Fowler, Brad             22.30                                         22.30
    MGA


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Olsen, Kylee             25.90                                         25.90
    Elmwood Gymnastics
 2. Turner, Maesen           25.80                                         25.80
    T3
 3. Tejera, Catarina         25.50                                         25.50
    Victoria Gymagic
 4. Cina, Cecilia            25.50                                         25.50
    T&T Express
 5. Perry, Grace             25.40                                         25.40
    3TI
 6. Domingue, Ani            25.30                                         25.30
    T&T Express
 7. Whitehead, Kortney       25.00                                         25.00
    Acrospirits
 8. Cox, AnnaCate            25.00                                         25.00
    Gabrielle's Dynamics Plus
 9. Rubio, Karisa            24.90                                         24.90
    South Texas Elite
10. Kalafatis, Rebecca       24.80                                         24.80
    Twist & Shout
10. Flessner, Desirae        24.80                                         24.80
    South Texas Elite
12. Esch, Keely              24.70                                         24.70
    Acrospirits
13. Coleman, Kolbi           24.60                                         24.60
    Trevino's Gymnastics
14. Ray, Brynna              24.60                                         24.60
    Acrospirits
14. Scarborough, Emma        24.60                                         24.60
    Victoria Gymagic
16. Mccarley, Aimee          24.40                                         24.40
    TG Sports
17. Childers, Mia            24.30                                         24.30
    All American Gymnastics
18. Smith, Zoe               24.20                                         24.20
    Gymnast Factory
19. Brown, Sarah             24.20                                         24.20
    T3
20. Agnew, Grace             24.10                                         24.10
    Air Extreme
21. Foster, Gwyn             24.10                                         24.10
    All American Gymnastics
21. Rogers, Cara             24.10                                         24.10
    T3
23. Einemo, Emma             24.00                                         24.00
    Xtreme Elite
24. Bennett, Bella           23.90                                         23.90
    UpsideDowners
25. Jackson, Shelby          23.90                                         23.90
    Elmwood Gymnastics
26. Gomez, Lizzie            23.70                                         23.70
    Acrospirits
27. Traylor, Kiara           23.50                                         23.50
    Oklahoma Extreme T&T
27. Short, Madelyn           23.50                                         23.50
    Xtreme Elite
29. Gilbreath, Alexis        23.50                                         23.50
    Acrospirits
30. Almagar, Hailee          23.30                                         23.30
    Acrospirits
30. Haralson, Anna           23.30                                         23.30
    Powerhouse TNT
32. Cobb, Macy               23.10                                         23.10
    Longview Gymnastics
33. Jay, Jordyn              23.00                                         23.00
    Acrotex Gymnastics
34. Adamek, Makayla          22.90                                         22.90
    K&L Tumbletown
35. Turner, Kylie            22.90                                         22.90
    Gabrielle's Dynamics Plus
36. Lyles, Morgan            22.90                                         22.90
    3TI
37. Morales, Taylor          22.80                                         22.80
    Legacy Elite
38. Scarborough, Annie       22.70                                         22.70
    Victoria Gymagic
39. Warzecha, Brooke         22.50                                         22.50
    Victoria Gymagic
40. Blevins, Kenley          22.20                                         22.20
    Air Extreme
41. Sims, Faith              22.10                                         22.10
    Air Extreme
42. Dominguez, Miraena       22.00                                         22.00
    Artesia T&T
43. Rous, Ella               21.90                                         21.90
    The Palaestra Sparks
44. Killian, Devyn           21.90                                         21.90
    Powerhouse TNT
44. Krause, Kylee            21.90                                         21.90
    South Texas Elite
46. Mcnary, Krista           21.70                                         21.70
    Victoria Gymagic
47. Trimble, Brookelyn       21.60                                         21.60
    Kelly's Gymnastics
48. Alvarez, Joey            21.40                                         21.40
    Acrospirits
49. Jackson, Brooke          21.40                                         21.40
    Victoria Gymagic
50. Myers, Karsyn            21.20                                         21.20
    Tenacious T&T
51. Barney, Halle            21.00                                         21.00
    Artesia T&T
52. Vaughn, Sydney           20.80                                         20.80
    Artesia T&T
53. Brock, Mackenzee         20.60                                         20.60
    ArtSports
54. Sheriff, Mattie          19.90                                         19.90
    Legacy Elite
55. Simpson, Claire          18.90                                         18.90
    Air Extreme
56. Cope, Allison            13.10                                         13.10
    MGA
57. Bailey, Brooke           12.20                                         12.20
    Tenacious T&T
58. Roberts, Riley            8.10                                          8.10
    Acrospirits
59. Branham, Reagan           4.60                                          4.60
    Legacy Elite
60. Hunt, Harlee              4.40                                          4.40
    Acrospirits
61. Tucker, Laticia           4.00                                          4.00
    Artesia T&T
62. Bermea, Zoe               1.90                                          1.90
    Acrospirits


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Seyler, Mclain           24.80                                         24.80
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Krumholz, Ethan          24.50                                         24.50
    HGA TNT
 3. Roye, Payne              24.30                                         24.30
    Trevino's Gymnastics
 4. Nix, Layne               23.70                                         23.70
    Omni Athletics T&T
 5. Hammack, Hayden          23.60                                         23.60
    Victoria Gymagic
 6. Cotherman, Jeremy        23.30                                         23.30
    The Palaestra Sparks
 7. Rowley, John             23.10                                         23.10
    Air Extreme
 8. Dunn, Thomas             23.00                                         23.00
    All American Gymnastics
 9. Havern, Domnick          22.80                                         22.80
    The Flip Centre
10. Shearer, Gatlyn           2.10                                          2.10
    Tenacious T&T
10. Fugate, Raymond           2.10                                          2.10
    Artesia T&T


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Jenkins, Natalie         25.70                                         25.70
    Air Extreme
 2. Broussard, Alahnnah      25.30                                         25.30
    T&T Express
 3. Baeza, Sarahi            24.90                                         24.90
    Acrospirits
 4. Stastny, Reese           24.70                                         24.70
    Victoria Gymagic
 5. Garcia, Paula            24.50                                         24.50
    Artesia T&T
 5. Vath, Kelsey             24.50                                         24.50
    Mandeville Gymnastics
 7. Ory, Emily               24.30                                         24.30
    FlippenBounce
 7. Irlbeck, Kiley           24.30                                         24.30
    UpsideDowners
 9. Wenske, Christine        23.60                                         23.60
    Victoria Gymagic
10. Rodriguez, Janessa       23.60                                         23.60
    All American Gymnastics
11. Builta, Emmi             23.50                                         23.50
    MGA
12. Peck, Breanna            23.30                                         23.30
    Twist & Shout
13. Jones, Mikayla           23.20                                         23.20
    Oklahoma Extreme T&T
14. Pena, Isabella           21.90                                         21.90
    Texas Twisters
15. Folks, Tessa             19.20                                         19.20
    Artesia T&T
16. Osburn, Makaidyn          9.10                                          9.10
    Acrospirits
17. Griego, Aubrey            0.00                                          0.00
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Clifton, Isaac           23.00                                         23.00
    Starz Gymnastics


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Underwood, Mckeely       26.10                                         26.10
    Air Extreme
 2. Jaime, Kaeli             25.10                                         25.10
    Acrospirits
 3. Ory, Gabrielle           23.50                                         23.50
    FlippenBounce
 4. Haase, Racheal           19.30                                         19.30
    All American Gymnastics
 5. Stewart, Sydnee          14.90                                         14.90
    All American Gymnastics
 6. Hyman, Caitlin           12.50                                         12.50
    Gym-Kat


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Dudley, Kennedy          22.20          27.70  5.0                     49.90
    South Texas Elite


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Young, Ashton            23.50          28.30  5.2                     51.80
    T&T Express


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 2
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Hazelwood, Brianna       25.00                                         25.00
    Starz Gymnastics


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Crane, Callie            23.30                                         23.30
    Eagle Gymnastics Academy
 2. Adams, Cecilia           22.50                                         22.50
    Eagle Gymnastics Academy
 3. Coyle, Bailey            19.70                                         19.70
    Eagle Gymnastics Academy
 4. Thompson, Amanda          7.10                                          7.10
    Eagle Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Earl, Michelle           25.30                                         25.30
    T3
 2. Munro, Maci              25.20                                         25.20
    Top Flight Gymnastics
 3. Rhein, Ali               25.00                                         25.00
    T3
 4. Cothran, Kemble          24.10                                         24.10
    N'Flight at Kidsport
 5. Roehrig, Laine           24.00                                         24.00
    Eagle Gymnastics Academy
 6. Saavedra, Paige          24.00                                         24.00
    Omni Athletics T&T
 7. Stroyewski, Briana       23.90                                         23.90
    Mandeville Gymnastics
 8. Delugo, Devan            23.90                                         23.90
    Top Flight Gymnastics
 9. Schoech, Rory            23.80                                         23.80
    HGA TNT
10. Calandro, Mary           23.80                                         23.80
    Eagle Gymnastics Academy
11. Nelson, Linnea           23.50                                         23.50
    Texas Tumblers Harker Heights
12. Kernell, Emily           23.20                                         23.20
    HGA TNT
13. Gibson, Ainsley          21.30                                         21.30
    Texas Tumblers Harker Heights
14. Freese, Ryan             20.60                                         20.60
    Maverick All-Star Tumblers
15. Gumbo, Haru              17.30                                         17.30
    Top Flight Gymnastics
16. Talamntes, Aydali        16.80                                         16.80
    MGA
17. Morris, Makayla          16.70                                         16.70
    MGA


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Christiansen, Garrett    25.90                                         25.90
    Top Flight Gymnastics


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Mashburn, Callie         26.70                                         26.70
    Starz Gymnastics
 2. Reding, Kristin          25.40                                         25.40
    Elite Champion Gymnastics
 3. Granato, Piper           25.20                                         25.20
    Air Extreme
 4. Fitzgerald, Michelle     25.20                                         25.20
    Acrospirits
 4. Martin, Brooke           25.20                                         25.20
    T3
 4. Blocker, Mallary         25.20                                         25.20
    Acrospirits
 7. Miller, Mattie           24.80                                         24.80
    3TI
 8. Brown, Rachel            24.70                                         24.70
    T3
 9. Mooney, Erin             24.60                                         24.60
    3TI
10. Beckner, Maddi           24.50                                         24.50
    Texas Tumbleweeds
11. Lowrie, Maryhannah       24.40                                         24.40
    UpsideDowners
12. Parrent, AnnaKate        24.30                                         24.30
    Elite Champion Gymnastics
13. Thibeaux, CatherineGrace 24.30                                         24.30
    T&T Express
14. Krawtz, Jillian          24.10                                         24.10
    Acrotex Gymnastics
14. Garrett, Caidyn          24.10                                         24.10
    Xtreme Elite
16. Todd, Madison            23.80                                         23.80
    Texas Tumbleweeds
17. Dane, Shalee             23.80                                         23.80
    Air Extreme
18. Edgar, Ellee             23.70                                         23.70
    Eagle Gymnastics Academy
19. Holder, Emily            23.70                                         23.70
    Gabrielle's Dynamics Plus
19. Blain, Mackenzie         23.70                                         23.70
    South Texas Elite
19. Soliz, Maricela          23.70                                         23.70
    Acrospirits
19. Whitehead, Whitney       23.70                                         23.70
    Acrospirits
19. Props, Payton            23.70                                         23.70
    Air Extreme
19. Webb, Brinlie            23.70                                         23.70
    Acrospirits
25. Franklin, Olivia         23.70                                         23.70
    South Texas Elite
26. Brown, Haleigh           23.70                                         23.70
    Elite Champion Gymnastics
27. Sandusky, Daisy          23.60                                         23.60
    Basel's All-Star Gymnastics
27. Hukill, Reagan           23.60                                         23.60
    Top Flight Gymnastics
29. Mccoy, Sarah             23.50                                         23.50
    Gabrielle's Dynamics Plus
30. Gille, Samantha          23.50                                         23.50
    Tenacious T&T
31. Elbel, Amber             23.50                                         23.50
    TG Sports
32. Tomlinson, Sarah         23.40                                         23.40
    Basel's All-Star Gymnastics
32. Post, Hayden             23.40                                         23.40
    Top Flight Gymnastics
32. Wolfe, Kyndell           23.40                                         23.40
    Gym-Kat
35. Gordon, Gabrielle        23.40                                         23.40
    Elmwood Gymnastics
35. Lee, Lexie               23.40                                         23.40
    Acrospirits
35. Charbonnet, Anna-Kathryn 23.40                                         23.40
    T&T Express
38. Wright, Victoria         23.40                                         23.40
    Acrospirits
39. Walker, Ashlyn           23.30                                         23.30
    Acrospirits
40. Vincik, Emily            23.20                                         23.20
    K&L Tumbletown
41. Pohl, Jillian            23.10                                         23.10
    K&L Tumbletown
41. Langston, Maddie         23.10                                         23.10
    MGA
43. Knapp, Samantha          23.10                                         23.10
    ArtSports
44. Shannon, Hope            23.00                                         23.00
    Top Flight Gymnastics
44. Thurman, Emily           23.00                                         23.00
    Starz Gymnastics
44. Marucci, Madison         23.00                                         23.00
    Top Flight Gymnastics
44. Zylman, Presley          23.00                                         23.00
    Gymnast Factory
48. Lee, Mckenzie            22.90                                         22.90
    Acrospirits
49. Guthrie, Chloe           22.90                                         22.90
    TG Sports
50. Burkham, Abby            22.80                                         22.80
    TG Sports
50. Petty, J'Ceefaith        22.80                                         22.80
    Texas Tumbleweeds
50. Graham, Kyrstyn          22.80                                         22.80
    Artesia T&T
53. Scheufens, Claire        22.20                                         22.20
    T&T Express
54. Stroud, Reagan           22.10                                         22.10
    Kelly's Gymnastics
54. Mckinney, Paige          22.10                                         22.10
    Tenacious T&T
54. Quiles, Elyssa           22.10                                         22.10
    Texas Tumblers Harker Heights
57. Ray, Brinleigh           21.90                                         21.90
    Acrospirits
58. VanWorth, Alyssa         20.20                                         20.20
    3TI
59. Iannelli, Brenna         19.30                                         19.30
    K&L Tumbletown
60. Lopez, Angelique         14.20                                         14.20
    Basel's All-Star Gymnastics
61. Mccomis, Katelyn         13.90                                         13.90
    Tenacious T&T
62. Hitt, Dixie              13.50                                         13.50
    Tenacious T&T
63. Bohmfalk, Ashlynn         9.30                                          9.30
    Acrotex Gymnastics
64. Mosely, Daley             7.20                                          7.20
    Acrospirits
65. Hellum, Rachel            7.00                                          7.00
    Tenacious T&T
66. Hitt, Brooke              4.70                                          4.70
    Tenacious T&T
67. Hildreth, Reyna           4.50                                          4.50
    3TI
68. Mann, Faithe              4.30                                          4.30
    Artesia T&T
69. Barry, Hannah             2.10                                          2.10
    Longview Gymnastics


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Gilbert, Logan           25.30                                         25.30
    3TI
 2. Wring, Tyrese            23.40                                         23.40
    Texas Tumblers Harker Heights
 2. Sykes, Payton            23.40                                         23.40
    Basel's All-Star Gymnastics
 4. Newhouse, Thomas         23.30                                         23.30
    HGA TNT
 4. Mcalpin, Ethan           23.30                                         23.30
    Gymnast Factory
 6. Fletcher, Brendon        22.10                                         22.10
    MGA
 7. Taliaferro, Jace         22.00                                         22.00
    MGA
 8. Lawrence, Gardner        20.60                                         20.60
    The Palaestra Sparks
 9. Kalanta, Colton          19.00                                         19.00
    Gabrielle's Dynamics Plus


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Bible, Natalie           25.90                                         25.90
    Xtreme Elite
 1. Cuicci, Lauren           25.90                                         25.90
    Oklahoma Extreme T&T
 3. Warwick, Kelslee         25.80                                         25.80
    Gym-Fit
 4. O'Conner, Lauren         25.70                                         25.70
    Gym-Fit
 5. Goodwine, Rachel         25.70                                         25.70
    Victoria Gymagic
 6. Jenkins, Cammy           25.70                                         25.70
    Air Extreme
 7. Davis, Michelle          25.60                                         25.60
    T3
 8. Bernard, Kelsey          25.60                                         25.60
    T&T Express
 9. Webb, Kylie              25.20                                         25.20
    Oklahoma Extreme T&T
10. Head, Anjolie            25.00                                         25.00
    T&T Express
11. Medley, Katelin          24.70                                         24.70
    Gym-Fit
12. Sloan, Landry            24.60                                         24.60
    Gym-Fit
13. Howell, Tucker           24.60                                         24.60
    Acrospirits
14. Besson, Olivia           24.50                                         24.50
    T&T Express
15. Keim, Ramsey             24.20                                         24.20
    Xtreme Elite
16. Mitchell, AnnaKate       24.10                                         24.10
    Oklahoma Extreme T&T
17. Haseloff, Kylie          24.00                                         24.00
    Acrospirits
17. Selman, Layce            24.00                                         24.00
    All American Gymnastics
19. Pena, Ellie              24.00                                         24.00
    Victoria Gymagic
19. Stephens, Kendall        24.00                                         24.00
    3TI
19. Burton, Cheyenne         24.00                                         24.00
    Victoria Gymagic
22. Comeaux, Camille         23.90                                         23.90
    T&T Express
23. Meyer, Abbie             23.90                                         23.90
    Air Extreme
24. Banks, Ashlyn            23.80                                         23.80
    Texas Tumbleweeds
25. Melton, Madilyn          23.70                                         23.70
    Acrospirits
26. Brewer, Kennady          23.60                                         23.60
    Oklahoma Extreme T&T
26. Gilmore, Lauryn          23.60                                         23.60
    Air Extreme
28. Royston, Isabelle        23.30                                         23.30
    Artesia T&T
28. Holthaus, Zoe            23.30                                         23.30
    Top City Athletics
30. Keesler, Madison         23.30                                         23.30
    Acrospirits
31. Vicknair, Payton         23.20                                         23.20
    MGA
32. Heinen, Ellen            23.10                                         23.10
    Highflyers
33. Popejoy, Sarah           23.10                                         23.10
    Air Extreme
33. Weaver, Jordan           23.10                                         23.10
    All American Gymnastics
33. Zink, Hailey             23.10                                         23.10
    Artesia T&T
36. Phipps, Sophia           23.00                                         23.00
    Elite Champion Gymnastics
37. Lafleur, Corinne         23.00                                         23.00
    Highflyers
38. Rodriguez, Emmy          22.90                                         22.90
    Texas Twisters
39. Rogers, Carrington       22.90                                         22.90
    T3
40. Banks, Raychel           22.90                                         22.90
    Texas Tumbleweeds
40. Hazlett, Maggie          22.90                                         22.90
    Highflyers
42. Bentley, Paige           22.80                                         22.80
    UpsideDowners
43. Dragg, Lexie             22.40                                         22.40
    T3
44. Heinen, Emily            22.30                                         22.30
    Highflyers
45. Cody, Alyssa             22.00                                         22.00
    Elite Champion Gymnastics
46. Villegas, Miranda        21.90                                         21.90
    Acrospirits
47. Ables, Kelly             21.80                                         21.80
    SEAL Gymnastics
48. Munguia, Kealeigh        21.70                                         21.70
    MGA
49. Gutierrez, Marcela       21.70                                         21.70
    Powerhouse TNT
50. Tullos, Kylee            21.60                                         21.60
    K&L Tumbletown
51. Pearson, Madison         21.00                                         21.00
    Texas Twisters
52. Molina, Bailey           21.00                                         21.00
    Artesia T&T
53. Blankinship, Harley      20.90                                         20.90
    All American Gymnastics
54. Bordelon, Lauren         20.70                                         20.70
    MGA
55. Mccormick, Mia           19.80                                         19.80
    ArtSports
56. Vibbard, Braelin         15.90                                         15.90
    All American Gymnastics
57. Sottosanti, Victoria     11.30                                         11.30
    Maverick All-Star Tumblers
58. Graham, Renee            10.90                                         10.90
    Gabrielle's Dynamics Plus
59. Brown, Lauren             7.20                                          7.20
    Air Extreme
60. Rutherford, Calie         6.80                                          6.80
    Texas Tumbleweeds
61. Eldridge, Desalyn         6.20                                          6.20
    South Texas Elite
62. Dworniczak, Genevieve     4.70                                          4.70
    T&T Express
63. Spears, Kazzi             4.10                                          4.10
    Acrospirits
64. Smoot, Mackenna           1.90                                          1.90
    Artesia T&T
65. Cheek, Kaylee             0.00                                          0.00
    MGA


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Mozicek, Dawson          25.80                                         25.80
    Victoria Gymagic
 2. Harrison, Tanner         24.80                                         24.80
    Acrospirits
 3. Vath, Joshua             24.80                                         24.80
    Mandeville Gymnastics
 4. Elbert, Jack             24.40                                         24.40
    ArtSports
 4. Dean, Luke               24.40                                         24.40
    Maverick All-Star Tumblers
 6. Cook, Garrett            24.20                                         24.20
    3TI
 7. Bradley, Logan           24.10                                         24.10
    3TI
 8. Lively, Max              23.90                                         23.90
    T3
 9. Windenwerder, Ty         22.80                                         22.80
    K&L Tumbletown
10. Baker, Aaron              8.50                                          8.50
    Elite Champion Gymnastics


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Fritch, Ashley           25.60                                         25.60
    Xtreme Elite
 2. Clark, Kaeleigh          25.00                                         25.00
    Gym-Fit
 3. Wininger, Abigail        24.90                                         24.90
    T&T Express
 3. Lusikutty, Lauren        24.90                                         24.90
    Oklahoma Extreme T&T
 5. Wynn, Cady               24.80                                         24.80
    UpsideDowners
 6. Draguicevich, Olivia     24.80                                         24.80
    Acrotex Gymnastics
 7. Rangel, Betty            24.20                                         24.20
    The Palaestra Sparks
 8. Milwee, Chloe            24.20                                         24.20
    Eagle's Wings Athletics
 9. Dellamaestra, Emilie     23.90                                         23.90
    The Palaestra Sparks
 9. Scheller, Cara           23.90                                         23.90
    Starz Gymnastics
11. Miller, Tate             23.80                                         23.80
    T&T Express
12. Spieckerman, Haley       23.70                                         23.70
    SEAL Gymnastics
13. Buitron, Trinity         23.60                                         23.60
    SEAL Gymnastics
14. Shostak, Katia           23.60                                         23.60
    Mandeville Gymnastics
15. Alexander, Rachel        23.20                                         23.20
    ArtSports
16. Parrish, Jaci            23.00                                         23.00
    Artesia T&T
16. Klimas, Nellie           23.00                                         23.00
    Houston Gymnastics Center
16. Siewert, Isabella        23.00                                         23.00
    Oklahoma Extreme T&T
19. Jackson, Kinsey          22.80                                         22.80
    Gabrielle's Dynamics Plus
20. Taylor, (Alexia)Makinli  20.60                                         20.60
    Taylor Tumbling
21. Widner, Brooke           20.40                                         20.40
    MGA
22. Urias, Lariot            20.30                                         20.30
    MGA
23. Cobb, Micah              20.00                                         20.00
    Longview Gymnastics
24. Green, Dajia              7.60                                          7.60
    K&L Tumbletown


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Hubnik, Kellen           24.80                                         24.80
    Acrotex Gymnastics
 2. Venticinque, Cooper      24.80                                         24.80
    ArtSports
 3. Wade, Cale               24.60                                         24.60
    SEAL Gymnastics
 4. Hudson, Tyler            24.50                                         24.50
    ArtSports
 5. Rodriguez, Brandon       23.60                                         23.60
    FlippenBounce
 6. Savoy, Lane              19.30                                         19.30
    T&T Express


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Whitfield, Keaghan       24.90          29.30  5.3                     54.20
    All American Gymnastics
 2. Gilmore, Lyndee          24.00          29.00  4.2                     53.00
    Air Extreme
 3. Jenkins, Emily           24.20          28.60  4.2                     52.80
    Acrospirits
 4. Vaughn, Brysann          22.70          29.30  4.2                     52.00
    Air Extreme
 5. Willis, Tae              23.30          28.30  4.9                     51.60
    Artesia T&T
 6. Fromme, Karoline         23.80          27.40  4.7                     51.20
    Victoria Gymagic
 7. Fowler, Lindsey          23.40          27.00  4.5                     50.40
    Acrospirits
 8. Harrison, Elliot         22.20          27.30  5.1                     49.50
    Artesia T&T
 9. Wood, Tyler              22.20          26.80  5.1                     49.00
    All American Gymnastics
10. Montelongo, Megan        22.20          26.70  4.2                     48.90
    Gabrielle's Dynamics Plus
11. Servantez, Nichole       23.50          25.10  4.5                     48.60
    All American Gymnastics
12. Talley, Cari              4.80          28.40  4.5                     33.20
    Twist & Shout


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Miller, Grant            24.50          27.50  5.2                     52.00
    T&T Express
 2. Jones, Harley             9.10           2.70   .7                     11.80
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Blevins, Caitlin         24.00          29.70  5.3                     53.70
    Air Extreme
 2. Corbett, Landry          24.30          28.90  6.4                     53.20
    FlippenBounce
 3. Simpson, Olivia          24.00          28.80  5.3                     52.80
    Air Extreme
 4. Schultz, Gretchen        23.80          24.70  5.2                     48.50
    Elmwood Gymnastics


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Benavides, Allyssa       23.90                                         23.90
    Texas Tumblers Gymnastics


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Sieker, Bethany          24.70                                         24.70
    Starz Gymnastics
 2. Astugue, Megan           24.30                                         24.30
    Mandeville Gymnastics
 3. Drager, Georgia          23.80                                         23.80
    HGA TNT
 4. Hannan, Heather          23.00                                         23.00
    Eagle Gymnastics Academy
 5. Anderson, Madison        22.70                                         22.70
    Top Flight Gymnastics
 6. Coulstock, Chloe         22.10                                         22.10
    Eagle Gymnastics Academy
 7. Wells, Lindsay           22.10                                         22.10
    HGA TNT
 8. Sullivan, Macey          21.80                                         21.80
    Top Flight Gymnastics
 9. Goppert, Marlee          20.10                                         20.10
    Eagle Gymnastics Academy
10. Aung, Kate               16.30                                         16.30
    Top Flight Gymnastics


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Hall, Kayleigh           26.50                                         26.50
    Xtreme Elite
 2. Kamrowski, Jade          26.10                                         26.10
    Tenacious T&T
 2. Nowak, Presley           26.10                                         26.10
    Acrospirits
 4. Smith, Anyse             26.00                                         26.00
    Starz Gymnastics
 5. Berkley, Rachel          25.90                                         25.90
    Miss Maria's
 6. Solomon, Jackie          25.40                                         25.40
    Houston Gymnastics Center
 6. Vinson, Amber            25.40                                         25.40
    Xtreme Elite
 8. Vaughn, Kayla            25.30                                         25.30
    T3
 9. Amend, Christina         24.90                                         24.90
    Southlake Gymnastics Academy
10. Tynes, Brynne            24.70                                         24.70
    Highflyers
11. Divine, Morgan           24.50                                         24.50
    Xtreme Elite
12. St.Pierre, Abigail       24.50                                         24.50
    T&T Express
13. Lester, Krystin          24.30                                         24.30
    Starz Gymnastics
14. Patterson, Cayman        24.20                                         24.20
    N'Flight at Kidsport
15. Baskin-Almazan, Loren    24.20                                         24.20
    Houston Gymnastics Center
16. Glynn, Vanessa           24.10                                         24.10
    Houston Gymnastics Center
17. Davis, Avery             24.00                                         24.00
    Top Flight Gymnastics
18. Richards, Kelley         23.90                                         23.90
    Southlake Gymnastics Academy
19. Krumwiede, Camille       23.70                                         23.70
    Top Flight Gymnastics
19. Gardner, Kayla           23.70                                         23.70
    Top Flight Gymnastics
21. Ledford, Savanna         23.60                                         23.60
    T&T Express
21. Lin, Michelle            23.60                                         23.60
    HGA TNT
21. Gillespie, Devon         23.60                                         23.60
    Omni Athletics T&T
24. Badger, Demetria         23.50                                         23.50
    Powerhouse TNT
25. Colwell, Cheyanne        23.40                                         23.40
    Top City Athletics
25. Brooks, Jocelyn          23.40                                         23.40
    The Palaestra Sparks
27. Roddy, Preston(Patches   23.30                                         23.30
    Eagle Gymnastics Academy
28. Baker, Kristen           23.30                                         23.30
    Texas Tumblers Harker Heights
29. Osterhaus, Teresa        23.20                                         23.20
    Top City Athletics
30. Brown, Elisa             23.10                                         23.10
    Texas Tumblers Harker Heights
31. Opiela, Brooke           23.00                                         23.00
    Victoria Gymagic
32. Rowe, Rylie              22.90                                         22.90
    Gym-Kat
33. Bruton, Kristin          22.90                                         22.90
    Artesia T&T
33. Couch, Rabecca           22.90                                         22.90
    Kelly's Gymnastics
33. Caldwell, Katelyn        22.90                                         22.90
    K&L Tumbletown
36. Ezell, Morgan            22.80                                         22.80
    Top Flight Gymnastics
37. Little, Autumn           21.90                                         21.90
    MGA
38. Smith, Lubov             21.30                                         21.30
    Acrospirits
39. Mccarrell, Heagan        20.80                                         20.80
    Acrospirits
40. Juarez, Danyon           19.00                                         19.00
    Artesia T&T
41. Barrett, Natalie         14.60                                         14.60
    Miss Maria's
42. Perez, Destiny           12.00                                         12.00
    HGA TNT
43. Swafford, Cambrie        11.00                                         11.00
    Acrospirits
44. Smith, Savannah           9.30                                          9.30
    Top Flight Gymnastics
45. Hines, Claire             4.80                                          4.80
    Top Flight Gymnastics
45. Touchet, Sayra            4.80                                          4.80
    T&T Express
47. Russell, Jade             4.60                                          4.60
    Tenacious T&T
48. Wells, Hanna              0.00                                          0.00
    Tarkington Athletic Center
48. Parker, Makenzie          0.00                                          0.00
    K&L Tumbletown


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Daspit, Benjamin         24.70                                         24.70
    T&T Express
 2. Armstrong, Andrew        23.80                                         23.80
    Basel's All-Star Gymnastics
 3. Hughes, Garrett          23.70                                         23.70
    Basel's All-Star Gymnastics
 4. Freelen, Jake            23.40                                         23.40
    3TI
 5. Williams, Alex           23.20                                         23.20
    N'Flight at Kidsport
 6. Levesque, Kyle           22.80                                         22.80
    The Flip Centre


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Bray, Dixen              25.60                                         25.60
    The Palaestra Sparks
 2. Mcneil, Ashley           25.50                                         25.50
    Basel's All-Star Gymnastics
 3. Bice, Madi               25.40                                         25.40
    Gym-Fit
 4. Weiss, Haylee            25.30                                         25.30
    Sunflower Gymnastics
 5. Cope, Anna               24.90                                         24.90
    Acrotex Gymnastics
 6. Turner, Rachel           24.90                                         24.90
    Miss Maria's
 6. Perilloux, Alexcia       24.90                                         24.90
    Elmwood Gymnastics
 8. Holguin, Kassandra       24.70                                         24.70
    Starz Gymnastics
 9. Rutherford, Autum        24.60                                         24.60
    Texas Tumbleweeds
 9. Fitzgerald, Audrey       24.60                                         24.60
    SEAL Gymnastics
11. Banchs, Alexandra        24.60                                         24.60
    Mandeville Gymnastics
12. Shaw, Elle               24.40                                         24.40
    Houston Gymnastics Center
13. Roberts, Aspen           24.30                                         24.30
    T3
13. Kasberg, Cameron         24.30                                         24.30
    Gabrielle's Dynamics Plus
15. Lee, Rebecca             24.30                                         24.30
    Acrospirits
16. Browne, Alexandria       24.20                                         24.20
    Oklahoma Extreme T&T
17. Bethel, Tatum            24.20                                         24.20
    All American Gymnastics
17. Wade, Ashtin             24.20                                         24.20
    SEAL Gymnastics
19. Mcdonald, Baylie         24.10                                         24.10
    Air Extreme
20. Bourland, Brooke         24.00                                         24.00
    The Palaestra Sparks
21. Douglas, Kierra          23.70                                         23.70
    Top City Athletics
22. Evers, Madison           23.60                                         23.60
    Longview Gymnastics
23. Knight, Amanda           23.40                                         23.40
    Gymnast Factory
23. Reyes, Nyla              23.40                                         23.40
    Air Extreme
25. Embrey, Emily            23.40                                         23.40
    Xtreme Elite
26. Schiffbauer, Marlee      23.30                                         23.30
    Victoria Gymagic
26. Taliaferro, Nicole       23.30                                         23.30
    MGA
28. Sheppard, Paige          23.30                                         23.30
    Powerhouse TNT
28. Jones, Hayley            23.30                                         23.30
    FlippenBounce
30. Stovall, Makayla         23.20                                         23.20
    All American Gymnastics
30. Towry, Olivia            23.20                                         23.20
    Skywalkers
32. Rogers, Felicity         23.20                                         23.20
    MGA
33. Montelongo, Marisa       23.10                                         23.10
    Gabrielle's Dynamics Plus
33. Bledsoe, Haylee          23.10                                         23.10
    MGA
35. Fong, Brianna            23.00                                         23.00
    Texas Tumbleweeds
35. Lentz, Brianna           23.00                                         23.00
    Cross Timbers Gym
35. Jones, Hayden            23.00                                         23.00
    Powerhouse TNT
38. Lower, Katie             22.90                                         22.90
    Texas Tumbleweeds
38. Howell, Marissa          22.90                                         22.90
    Top Flight Gymnastics
38. Williams, Ashleigh       22.90                                         22.90
    Elite Champion Gymnastics
38. Hankaoui, Kenza          22.90                                         22.90
    Top Flight Gymnastics
38. Watts, Jessica           22.90                                         22.90
    Longview Gymnastics
43. Reese, Savannah          22.80                                         22.80
    Air Extreme
43. Braun, Sarah             22.80                                         22.80
    Texas Twisters
43. Pedraza, Karla           22.80                                         22.80
    Powerhouse TNT
43. Canal, Cristina          22.80                                         22.80
    Top Flight Gymnastics
47. Moore, Brynn             21.90                                         21.90
    Texas Tumbleweeds
48. Scribner, Trinity        21.70                                         21.70
    Longview Gymnastics
49. Wilkerson, Hanna         21.20                                         21.20
    Texas Tumbleweeds
50. Hyer, Makayla            18.40                                         18.40
    Texas Tumbleweeds
51. Mobley, Shalyn           14.50                                         14.50
    Acrotex Gymnastics
52. Walterscheid, Macy        8.60                                          8.60
    Zenith Elite
53. Pando, Jacinda            7.90                                          7.90
    Artesia T&T
54. Parrish, Lexie            6.60                                          6.60
    N'Flight at Kidsport
55. Wolff, Cara               4.50                                          4.50
    Gymnast Factory
56. Carson, Alli              4.10                                          4.10
    All American Gymnastics
57. Burk, Skye                2.30                                          2.30
    Texas Tumblers Harker Heights
58. Brunelle, Madison         2.20                                          2.20
    Air Extreme
59. Moore, Brielee            2.10                                          2.10
    Texas Tumbleweeds
60. Smith, Laci               2.00                                          2.00
    Acrospirits
61. Sanchez, Mina             1.90                                          1.90
    Taylor Tumbling
62. Barney, Audra             0.00                                          0.00
    Artesia T&T


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Jones, Chris             26.40                                         26.40
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Duncan, Jace             25.80                                         25.80
    Maverick All-Star Tumblers
 3. Bernard, Ian             25.20                                         25.20
    T&T Express
 4. Kring, Peter             24.90                                         24.90
    Eagle's Wings Athletics
 5. Esch, Austen             24.40                                         24.40
    Acrospirits
 6. Salazar, Isaac           24.00                                         24.00
    Basel's All-Star Gymnastics
 7. Johnson, Miles           23.70                                         23.70
    Trevino's Gymnastics
 8. Rogers, Anthony          23.40                                         23.40
    MGA
 8. Robinson, Jack           23.40                                         23.40
    SEAL Gymnastics
 8. McGraw, Hunter           23.40                                         23.40
    Twist & Shout
11. Bernal, Joaquin          23.10                                         23.10
    TG Sports
12. Smoot, Kyler             22.90                                         22.90
    Artesia T&T
13. Gomez, Caleb             22.20                                         22.20
    Acrospirits
14. Culbertson, Wesley       21.70                                         21.70
    3TI
15. Garcia, Jacob            20.90                                         20.90
    MGA
16. Chambon, Fox              7.50                                          7.50
    ArtSports


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. West, Peyton             25.70                                         25.70
    Gym-Fit
 2. Maxwell, Paige           25.40                                         25.40
    Gym-Fit
 3. Augusta, Victoria        25.10                                         25.10
    T3
 4. Huck, Lauren             24.10                                         24.10
    Eagle's Wings Athletics
 5. Frey, Kinley             24.00                                         24.00
    T&T Express
 5. Hall, Camille            24.00                                         24.00
    Top Flight Gymnastics
 7. Wills, Taylor            24.00                                         24.00
    ArtSports
 7. Jenkins, Julia           24.00                                         24.00
    T3
 9. Lagrone, Mackenzie       23.80                                         23.80
    Acrotex Gymnastics
 9. Eveland, Taryn           23.80                                         23.80
    Airborne Gymnastics
11. Perry, Nikolette         23.70                                         23.70
    ArtSports
12. Dedear, Laura            23.70                                         23.70
    The Palaestra Sparks
13. Williams, Gaby           23.70                                         23.70
    Texas Twisters
14. Loyall, Brittany         23.60                                         23.60
    Starz Gymnastics
15. Wheeler, Natalyn         23.50                                         23.50
    Victoria Gymagic
16. Thelander, Avry          23.20                                         23.20
    Texas Tumbleweeds
17. Giles, Alyssa            23.20                                         23.20
    Air Extreme
18. Turpin, Alerah           23.10                                         23.10
    Maverick All-Star Tumblers
18. Hazlett, Hannah          23.10                                         23.10
    Highflyers
20. Davis, Angie             23.10                                         23.10
    T3
20. Guvernator, Kaylan       23.10                                         23.10
    Eagle's Wings Athletics
22. Grado, Daniella          22.90                                         22.90
    Artesia T&T
23. Guebard, Kelcy           22.80                                         22.80
    Powerhouse TNT
24. Carrera, Kamryn          21.80                                         21.80
    Artesia T&T
25. Escimilla, Tristan       21.40                                         21.40
    SEAL Gymnastics
26. Wynn, Calle              21.20                                         21.20
    UpsideDowners
27. Hinojosa, Danie          20.50                                         20.50
    Gymnastics of San Antonio
28. Trlicek, Rylee           19.20                                         19.20
    K&L Tumbletown
29. Miller, Nicole           18.80                                         18.80
    Houston Gymnastics Center
30. Mckinney, Mallory        11.80                                         11.80
    All American Gymnastics
31. Jaime, Aliza             11.20                                         11.20
    Acrospirits
32. Parkinen, Kirsten        10.80                                         10.80
    The Palaestra Sparks
33. Talley, Jamie             7.00                                          7.00
    Tenacious T&T
34. Losoncy, Megan            6.90                                          6.90
    Xtreme Elite
35. Harris, Alyssa            2.50                                          2.50
    3TI
36. Fuentes, Crimson          2.30                                          2.30
    MGA


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Seyler, Morgan           24.80                                         24.80
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Dunning, Tyler           24.40                                         24.40
    Eagle's Wings Athletics
 3. Benibo, Blessing         24.00                                         24.00
    Air Extreme
 4. Hamill, Heath            23.50                                         23.50
    Air Extreme
 5. Tron, Hunter             23.20                                         23.20
    Powerhouse TNT
 6. Smith, Riley             22.40                                         22.40
    Artesia T&T
 7. Bohmfalk, Ian            20.80                                         20.80
    Acrotex Gymnastics
 8. Anderson, Alec           20.50                                         20.50
    Basel's All-Star Gymnastics
 9. Frizzell, Cooper          7.20                                          7.20
    Tenacious T&T
10. Mcconnell, Sean           6.80                                          6.80
    TG Sports


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Webb, Brittan            26.00          29.60  5.1                     55.60
    Acrospirits
 2. Haney, Jenna             25.90          29.10  4.8                     55.00
    The Palaestra Sparks
 3. Newton, A.Nicole         24.80          29.10  4.7                     53.90
    All American Gymnastics
 4. Black, Caeley            25.40          28.40  4.3                     53.80
    Eagle's Wings Athletics
 5. Maddox, Savannah         24.40          29.30  5.1                     53.70
    Oklahoma Extreme T&T
 6. Fontanez, Hanna          24.40          28.70  5.2                     53.10
    Xtreme Elite
 7. Mcleod, Annabel          23.70          27.70  4.7                     51.40
    South Texas Elite
 8. Kiesau, Rachel           24.90          26.50  4.5                     51.40
    Oklahoma Extreme T&T
 9. Wade, Faith              23.70          27.60  5.1                     51.30
    SEAL Gymnastics
10. Eldredge, Ashley         23.90          27.00  4.5                     50.90
    UpsideDowners
11. Squyres, Emily           24.20          26.40  4.3                     50.60
    Powerhouse TNT
12. Lilley, Macie            22.90          27.40  5.3                     50.30
    UpsideDowners
13. Howard, Gracie           25.00          25.10  4.3                     50.10
    South Texas Elite
14. Perez, Brenley           23.00          27.00  4.2                     50.00
    Air Extreme
15. Davis, Cate              22.80          26.40  4.0                     49.20
    Acrospirits
16. Urias, Mackenzie         23.20          26.00  5.1                     49.20
    MGA
17. Osburn, Aspyn            24.30          24.90  4.2                     49.20
    Acrospirits
18. Santana, Amanda          20.20          28.70  4.6                     48.90
    Air Extreme
19. Matthews, Caitlin        24.00          24.20  3.5                     48.20
    HGA TNT
20. Grant, Abbie             21.90          25.80  4.5                     47.70
    Acrospirits
21. Vratil, Jacey            21.10          15.30  3.0                     36.40
    Oklahoma Extreme T&T
22. Ford, Kendall             7.40          26.60  4.2                     34.00
    All American Gymnastics
23. D'Annunzio, Gabi         13.30          18.40  2.4                     31.70
    Eagle's Wings Athletics


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Stinnett, Cory           24.70          28.40  5.0                     53.10
    ArtSports
 1. Blair, Kofi              24.70          28.40  5.0                     53.10
    Trevino's Gymnastics
 3. Kirby, Cole              23.40          29.00  5.5                     52.40
    Eagle's Wings Athletics
 4. Lentini, Victor          23.10          28.50  5.0                     51.60
    Highflyers
 5. Shoemaker, Machaon       23.80          27.10  4.5                     50.90
    Artesia T&T
 6. Chamblee, Hunter         23.70          26.50  5.5                     50.20
    MGA
 7. Vibbard, Trent           23.10          26.20  4.7                     49.30
    All American Gymnastics
 8. Timm, Hunter             23.10          24.90  4.3                     48.00
    Legacy Elite
 9. Grant, Max               22.90          24.90  3.5                     47.80
    Acrospirits
10. Medellin, Justin         23.00          19.10  3.5                     42.10
    Powerhouse TNT


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Williams, Zskaira        26.30          30.70  6.1                     57.00
    Victoria Gymagic
 2. Stines, Kora             26.00          29.30  6.1                     55.30
    Victoria Gymagic
 3. Jones, Chandler          25.10          28.20  5.3                     53.30
    3TI
 4. Patek, Kaleigh           24.20          28.90  5.4                     53.10
    Acrotex Gymnastics
 5. Rask, Mylea              24.70          28.20  4.7                     52.90
    Air Extreme
 6. Rodrequez, Isabella      24.10          28.60  5.9                     52.70
    Xtreme Elite
 7. Jenkins, Hannah          25.90          26.80  5.9                     52.70
    Acrospirits
 8. Servantez, Kayla         24.00          28.40  6.9                     52.40
    All American Gymnastics
 9. Black, Madeline          22.80          28.80  6.3                     51.60
    Acrospirits
10. Rodriguez, Jasmine       23.50          28.10  4.7                     51.60
    Air Extreme
11. Thompson, Summer         25.10          22.70  4.2                     47.80
    Xtreme Elite
12. Mclarty, Saige            4.90          11.00  1.8                     15.90
    Victoria Gymagic


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Pace, Ethan              26.00          29.80  6.5                     55.80
    T3
 2. Autry, Scott             24.50          29.40  5.5                     53.90
    ArtSports
 3. Lux, Ben                 24.70          29.00  6.3                     53.70
    Gymnast Factory
 4. Haase, Aaron              9.50          30.60  6.5                     40.10
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Gibbons, Caanon          27.10          33.00  7.8                     60.10
    Acrospirits
 2. Silhan, Shea             26.50          32.10  8.3                     58.60
    Acrospirits
 3. Brown, Briana            26.80          31.30  8.5                     58.10
    Air Extreme
 4. Ables, Brenna            26.00          30.70  7.7                     56.70
    Air Extreme
 5. Ory, Natalie             26.00          30.40  7.1                     56.40
    FlippenBounce
 6. Thevenot, Rachel         21.10          30.50  7.6                     51.60
    Elmwood Gymnastics
 7. Dotter, Gracie           26.80          13.30  3.3                     40.10
    Victoria Gymagic
 8. Parker, Lauren           26.00           6.60  2.3                     32.60
    South Texas Elite
 9. Madison, Brittany        25.50           6.00  1.8                     31.50
    FlippenBounce
10. Vigil, Lexi              24.80           3.20  1.2                     28.00
    Acrospirits


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Rowley, Isaac            24.90          13.90  4.6                     38.80
    Eagle's Wings Athletics
 2. Lyell, Patrick           24.10          12.20  3.3                     36.30
    Elmwood Gymnastics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Trook, Peighton          25.60                                         25.60
    Oklahoma Extreme T&T
 2. Hight, Sydney            25.00                                         25.00
    Southlake Gymnastics Academy
 3. Kaufman, Emily           24.80                                         24.80
    Miss Maria's
 4. Young, Brianne           24.60                                         24.60
    Anti-Gravity Zone
 5. Long, Alessandra         24.40                                         24.40
    Southlake Gymnastics Academy
 6. Maass, Georgina          24.30                                         24.30
    Gymnastics of San Antonio
 7. Garcia, Eva              24.00                                         24.00
    Acrospirits
 8. Garza, Lainie            23.90                                         23.90
    Top Flight Gymnastics
 9. Belusky, Sophie          23.70                                         23.70
    Miss Maria's
10. Harp, Haley              23.60                                         23.60
    HGA TNT
11. Watkins, Kallee          23.40                                         23.40
    Top City Athletics
12. Davis, Paige             23.00                                         23.00
    Top Flight Gymnastics
13. Doggett, Taylor          22.10                                         22.10
    Eagle Gymnastics Academy
14. Morewood, Megan           0.00                                          0.00
    Zenith Elite


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Hines, Eric              23.80                                         23.80
    Top Flight Gymnastics
 2. Yates-Iannelli, Rorey    22.90                                         22.90
    K&L Tumbletown


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Delhomme, Renee          25.10                                         25.10
    T&T Express
 2. Hasney, Annie            24.80                                         24.80
    Elmwood Gymnastics
 3. Presley, Kaylee          24.50                                         24.50
    Acrospirits
 3. Pechacek, Kirsten        24.50                                         24.50
    Acrotex Gymnastics
 5. Boehning, Maecie         24.10                                         24.10
    TG Sports
 6. Mcanelly, Anna           24.00                                         24.00
    SEAL Gymnastics
 7. Smith, Madison           23.90                                         23.90
    Eagle's Wings Athletics
 8. Guzman, Calysta          23.70                                         23.70
    Acrotex Gymnastics
 9. Hewson, Madison          23.40                                         23.40
    Powerhouse TNT
10. Heymann, Madison         23.20                                         23.20
    Top Flight Gymnastics
11. Ortega, London           23.10                                         23.10
    Lydia's T&T
11. Rowlands, Charlotte      23.10                                         23.10
    Champion Gymnastics Academy
13. Millard, Sydney          23.00                                         23.00
    Tarkington Athletic Center
13. Robins, E                23.00                                         23.00
    Gymnast Factory
15. Mutasem, Rhaneem         22.90                                         22.90
    Champion Gymnastics Academy
16. Gordon, Casie            22.80                                         22.80
    Champion Gymnastics Academy
17. Beckham, Christen        21.40                                         21.40
    Legacy Elite
18. Smith, Madison           21.30                                         21.30
    Omni Athletics T&T
19. Walterscheid, Megan      21.00                                         21.00
    Zenith Elite
20. Rouseau, Carmen          14.50                                         14.50
    Maverick All-Star Tumblers
21. Barney, Alexandra         4.60                                          4.60
    Miss Maria's
22. Underwood, Libby          4.30                                          4.30
    SEAL Gymnastics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Njoku, Ben               24.40                                         24.40
    Acrotex Gymnastics
 2. Lee, Connor              23.80                                         23.80
    Trevino's Gymnastics
 3. Davis, Sutton            23.50                                         23.50
    South Texas Elite
 4. Brooks, Gage             23.40                                         23.40
    Kelly's Gymnastics
 5. Dean, Logan              23.10                                         23.10
    Maverick All-Star Tumblers
 6. Strickland, Tyson        22.90                                         22.90
    UpsideDowners
 6. Darr, Jeremy             22.90                                         22.90
    Eagle's Wings Athletics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Richmond, Hannah         26.30                                         26.30
    Twist & Shout
 2. Land, Brionna            25.20                                         25.20
    Twist & Shout
 3. Tanner, Kaitlin          24.30                                         24.30
    Gym-Fit
 4. Hausam, Kelsey           24.10                                         24.10
    T3
 4. Bixler, Samantha         24.10                                         24.10
    Acrotex Gymnastics
 6. Hamilton, Kennedy        23.90                                         23.90
    Stars NGV
 7. Rubio, Alex              23.60                                         23.60
    All American Gymnastics
 8. Levine, Macy             23.50                                         23.50
    Eagle's Wings Athletics
 9. Pinard, Victoria         23.20                                         23.20
    Acrospirits
10. Rubis, Rachel            23.00                                         23.00
    Oklahoma Extreme T&T
10. Martinez, Adrianne       23.00                                         23.00
    Artesia T&T
12. Smith, Alyx              22.90                                         22.90
    Sunflower Gymnastics
12. Piggot, Mackenzie        22.90                                         22.90
    Stars NGV
14. Mccullar, Jessica        21.50                                         21.50
    Sunflower Gymnastics
15. Brackett, Bria           21.00                                         21.00
    The Palaestra Sparks
16. Medellin, Margaret       20.80                                         20.80
    The Palaestra Sparks
17. Arens, Raquel            20.50                                         20.50
    ArtSports
18. Martin, Emma             18.30                                         18.30
    Top Flight Gymnastics
19. Buchanan, Sarah          16.90                                         16.90
    Top City Athletics
20. Cox, Mckenzie            16.40                                         16.40
    SEAL Gymnastics
21. Cano, Marissa             9.10                                          9.10
    All American Gymnastics
22. Grace, Elena              5.10                                          5.10
    Powerhouse TNT
23. Gardner, Kayla            4.90                                          4.90
    Gabrielle's Dynamics Plus


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Smith, Benjamin          25.10                                         25.10
    Basel's All-Star Gymnastics
 2. Henley, Caleb            24.80                                         24.80
    Trevino's Gymnastics
 3. Ross, Jonathan           23.90                                         23.90
    Basel's All-Star Gymnastics
 4. Knapp, Cole              23.60                                         23.60
    ArtSports
 5. DeJesus, Conner          22.90                                         22.90
    Sunflower Gymnastics
 6. Mayes, Thomas            22.80                                         22.80
    The Palaestra Sparks
 7. Rebeil, Pj               22.00                                         22.00
    Top Flight Gymnastics
 8. Welch, Cody              20.90                                         20.90
    Gym-Kat


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Manuel, Celeste          25.70          30.60  4.9                     56.30
    T&T Express
 2. Lecrone, Codee           26.50          28.90  4.5                     55.40
    Acrospirits
 3. Skalsky, Ellie           25.00          29.40  4.2                     54.40
    Starz Gymnastics
 4. Lively, Anna             24.80          29.30  5.1                     54.10
    T3
 5. Sharpe, Michiko          25.30          28.80  5.0                     54.10
    Houston Gymnastics Center
 6. Richardson, Brooke       24.70          28.80  5.4                     53.50
    UpsideDowners
EX. Lafollette, Kristen      25.00          28.80  4.3                     53.80
    Tumbling Express
 7. Speer, Allie             24.60          28.40  4.2                     53.00
    Oklahoma Extreme T&T
 8. Crook, Megan             24.30          28.50  4.8                     52.80
    Stars NGV
 9. Bray, Devin              24.20          28.30  4.6                     52.50
    The Palaestra Sparks
10. Lednicky, Alexa          24.10          28.30  5.2                     52.40
    Gymnast Factory
11. Roye, Natalie            23.80          28.40  4.2                     52.20
    Trevino's Gymnastics
12. Contardi, Camille        24.40          27.80  4.2                     52.20
    Top Flight Gymnastics
13. Lovato, Alyssa           22.60          28.80  5.2                     51.40
    Artesia T&T
14. Knight, Mylah            24.10          27.10  4.7                     51.20
    Sunflower Gymnastics
15. Horne, Madison           21.90          29.20  4.2                     51.10
    Tenacious T&T
16. Allen, Lacee             23.40          27.00  4.2                     50.40
    3TI
17. Arguellez, Kristian      22.50          27.70  4.2                     50.20
    Acrospirits
18. Indorf, Ashley           23.20          26.70  3.9                     49.90
    K&L Tumbletown
19. Davis, Jayla             24.50          24.50  4.6                     49.00
    3TI
20. Pearce, Charlotte        22.40          26.50  4.2                     48.90
    Eagle's Wings Athletics
21. Byers, Nicola            22.70          26.10  4.8                     48.80
    Champion Gymnastics Academy
22. Christy, Jennifer        21.80          25.10  5.0                     46.90
    All American Gymnastics
23. Burgess, Sarah           16.80          29.20  5.1                     46.00
    Houston Gymnastics Center
24. Burgess, Megan           24.10          19.50  2.3                     43.60
    Houston Gymnastics Center
25. Miller, Hailey           17.20          24.50  4.6                     41.70
    Victoria Gymagic
26. Larson, Heather          13.10          25.20  4.2                     38.30
    Gabrielle's Dynamics Plus
27. Lovell, Victoria          6.80          24.90  5.3                     31.70
    The Palaestra Sparks
28. Cochran, Makayla         23.90           6.00  1.1                     29.90
    Air Extreme


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Silvas, Jason            23.30          26.60  5.5                     49.90
    Omni Athletics T&T
 2. Whitman, Tristen         21.80          27.70  5.3                     49.50
    The Flip Centre
 3. Griffith, Brandon        22.50          26.90  4.5                     49.40
    The Palaestra Sparks
 4. Smith, Bryce             22.90          26.30  4.7                     49.20
    Air Extreme
 5. Winiger, Cooper          21.30          26.80  5.1                     48.10
    The Palaestra Sparks
 6. Alfonso, Zachary         23.90          16.60  2.8                     40.50
    Lydia's T&T


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Dworniczak, Sophia       26.60          31.20  6.4                     57.80
    T&T Express
 2. Bynum, Bailey            25.70          30.00  5.3                     55.70
    Oklahoma Extreme T&T
 3. Leroy, Kaylin            24.60          30.70  6.0                     55.30
    Acrospirits
 4. Dimarco, Mandie          24.90          29.60  6.0                     54.50
    Elmwood Gymnastics
 5. Smith, Gabrielle         25.20          29.10  5.3                     54.30
    Twist & Shout
 6. Cate, Tucker             24.20          30.00  5.6                     54.20
    Air Extreme
 7. Rosencutter, Aubrey      24.70          29.10  5.3                     53.80
    Oklahoma Extreme T&T
 8. Haseloff, Cambree        23.80          29.40  5.8                     53.20
    Acrospirits
 9. Trinidad, Yesenia        24.60          28.10  4.8                     52.70
    Air Extreme
10. Herrold, Hannah          24.60          27.20  6.5                     51.80
    T3
11. Schwartz, Nicole         23.30          28.00  4.7                     51.30
    HGA TNT
12. Boteler, Brittney        23.40          27.60  6.4                     51.00
    Texas Tumblers Gymnastics
13. Cline, Annika            24.30          26.30  6.3                     50.60
    Elite Champion Gymnastics
14. Lopes, Kelli             22.30          27.80  5.9                     50.10
    Acrotex Gymnastics
15. Robson, Emma             23.10          26.30  5.6                     49.40
    Xtreme Elite
16. Sestak, Brenna           23.70          17.90  4.3                     41.60
    Victoria Gymagic


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Nall, Jantzen            24.40          28.30  6.5                     52.70
    Basel's All-Star Gymnastics
 2. Hudson, Dylan            23.60          28.20  5.3                     51.80
    ArtSports
 3. Crowell, Josh            22.50          23.40  5.7                     45.90
    Xtreme Elite
 4. Brown, Rex               15.70          28.40  6.0                     44.10
    Champion Gymnastics Academy
 5. Brightwell, Clay         23.90           7.80  1.5                     31.70
    Texas Tumblers Gymnastics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Lebert, Emily            26.10          30.70  6.4                     56.80
    Highflyers
 2. Meyer, Maddie            25.20          30.20  6.5                     55.40
    Air Extreme
 3. Housden, Brooklin        25.70          29.70  7.7                     55.40
    Anti-Gravity Zone
 4. Webster, Sarah           24.20          31.00  8.4                     55.20
    Elite Champion Gymnastics
 5. Deweese, Kaley           25.20          26.70  6.2                     51.90
    The Palaestra Sparks
 6. Brown, Bailey            21.20          29.50  7.2                     50.70
    All American Gymnastics
 7. Howard, Paige            23.40          25.90  7.4                     49.30
    Powerhouse TNT


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Parker, Chant            27.10          31.70  9.2                     58.80
    South Texas Elite
 2. Garza, Chris             25.60          31.50  6.6                     57.10
    HGA TNT
 3. Lane, Kaidyn             15.30          33.00  8.4                     48.30
    Acrospirits
 4. Luke, Thomas             24.70          21.70  5.2                     46.40
    T&T Express
 5. Shurtleff, Andrew        25.10           9.60  2.8                     34.70
    The Palaestra Sparks


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Compton, Morgan          23.10                                         23.10
    The Palaestra Sparks
 2. Grandgenett, Sarah       22.30                                         22.30
    Miss Maria's


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Masson, Christian        25.30                                         25.30
    Gabrielle's Dynamics Plus


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Mcmullen, Sarah          26.30                                         26.30
    Oklahoma Extreme T&T
 2. Mohnickey, Courteney     25.30                                         25.30
    Zenith Elite
 3. Rule, Alyssa             23.60                                         23.60
    Miss Maria's
 4. Bordoni, Lily            23.30                                         23.30
    Miss Maria's
 5. Drahman, Bayley          22.50                                         22.50
    Acrospirits
 6. Contreras, Mariam        22.10                                         22.10
    Legacy Elite
 6. Laster, Rian             22.10                                         22.10
    Kelly's Gymnastics
 6. Hindbaugh, Dakotah       22.10                                         22.10
    All American Gymnastics
 9. Redd, Maggie             22.00                                         22.00
    Gym-Kat
10. Elston, Shyann           16.90                                         16.90
    Taylor Tumbling
11. Ignatchenko, Nina         8.50                                          8.50
    Longview Gymnastics


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Hall, Andrew             24.80                                         24.80
    Xtreme Elite
 2. Cordero, Jeffrey         23.30                                         23.30
    UpsideDowners


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Hassel, Oksana           24.70                                         24.70
    Airborne Gymnastics
 2. Kelly, Madison           24.30                                         24.30
    Twist & Shout
 2. Ewertz, Sammy            24.30                                         24.30
    Skywalkers
 4. Norman, Holly            24.20                                         24.20
    Powerhouse TNT
 5. Ricioppi-Phoeni, Makaila 23.80                                         23.80
    Top City Athletics
 6. Gordon, Ainsley          23.50                                         23.50
    Legacy Elite
 7. Rash, Kelsey             23.10                                         23.10
    Gym-Fit
 8. Shawger, Aaliyah         22.90                                         22.90
    Miss Maria's
 8. Stubblefield, Taylor     22.90                                         22.90
    All American Gymnastics
 8. Frey, Jaydie             22.90                                         22.90
    Xtreme Elite
11. Long, Jaclyn             22.80                                         22.80
    Top City Athletics
12. Miller, Krysta           22.80                                         22.80
    Airborne Gymnastics
13. Avanzino, Noelle         22.10                                         22.10
    Mandeville Gymnastics
14. Thompson, Stephanie      21.90                                         21.90
    All American Gymnastics
15. Chew, Shelby             21.40                                         21.40
    Acrotex Gymnastics
16. Kornegay, Crista         19.50                                         19.50
    K&L Tumbletown
17. Sutherland, Emily        19.40                                         19.40
    Miss Maria's
18. Baker, Emily             13.40                                         13.40
    N'Flight at Kidsport


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Browning, Emma           26.70          25.90  4.5                     52.60
    Texas Tumbleweeds
 2. Miller, Hannah           23.90          27.50  4.5                     51.40
    Anti-Gravity Zone
 3. Goldberg, Colby          24.10          27.30  4.0                     51.40
    Stars NGV
 4. King, Cheyenne           24.00          26.60  5.2                     50.60
    T3
 5. Lindgren, Sami           23.40          27.00  4.3                     50.40
    Houston Gymnastics Center
 6. Dollard, Paige           23.10          26.70  4.8                     49.80
    K&L Tumbletown
 7. Skidmore, Elisha         23.70          26.00  4.6                     49.70
    3TI
 8. Brooks, Meghan           23.20          25.90  5.3                     49.10
    Kelly's Gymnastics
 9. Callaham, Allie          22.20          26.80  5.1                     49.00
    UpsideDowners
10. Minor, Melinda           22.20          26.30  4.4                     48.50
    Zenith Elite
11. Stengle, Haley           21.10          26.10  4.8                     47.20
    Stars NGV
12. Holderness, Haley        22.80          23.70  4.5                     46.50
    Top Flight Gymnastics
13. Krenek, Elizabeth        22.50          22.70  3.8                     45.20
    Elite Champion Gymnastics
14. Shemroske, Kaitlyn       21.80          22.80  3.3                     44.60
    Mandeville Gymnastics
15. Mctigue, Megan            6.70          27.70  5.1                     34.40
    Oklahoma Extreme T&T


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Forbus, Noah             23.80          26.50  4.2                     50.30
    Stars NGV
 2. Sadeik, Matthew          24.20          25.80  4.4                     50.00
    ArtSports
 3. Fenner, Jack(Dempsey)    20.90          27.50  4.8                     48.40
    Anti-Gravity Zone


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Geissler, Hadlea         26.40          31.40  6.0                     57.80
    Acrospirits
 2. Monnet, Tori             26.80          30.80  5.3                     57.60
    Oklahoma Extreme T&T
 3. Helm, Cassidy            26.70          30.70  5.2                     57.40
    UpsideDowners
 4. Ingram, Alissa           25.40          30.00  6.3                     55.40
    T3
 5. Eisenhower, Brittany     24.60          29.40  6.3                     54.00
    Powerhouse TNT
 6. Parkinson, Sarah         25.00          28.80  5.4                     53.80
    The Palaestra Sparks
 7. Clark, Libby             24.30          28.60  5.3                     52.90
    Acrotex Gymnastics
 8. Reck, Kristi             23.60          29.10  6.0                     52.70
    ArtSports
 9. Marks, Heather           25.60          27.10  6.3                     52.70
    Elite Champion Gymnastics
10. Ede, Deborah             23.80          28.70  4.9                     52.50
    Oklahoma Extreme T&T
11. Brindle, Athena          24.40          27.90  5.8                     52.30
    SEAL Gymnastics
12. Baker, Madison           24.00          28.10  5.1                     52.10
    TG Sports
13. Schmitt, Haley           23.60          28.30  5.3                     51.90
    Acrotex Gymnastics
14. Emett, Michaela          23.70          27.70  5.0                     51.40
    Tenacious T&T
15. Clouthier, Rebecca       22.70          28.60  6.0                     51.30
    Eagle's Wings Athletics
16. Green, Hannah            24.90          17.10  3.4                     42.00
    Eagle's Wings Athletics


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Perry, Markus            26.00          31.50  6.5                     57.50
    ArtSports
 2. Land, Alex               24.60          31.00  6.5                     55.60
    Omni Athletics T&T
 3. Dees, Michael            25.10          28.70  6.0                     53.80
    Legacy Elite
 4. Robinson, Justin         24.60          28.90  5.4                     53.50
    SEAL Gymnastics
 5. Tardy, David             23.80          28.40  6.4                     52.20
    UpsideDowners
 6. Molstad, Daniel          23.90          28.30  4.7                     52.20
    A Flip Zone


TRAMPOLINE / 15 to 16 / Female / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Webb, Jordan             26.80          33.20  8.7                     60.00
    Oklahoma Extreme T&T
 2. Austin, Ayanna           24.60          33.30  8.8                     57.90
    United Gymnastix
 3. Ory, Jacqueline          26.20          31.00  8.5                     57.20
    FlippenBounce
 4. Hays, Choyce             26.50          30.70  8.1                     57.20
    Oklahoma Extreme T&T
 5. Wendt, Sydney            24.20          30.00  6.0                     54.20
    Eagle's Wings Athletics
 6. Wood, Shelby             24.00          29.00  7.1                     53.00
    Oklahoma Extreme T&T
 7. Dock, Kelsey             23.50          29.10  7.7                     52.60
    Eagle's Wings Athletics
 8. Mentesana, Katie         24.50          23.30  5.7                     47.80
    Elite Champion Gymnastics
 9. Lentini, Nikki           13.40          31.50  6.6                     44.90
    Highflyers
10. Cagle, Christian         25.90          12.90  3.5                     38.80
    All American Gymnastics
11. Kelley, Cheyenne         25.40           7.10  2.3                     32.50
    Oklahoma Extreme T&T


TRAMPOLINE / 15 to 16 / Male / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Tygart, Matthew          26.20          33.40  8.5                     59.60
    T3
 2. Shostak, Alexi           26.00          33.40  7.9                     59.40
    Mandeville Gymnastics
 3. Fry, Ron                 24.00          30.80  8.7                     54.80
    Stars NGV
 4. Schmidt, Brian           23.90          29.10  7.1                     53.00
    Eagle's Wings Athletics


TRAMPOLINE / 17 and Over / Female / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Johnson, Shelby          25.70          31.90  8.4                     57.60
    ArtSports
 2. Day, Kristin             25.00          31.70  8.0                     56.70
    Uzelac Gymnastics


TRAMPOLINE / 17 and Over / Male / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Evans, Braxton           25.40          32.20  9.3                     57.60
    Powerhouse TNT
 2. Sloan, Connor            24.50          32.20  9.0                     56.70
    ArtSports
 3. Demaris, Matt            24.10          30.60  8.3                     54.70
    Top Flight Gymnastics
 4. Eastepp, Thomas(Rex)     24.20          29.80  8.1                     54.00
    Anti-Gravity Zone
 5. Bashrum, Bryan           14.80          30.00  8.8                     44.80
    Eagle's Wings Athletics
 6. Moore, Wyatt             24.80          16.30  4.6                     41.10
    Trevino's Gymnastics