TRAMPOLINE / 6 and Under / Female / Level 1
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Weaver, Emily            15.00                                         15.00
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Millican, Kennidie       12.30                                         12.30
    Southlake Gymnastics Academy
 3. Pitzer, Natalie          10.80                                         10.80
    Southlake Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 6 and Under / Female / Level 2
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Crites, Emily            22.50                                         22.50
    UpsideDowners
 2. Mayfield, Journee        21.20                                         21.20
    Legacy Elite


TRAMPOLINE / 6 and Under / Male / Level 2
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Rutherford, Devin        22.70                                         22.70
    Texas Tumbleweeds


TRAMPOLINE / 6 and Under / Female / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Sims, Faith              24.20                                         24.20
    Air Extreme
 2. Cobb, Macy               23.40                                         23.40
    Longview Gymnastics
 3. Burrow, Lene'            23.30                                         23.30
    MGA
 4. Vasquez, Ruth            22.10                                         22.10
    Trinity T&T
 5. Flessner, Desirae        21.10                                         21.10
    South Texas Elite
 6. Sheriff, Mattie          21.00                                         21.00
    Legacy Elite
 7. Branum, Raegan           20.80                                         20.80
    Legacy Elite


TRAMPOLINE / 6 and Under / Male / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Dunn, Thomas             23.50                                         23.50
    Tumble Texas
 2. Melton, Jaymes           19.10                                         19.10
    Acrospirits


TRAMPOLINE / 6 and Under / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Ray, Brenna              23.30                                         23.30
    Acrospirits
 2. Peck, Breanna            23.00                                         23.00
    Twist & Shout
 3. Garcia, Paula            22.80                                         22.80
    Cave CATZ
 4. Folks, Tessa             22.20                                         22.20
    Cave CATZ


TRAMPOLINE / 6 and Under / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Jones, Mikayla           22.80                                         22.80
    Trinity T&T
 2. Dudley, Kennedy           5.00                                          5.00
    South Texas Elite


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 2
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Malone, JaeCee           23.60                                         23.60
    Starz Gymnastics
 2. Diaz, Camille            23.00                                         23.00
    Starz Gymnastics
 2. Tucker, Laticia          23.00                                         23.00
    Artesia Gymnastics
 4. Dominguez, MiRaena       22.00                                         22.00
    Artesia Gymnastics
 5. Wilson, Maddison         21.70                                         21.70
    Borger Gymnastics
 6. Roye, Lindsi             16.10                                         16.10
    Air Extreme


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Sanders, Marie           24.00                                         24.00
    Xtreme Elite
 2. Arguijo, Kellie          23.20                                         23.20
    Acrospirits
 3. Bailey, Brooke           23.10                                         23.10
    Tenacious T&T
 4. McKinney, Paige          22.00                                         22.00
    Tenacious T&T
 5. Laster, Cambry           20.10                                         20.10
    Borger Gymnastics


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Carlson, Noah            18.00                                         18.00
    Tenacious T&T


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Loran, Logan             25.10                                         25.10
    Maverick All-Star Tumblers
 2. Brown, Sarah             24.40                                         24.40
    T3
 3. Martin, Brooke           24.30                                         24.30
    T3
 4. Brown, Rachel            24.20                                         24.20
    T3
 5. Jackson, Shelby          24.10                                         24.10
    Elmwood Gymnastics
 6. Stafford, Morgan         24.00                                         24.00
    Oklahoma Extreme T&T
 7. Turner, Maesen           23.90                                         23.90
    T3
 8. Traylor, Kiara           23.80                                         23.80
    Oklahoma Extreme T&T
 9. Dane, Shaylee            23.60                                         23.60
    Air Extreme
10. Granato, Piper           23.50                                         23.50
    Air Extreme
11. Rogers, Cara             23.40                                         23.40
    T3
11. Pohl, Jillian            23.40                                         23.40
    K&L Tumbletown
13. Blain, Mackenzie         23.20                                         23.20
    South Texas Elite
14. Torres, Ali              22.90                                         22.90
    Tumble Texas
14. Simpson, Claire          22.90                                         22.90
    Air Extreme
14. Williams, Kaitlynn       22.90                                         22.90
    Borger Gymnastics
17. Blevins, Kenley          22.20                                         22.20
    Air Extreme
18. Barney, Halle            22.10                                         22.10
    Cave CATZ
19. Agnew, Grace             22.00                                         22.00
    Air Extreme
20. Jenkins, Natalie         21.70                                         21.70
    Air Extreme
21. Benstock, Hannah         18.20                                         18.20
    Gymnast Factory
22. Brown, Lauren            18.00                                         18.00
    Air Extreme
23. Perry, Grace             16.40                                         16.40
    3TI
24. Neptune, Kamry           15.10                                         15.10
    Kelly's Gymnastics


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Richardson, Jace         23.20                                         23.20
    UpsideDowners
 2. Taliaferro, Jace         21.30                                         21.30
    MGA
 3. Rudd, Jackson            20.70                                         20.70
    Maverick All-Star Tumblers
 4. Clifton, Isaac            9.10                                          9.10
    Tumble Texas


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Underwood, McKeely       26.30                                         26.30
    Air Extreme
 2. Gilmore, Lauryn          25.70                                         25.70
    Air Extreme
 3. Axelrad, Bailey          24.80                                         24.80
    Elmwood Gymnastics
 4. Melton, Madilyn          24.60                                         24.60
    Acrospirits
 5. Reynolds, MaKenna        24.50                                         24.50
    Tumble Texas
 6. Meyer, Abbie             24.40                                         24.40
    Air Extreme
 7. Goldsmith, Kaitlyn       24.40                                         24.40
    Oklahoma Extreme T&T
 8. Spears, Kazzi            24.30                                         24.30
    Acrospirits
 9. Mosley, Dayley           24.20                                         24.20
    Acrospirits
10. Luong, Madison           24.20                                         24.20
    T3
11. Whitehead, Kourtney      23.90                                         23.90
    Acrospirits
12. Tullos, Kylee            23.80                                         23.80
    K&L Tumbletown
13. Blocker, Mallory         23.70                                         23.70
    Acrospirits
14. Jenkins, Cammie          23.60                                         23.60
    Air Extreme
15. Couch, Natalie           23.50                                         23.50
    Legacy Elite
16. Head, Anjolie            23.50                                         23.50
    T&T Express
17. Clement, Camren          23.40                                         23.40
    Acrospirits
17. Munguia, Kealeigh        23.40                                         23.40
    MGA
19. Roberts, Riley           23.10                                         23.10
    Acrospirits
20. Stephens, Kendall        22.90                                         22.90
    3TI
20. Baeza, Sarahi            22.90                                         22.90
    Acrospirits
20. Esch, Keely              22.90                                         22.90
    Acrospirits
23. Gomez, Lizzie            22.80                                         22.80
    Acrospirits
23. Miles, Christi           22.80                                         22.80
    3TI
25. Arismendez, Megan        22.10                                         22.10
    Acrospirits
26. Molina, Bailey           21.90                                         21.90
    Artesia Gymnastics
27. Hildreth, Reyna          21.70                                         21.70
    3TI
28. Hensley, Alee            21.50                                         21.50
    Gym Kat Sports Center
29. Wolfe, Kyndell           20.30                                         20.30
    Gym Kat Sports Center
30. Lee, Lexi                17.90                                         17.90
    Acrospirits
31. Vicknair, Payton         12.50                                         12.50
    MGA
32. Clark, CoCo               8.80                                          8.80
    K&L Tumbletown
33. Roop, Abbie               8.70                                          8.70
    Gym Kat Sports Center
34. Siegeler, Harleigh        4.40                                          4.40
    Gabrielle's Dynamics Plus
34. Lee, Mckinze              4.40                                          4.40
    Acrospirits


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Baker, Aaron             22.80                                         22.80
    Elite Champion Gymnastics
 2. Boggs, Logan             21.10                                         21.10
    Acrospirits
 3. Weissman, Logan          14.50                                         14.50
    ArtSports


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Jenkins, Emily           27.00                                         27.00
    Acrospirits
 2. Hyman, Caitlyn           26.00                                         26.00
    Gym Kat Sports Center
 3. Danley, Riley            25.20                                         25.20
    Trinity T&T
 4. Wood, Tyler              24.70                                         24.70
    Trinity T&T
 5. Bernard, Kelsey          24.60                                         24.60
    T&T Express
 5. Mullens, Kamrey          24.60                                         24.60
    Maverick All-Star Tumblers
 7. Jaime, Kaeli             24.10                                         24.10
    Acrospirits
 8. Alexander, Rachel        24.00                                         24.00
    ArtSports
 9. Ory, Gabrielle           23.60                                         23.60
    FlippenBounce
10. Nguyen, Teresa           23.10                                         23.10
    T3
11. Pena, Ellie              23.00                                         23.00
    Victoria Gymagic
12. Tejera, Catarina         22.80                                         22.80
    Victoria Gymagic
13. Goodwine, Rachel         22.40                                         22.40
    Victoria Gymagic
14. Ory, Emily               22.20                                         22.20
    FlippenBounce
15. Broussard, Alahnnah      22.10                                         22.10
    T&T Express
16. Haase, Rachel             8.00                                          8.00
    Trinity T&T
17. Widner, Brooke            4.30                                          4.30
    MGA


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Ammutinato, Amedeo       23.60                                         23.60
    Basel's All-Star Gymnastics
 2. Savoy, Lane              23.50                                         23.50
    T&T Express
 3. Young, Ashton            15.10                                         15.10
    T&T Express


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Shostak, Katia           10.90                                         10.90
    Mandeville Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 7 to 8 / Male / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Miller, Grant            23.60                                         23.60
    T&T Express
 2. Jones, Harley            11.30                                         11.30
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Stroud, Reagan           23.90                                         23.90
    Gymnastics of Pampa
 2. Lester, Krystin          23.20                                         23.20
    Tumble Texas


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Tomlinson, Sarah         24.40                                         24.40
    Basel's All-Star Gymnastics
 2. Rubis, Jordan            23.90                                         23.90
    Oklahoma Extreme T&T
 3. Gardner, Kayla           23.40                                         23.40
    Top Flight Gymnastics
 4. Post, Hayden             23.00                                         23.00
    Top Flight Gymnastics
 5. Hellam, Rachel           22.90                                         22.90
    Tenacious T&T
 7. Smith, Lubov             22.70                                         22.70
    Acrospirits
 8. Patterson, Cayman        22.40                                         22.40
    N'Flight at Kidsport
 9. Lackey, Abbie            22.30                                         22.30
    Gymnast Factory
 9. Westkaemper, Kelly       22.30                                         22.30
    Top Flight Gymnastics
11. Marucci, Madison         22.20                                         22.20
    Top Flight Gymnastics
12. Graham, Kyrstyn          21.80                                         21.80
    Artesia Gymnastics
13. Ladd, Abby               21.70                                         21.70
    All American Gymnastics
14. Caballero, Abby          21.60                                         21.60
    Mandeville Gymnastics Academy
14. Gille, Samantha          21.60                                         21.60
    Tenacious T&T
16. Stewart, Kristen         21.10                                         21.10
    Southlake Gymnastics Academy
17. Blankinship, Harley      21.00                                         21.00
    All American Gymnastics
18. Boston, Jasmine          20.40                                         20.40
    Texas Tumblers - Harker Heights


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Lively, Max              24.40                                         24.40
    T3


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Ciucci, Lauren           25.80                                         25.80
    Oklahoma Extreme T&T
 2. Crain, Katie             25.50                                         25.50
    South Texas Elite
 3. Bourland, Brooke         25.10                                         25.10
    The Palaestra
 4. Black, Madeline          24.90                                         24.90
    Acrospirits
 5. Lingelback, Kayla        24.90                                         24.90
    Acrospirits
 6. Holguin, Kassandra       24.60                                         24.60
    Tumble Texas
 7. Webb, Kylie              24.50                                         24.50
    Oklahoma Extreme T&T
 7. Selmann, Lacye           24.50                                         24.50
    Air Extreme
 9. Wood, Jaclyn             24.40                                         24.40
    Oklahoma Extreme T&T
 9. Buckley, Amelia          24.40                                         24.40
    Houston Gymnastics Academy
11. Dworniczak, Genievieve   24.10                                         24.10
    T&T Express
12. Comeaux, Camille         23.90                                         23.90
    T&T Express
12. Stuart, Abigail          23.90                                         23.90
    Top Flight Gymnastics
14. Rogers, Carrington       23.80                                         23.80
    T3
14. White, Madison           23.80                                         23.80
    Twist & Shout
16. Turner, Rachel           23.80                                         23.80
    Miss Maria's Acrobat & Dance
17. Hall, Kayleigh           23.70                                         23.70
    Xtreme Elite
17. Medley, Katlin           23.70                                         23.70
    MG Flyers
17. Keesler, Madison         23.70                                         23.70
    Acrospirits
20. Howell, Tucker           23.70                                         23.70
    Acrospirits
21. Johnson, Hannah          23.50                                         23.50
    Kelly's Gymnastics
21. Dragg, Lexie             23.50                                         23.50
    T3
23. Powell, Kirrah           23.40                                         23.40
    MG Flyers
24. Boyett, Kassandra        23.30                                         23.30
    Oklahoma Extreme T&T
24. Mitchell, AnnaKate       23.30                                         23.30
    Oklahoma Extreme T&T
26. Ray, Brinlie             23.20                                         23.20
    Acrospirits
27. Holthaus, Zoe            23.10                                         23.10
    Top City Athletics
27. Rackler, Delanie         23.10                                         23.10
    Tumble Texas
29. Smith, Laci              23.00                                         23.00
    Acrospirits
29. Fitzgerald, Michelle     23.00                                         23.00
    Acrospirits
29. Niblett, Shelby          23.00                                         23.00
    3TI
29. Whitehead, Whitney       23.00                                         23.00
    Acrospirits
33. Perry, Zoe               22.90                                         22.90
    Longview Gymnastics
34. Canal, Cristina          22.90                                         22.90
    Top Flight Gymnastics
34. Byars, Deborah           22.90                                         22.90
    Champion Gymnastics Academy
34. Eldridge, Desalyn        22.90                                         22.90
    South Texas Elite
34. Vincik, Emily            22.90                                         22.90
    K&L Tumbletown
34. Hodnett, Savanna         22.90                                         22.90
    Anti-Gravity Zone
34. Roeder, Elise            22.90                                         22.90
    Air Extreme
34. Brightwell, Brooke       22.90                                         22.90
    Texas Tumblers Gymnastics
34. Bledsoe, Halee           22.90                                         22.90
    MGA
34. Price, Taylor            22.90                                         22.90
    Trinity T&T
43. Watts, Jessica           22.80                                         22.80
    Longview Gymnastics
43. Sanchez, Mina            22.80                                         22.80
    Artesia Gymnastics
43. Barrera, Reagan          22.80                                         22.80
    Acrospirits
46. Smoot, MacKenna          22.80                                         22.80
    Artesia Gymnastics
46. Hyer, Makayla            22.80                                         22.80
    Texas Tumbleweeds
46. Nowak, Presley           22.80                                         22.80
    Artesia Gymnastics
49. Brown, Maddy             22.10                                         22.10
    TG Sports
49. Darvischi, Sofia         22.10                                         22.10
    Gym Kat Sports Center
51. Leadford, Brooke         22.00                                         22.00
    K&L Tumbletown
52. Knapp, Samantha          21.80                                         21.80
    ArtSports
52. Glynn, Vanessa           21.80                                         21.80
    Houston Gymnastics Academy
52. Brewer, Kennady          21.80                                         21.80
    Xtreme Elite
55. Vincent, Meredith        21.60                                         21.60
    Pinnacle TNT
56. Stovall, Makayla         21.60                                         21.60
    All American Gymnastics
57. Bordelon, Lauren         21.50                                         21.50
    MGA
58. Biancalana, Bailey       21.20                                         21.20
    Top Flight Gymnastics
59. Delehant, Molly          20.90                                         20.90
    Top Flight Gymnastics
60. Salazar, Brittney        20.80                                         20.80
    Texas Tumblers Gymnastics
61. Bowman, Caroline         19.90                                         19.90
    Pinnacle TNT
62. Lee, Rebecca             14.60                                         14.60
    Acrospirits
63. Fullmer, Sidney           9.40                                          9.40
    Top Flight Gymnastics
64. Graham, Renee             5.50                                          5.50
    Gabrielle's Dynamics Plus
65. Wesson, Hannah            4.80                                          4.80
    Artesia Gymnastics


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Bernard, Ian             25.00                                         25.00
    T&T Express
 2. Harrison, Tanner         24.20                                         24.20
    Acrospirits
 3. Dean, Luke               24.00                                         24.00
    Maverick All-Star Tumblers
 4. Jordan, Charlie          23.80                                         23.80
    Southlake Gymnastics Academy
 5. McGraw, Hunter           23.50                                         23.50
    Twist & Shout
 6. Salazar, Isaac           23.50                                         23.50
    Basel's All-Star Gymnastics
 7. Balusek, Cale            23.40                                         23.40
    Southlake Gymnastics Academy
 8. Victor, Cameron          23.00                                         23.00
    Southlake Gymnastics Academy
 9. Neptune, Shayden         12.40                                         12.40
    Kelly's Gymnastics
10. Bernal, Joaquin           4.70                                          4.70
    TG Sports


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Webb, Brittan            27.50                                         27.50
    Acrospirits
 2. Simpson, Olivia          27.30                                         27.30
    Air Extreme
 3. Osburne, Aspyn           26.90                                         26.90
    Acrospirits
 4. Santana, Amanda          26.70                                         26.70
    Air Extreme
 5. Fritch, Ashley           26.60                                         26.60
    Xtreme Elite
 6. Clark, Kaeleigh          26.40                                         26.40
    Gym-Fit
 7. Maxwell, Paige           26.20                                         26.20
    Gym-Fit
 8. Siewert, Isabella        26.00                                         26.00
    Oklahoma Extreme T&T
 9. Draguicevich, Olivia     25.90                                         25.90
    Acrotex
10. Lingren, Hannah          25.90                                         25.90
    Trinity T&T
11. Vaughn, Brysann          25.70                                         25.70
    Air Extreme
12. Turpin, Allerah          25.50                                         25.50
    Maverick All-Star Tumblers
13. Weissman, Taylor         25.50                                         25.50
    ArtSports
14. Popejoy, Sarah           25.30                                         25.30
    Air Extreme
15. Lamb, Brooke             25.30                                         25.30
    Acrospirits
16. Labrum, Alyssa           25.20                                         25.20
    Trevino's Gymnastics
16. Luiskutty, Lauren        25.20                                         25.20
    Oklahoma Extreme T&T
18. Frey, Kinley             25.10                                         25.10
    T&T Express
19. McKinney, Mallory        24.90                                         24.90
    Tumble Texas
20. Fowler, Lindsey          24.80                                         24.80
    Acrospirits
20. Perry, Nikkolette        24.80                                         24.80
    ArtSports
22. Keisau, Rachel           24.70                                         24.70
    Xtreme Elite
23. Klimas, Nel              24.50                                         24.50
    Houston Gymnastics Academy
24. Parkinen, Kirstin        24.30                                         24.30
    The Palaestra
25. Rutherford, Calie        24.20                                         24.20
    Texas Tumbleweeds
25. Priddy, Paiton           24.20                                         24.20
    Victoria Gymagic
27. Immel, Hannah            24.20                                         24.20
    Trinity T&T
27. Wade, Ashtin             24.20                                         24.20
    SEAL Gymnastics
29. McLeod, Annabel          24.10                                         24.10
    South Texas Elite
30. Wininger, Abigail        24.00                                         24.00
    T&T Express
31. Oaks, Madison            23.90                                         23.90
    Victoria Gymagic
32. Whitfield, Keaghan       23.50                                         23.50
    Trinity T&T
33. Miller, Tate             23.50                                         23.50
    T&T Express
34. Royston, Isabelle        23.30                                         23.30
    Cave CATZ
34. Bailey, Brooklyn         23.30                                         23.30
    Gym Kat Sports Center
36. DellaMaestra, Emilie     23.30                                         23.30
    The Palaestra
37. Rodriguez, Emmy          23.20                                         23.20
    Texas Twisters
38. Rangel, Beatrice         23.10                                         23.10
    The Palaestra
39. Talley, Cari             23.10                                         23.10
    Twist & Shout
40. Williams, Gaby           23.00                                         23.00
    Eagle's Wings Athletics
41. Davis, Michelle          23.00                                         23.00
    T3
42. Green, Dajia             22.90                                         22.90
    K&L Tumbletown
43. Graham, Ashtyn           22.80                                         22.80
    Powerhouse TNT
44. Gardner, Abigail         22.80                                         22.80
    Top Flight Gymnastics
45. Spieckerman, Haley       22.80                                         22.80
    SEAL Gymnastics
46. Carter, Jordan           22.70                                         22.70
    Texas Twisters
47. Owen, Daven              22.60                                         22.60
    Air Extreme
47. VanLent, Maleia          22.60                                         22.60
    Pinnacle TNT
49. Newman, Sara             22.60                                         22.60
    Gymnast Factory
50. Buitron, Trinity         22.40                                         22.40
    SEAL Gymnastics
51. Stewart, Brylee          22.20                                         22.20
    UpsideDowners
51. Cobb, Micah              22.20                                         22.20
    Longview Gymnastics
53. Sheppard, Paige          22.10                                         22.10
    Pinnacle TNT
53. Parrish, Jaci            22.10                                         22.10
    Artesia Gymnastics
55. Zink, Hailey             22.00                                         22.00
    Cave CATZ
56. Grado, Daniella          22.00                                         22.00
    Artesia Gymnastics
57. Carrera, Kamryn          21.90                                         21.90
    Artesia Gymnastics
58. Jones, Carrington        21.90                                         21.90
    T3
58. Newton, Nicole           21.90                                         21.90
    All American Gymnastics
60. Vincent, Miranda         21.70                                         21.70
    Pinnacle TNT
61. McLane, Haley            21.40                                         21.40
    Gym Kat Sports Center
62. Owen, Corinne            21.20                                         21.20
    Champion Gymnastics Academy
63. Willis, Jaden            20.20                                         20.20
    Borger Gymnastics
64. Wilkerson, Hanna         20.10                                         20.10
    Texas Tumbleweeds
65. Fitzgerald, Audrey       20.00                                         20.00
    SEAL Gymnastics
66. Bright, Autumn           19.80                                         19.80
    All American Gymnastics
67. Guebard, Kelcy            9.40                                          9.40
    Powerhouse TNT
68. Burton, Cheyenne          8.20                                          8.20
    Victoria Gymagic
69. Gilmore, Lyndee           4.40                                          4.40
    Air Extreme
69. Selinger, Christina       4.40                                          4.40
    Stars NGV
71. Bible, Natalie            4.30                                          4.30
    Xtreme Elite


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Hubnik, Kellen           25.80                                         25.80
    Acrotex
 2. Stinnett, Cory           24.90                                         24.90
    ArtSports
 3. Bermea, Zeke             24.60                                         24.60
    Acrospirits
 4. Giacomello, Christian    24.50                                         24.50
    Southlake Gymnastics Academy
 5. Dunning, Tyler           24.30                                         24.30
    Eagle's Wings Athletics
 6. Anderson, Alec           24.20                                         24.20
    Basel's All-Star Gymnastics
 7. Collard, Cade            23.50                                         23.50
    3TI
 8. Venticinque, Cooper      23.50                                         23.50
    ArtSports
 9. Wade, Cale               23.40                                         23.40
    SEAL Gymnastics
10. Tron, Hunter             23.30                                         23.30
    Powerhouse TNT
11. Cook, Garrett            23.10                                         23.10
    3TI
11. McConnell, Sean          23.10                                         23.10
    TG Sports
13. Bradley, Logan           23.00                                         23.00
    3TI
14. Esch, Austin             22.90                                         22.90
    Acrospirits
15. Barrett, Nehemiah        22.80                                         22.80
    Omni Athletics T&T
16. Gomez, Calob             22.10                                         22.10
    Acrospirits
17. Rodriguez, Brandon        6.40                                          6.40
    FlippenBounce


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Stevens, Jessica         25.60                                         25.60
    ArtSports
 2. Blevins, Caitlin         24.90                                         24.90
    Air Extreme
 3. Haney, Jenna             24.60                                         24.60
    The Palaestra
 4. Jones, Chandler          24.40                                         24.40
    3TI
 5. Jacobs, Lindsey          24.00                                         24.00
    Victoria Gymagic
 6. Jenkins, Julia           23.70                                         23.70
    T3
 7. Ford, Kendall            23.40                                         23.40
    All American Gymnastics
 8. Wagner, Avery            23.40                                         23.40
    K&L Tumbletown
 9. Thomas, Anna             23.30                                         23.30
    Top Flight Gymnastics
10. Tipton, Makenna          23.00                                         23.00
    TG Sports
11. Harrison, Elliot         22.80                                         22.80
    Artesia Gymnastics
12. Montelongo, Megan        22.10                                         22.10
    Gabrielle's Dynamics Plus
13. Taylor, AlexiaMakinli    21.90                                         21.90
    Taylor Tumbling
14. Fromme, Karoline         18.60                                         18.60
    Victoria Gymagic


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Blair, Kofi              24.80                                         24.80
    Trevino's Gymnastics
 2. Crowder, Josh            24.30                                         24.30
    T&T Express
 3. Hudson, Tyler            23.60                                         23.60
    ArtSports
 4. Lentini, Victor          23.50                                         23.50
    Highflyers
 5. Medellin, Justin         23.30                                         23.30
    Powerhouse TNT
 6. Haase, Aaron             23.30                                         23.30
    Trinity T&T
 7. Benibo, Blessing         23.20                                         23.20
    Air Extreme
 8. Grant, Max               22.90                                         22.90
    Acrospirits
 9. Chamblee, Hunter         22.90                                         22.90
    MGA
10. Kirby, Cole              14.50                                         14.50
    Eagle's Wings Athletics
11. Marr, Micah              14.40                                         14.40
    Gym-Fit
12. Seyler, Morgan           12.10                                         12.10
    Southlake Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Corbett, Landry          25.30          29.70  5.4                     55.00
    FlippenBounce
 2. Schultz, Gretchen        24.80          29.30  5.2                     54.10
    Elmwood Gymnastics
 3. Martin, Hailey           24.10          28.60  5.5                     52.70
    Maverick All-Star Tumblers
 4. Davis, Skylar            23.00          27.50  4.7                     50.50
    UpsideDowners
 5. Cook, Bethani            23.20          27.30  4.2                     50.50
    Trevino's Gymnastics
 6. Willis, Tae              23.00          27.10  5.0                     50.10
    Cave CATZ
 7. Skalicky, Mikaela        24.20          24.10  4.3                     48.30
    Victoria Gymagic


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Female / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Thevenot, Rachel         26.70          31.80  5.9                     58.50
    Elmwood Gymnastics
 2. Williams, Zskaira        26.90          29.90  6.3                     56.80
    Victoria Gymagic
 3. Dotter, Gracie           25.20          30.30  6.3                     55.50
    Victoria Gymagic


TRAMPOLINE / 9 to 10 / Male / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Lyell, Patrick           25.50          29.70  6.5                     55.20
    Elmwood Gymnastics
 2. Widenor, Dakota          24.60          26.90  6.5                     51.50
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / 10 and Under / Female / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Madison, Brittany        23.80          25.90  6.8                     49.70
    FlippenBounce
 2. Vigil, Lexi              24.00           3.10  1.0                     27.10
    Acrospirits


TRAMPOLINE / 10 and Under / Male / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Foster, Corbin           25.10          29.70  8.2                     54.80
    Twist & Shout


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 3
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Garcia, Aliah            21.70                                         21.70
    Starz Gymnastics


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Smoot, Rachel            24.30                                         24.30
    Tumble Texas
 2. Brown, Taylor            23.90                                         23.90
    Air Extreme
 3. Amend, Christina         23.70                                         23.70
    Southlake Gymnastics Academy
 4. Baskin-Almazan, Lauren   23.30                                         23.30
    Houston Gymnastics Center
 5. Jones, Raigen            21.80                                         21.80
    MG Flyers
 6. Russell, Jade            18.10                                         18.10
    Tenacious T&T


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 4
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Dean, Logan              24.30                                         24.30
    Maverick All-Star Tumblers
 2. Mireles, Brandon         18.50                                         18.50
    Kelly's Gymnastics


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Cope, Anna               25.40                                         25.40
    Acrotex
 2. Presley, Kaylee          24.80                                         24.80
    Acrospirits
 3. Pruitt, Taylor           24.60                                         24.60
    Texas Tumblers Gymnastics
 4. Hasney, Annie            24.50                                         24.50
    Elmwood Gymnastics
 5. Davis, Cate              24.10                                         24.10
    Acrospirits
 6. Banchs, Ally             23.90                                         23.90
    Mandeville Gymnastics Academy
 7. Parrish, Lexie           23.80                                         23.80
    N'Flight at Kidsport
 8. Land, Brionna            23.80                                         23.80
    Twist & Shout
 8. Lawlis, Crystal          23.80                                         23.80
    Anti-Gravity Zone
10. Montelongo, Marisa       23.30                                         23.30
    Gabrielle's Dynamics Plus
11. Guzman, Calysta          23.30                                         23.30
    Acrotex
12. Phenicie, Kaitlyn        23.20                                         23.20
    Xtreme Elite
12. Reese, Savannah          23.20                                         23.20
    Air Extreme
14. Parrish, Jenna           23.20                                         23.20
    N'Flight at Kidsport
14. Barney, Audra            23.20                                         23.20
    Cave CATZ
16. Kasberg, Cameron         23.10                                         23.10
    Gabrielle's Dynamics Plus
17. Smith, Dominique         22.80                                         22.80
    Texas Tumbleweeds
18. Kainer, Abigail          22.20                                         22.20
    South Texas Elite
19. Krumweide, Camille       22.10                                         22.10
    Top Flight Gymnastics
20. Lovell, Sydney           22.00                                         22.00
    Omni Athletics T&T
21. Evers, Madison           21.70                                         21.70
    Longview Gymnastics
22. Robinson, Jordan         21.30                                         21.30
    UpsideDowners
23. Soloman, Jackie          21.30                                         21.30
    Houston Gymnastics Center
24. Shaw, Elie               20.90                                         20.90
    Houston Gymnastics Center
25. Howell, Marissa          11.90                                         11.90
    Top Flight Gymnastics
26. Davis, Avery              9.70                                          9.70
    Top Flight Gymnastics
27. Rousseau, Carmen          9.30                                          9.30
    Maverick All-Star Tumblers
28. Stringer, Hannah          8.20                                          8.20
    MGA


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Ferrell, Chase           24.60                                         24.60
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Vibbard, Trent           23.70                                         23.70
    Tumble Texas
 3. Jones, Christopher       23.60                                         23.60
    Southlake Gymnastics Academy
 4. Pisani, Peter            23.20                                         23.20
    Southlake Gymnastics Academy
 5. Northcutt, Conner        23.00                                         23.00
    Southlake Gymnastics Academy
 6. Turati, Bruno            21.90                                         21.90
    Southlake Gymnastics Academy
 7. Smoot, Kyler             21.30                                         21.30
    Artesia Gymnastics
 8. Mayes, Tommy              4.70                                          4.70
    The Palaestra


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Maddox, Savannah         26.60                                         26.60
    Oklahoma Extreme T&T
 2. Rutherford, Autum        26.30                                         26.30
    Texas Tumbleweeds
 3. Davis, Angie             25.20                                         25.20
    T3
 4. West, Peyton             25.10                                         25.10
    Gym-Fit
 4. Stover, Victoria         25.10                                         25.10
    Stars NGV
 6. Bray, Dixen              24.90                                         24.90
    The Palaestra
 7. Hernandez, Lynelle       24.80                                         24.80
    Acrospirits
 7. Albracht, Mollie         24.80                                         24.80
    Trinity T&T
 9. Miller, Nicole           24.70                                         24.70
    Houston Gymnastics Academy
10. Grooms, Shelby           24.60                                         24.60
    SEAL Gymnastics
11. Frische, Ashton          24.50                                         24.50
    Texas Tumbleweeds
11. Harris, Jacey            24.50                                         24.50
    Tenacious T&T
13. Head, Lauren             24.50                                         24.50
    Texas Tumblers Gymnastics
13. Augusta, Victoria        24.50                                         24.50
    T3
15. Reyes, Nyla              24.40                                         24.40
    Air Extreme
16. Vratil, Jacey            24.40                                         24.40
    Oklahoma Extreme T&T
17. Harris, Alyssa           24.30                                         24.30
    3TI
18. Dedear, Laura            24.00                                         24.00
    The Palaestra
19. Gardner, Kayla           23.90                                         23.90
    Gabrielle's Dynamics Plus
19. Lopez, Maija             23.90                                         23.90
    ArtSports
21. Coffman, Ashley          23.90                                         23.90
    Xtreme Elite
21. Stoner, Madi             23.90                                         23.90
    Tenacious T&T
23. Talley, Jamie            23.80                                         23.80
    Tenacious T&T
24. Villareal, Lauren        23.80                                         23.80
    The Palaestra
24. Wills, Taylor            23.80                                         23.80
    ArtSports
24. Thelander, Avry          23.80                                         23.80
    Texas Tumbleweeds
24. D'annunzio, Gabi         23.80                                         23.80
    Eagle's Wings Athletics
28. Medellin, Margaret       23.60                                         23.60
    The Palaestra
29. Hankaoui, Kenza          23.50                                         23.50
    Top Flight Gymnastics
29. Martin, Savannah         23.50                                         23.50
    Maverick All-Star Tumblers
31. Brackett, Bria           23.50                                         23.50
    The Palaestra
32. Jaime, Aliza             23.40                                         23.40
    Acrospirits
33. Hewson, Madison          23.30                                         23.30
    Pinnacle TNT
33. McAnelly, Anna           23.30                                         23.30
    SEAL Gymnastics
35. Simpkins, Alexis         23.20                                         23.20
    FlippenBounce
36. Martinez, Adrianne       23.20                                         23.20
    Artesia Gymnastics
36. Underwood, Libby         23.20                                         23.20
    SEAL Gymnastics
38. Gersbach, Morgan         23.00                                         23.00
    Acrospirits
39. Bradbury, Raleigh        22.90                                         22.90
    Texas Tumblers Gymnastics
39. Taylor, Laci             22.90                                         22.90
    Taylor Tumbling
41. Ponder, Kylee            22.80                                         22.80
    Texas Twisters
41. Escimilla, Tristan       22.80                                         22.80
    SEAL Gymnastics
41. Metzig, Megan            22.80                                         22.80
    Air Extreme
44. Heyman, Madison          22.80                                         22.80
    Top Flight Gymnastics
45. Fuentes, Crimson         22.40                                         22.40
    MGA
46. Jones, Kinley            22.10                                         22.10
    Borger Gymnastics
47. Cowan, Nicole            22.00                                         22.00
    Top Flight Gymnastics
48. DelRio, Payton           21.90                                         21.90
    Gym Kat Sports Center
49. Knight, Amanda           21.90                                         21.90
    Gymnast Factory
50. Burritt, Aerin           21.60                                         21.60
    Acrospirits
51. Bethel, Tatum            21.50                                         21.50
    Trinity T&T
52. Jenkins, Mallory         20.60                                         20.60
    Air Extreme
53. Cochran, McKayla         16.60                                         16.60
    Air Extreme
54. Cano, Marissa            10.70                                         10.70
    Trinity T&T
55. Hill, Skylar              8.90                                          8.90
    3TI
56. Jones, Rebekah            7.00                                          7.00
    Legacy Elite
57. McNeil, Ashley            6.40                                          6.40
    Basel's All-Star Gymnastics
58. Brown, Marleigh           4.20                                          4.20
    TG Sports


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Winiger, Cooper          25.10                                         25.10
    The Palaestra
 2. Frizzell, Cooper         24.30                                         24.30
    Tenacious T&T
 3. Rebeil, P.J.             24.20                                         24.20
    Top Flight Gymnastics
 4. Mcfarland, Luke          23.40                                         23.40
    Southlake Gymnastics Academy
 5. Walko, Earl              23.30                                         23.30
    Airborne Gymnastics
 6. DiValentone, Dominic     23.20                                         23.20
    Omni Athletics T&T
 6. Ross, Jonathan           23.20                                         23.20
    Basel's All-Star Gymnastics
 8. Knapp, Cole              23.10                                         23.10
    ArtSports
 9. Barry, Zach              23.00                                         23.00
    Tenacious T&T
10. Tomlinson, Ryan          22.90                                         22.90
    Basel's All-Star Gymnastics
10. Brooks, Gage             22.90                                         22.90
    Kelly's Gymnastics
10. Bohmfalk, Ian            22.90                                         22.90
    Acrotex
13. Culbertson, Wesley       22.80                                         22.80
    3TI
14. Smith, Riley             21.20                                         21.20
    Cave CATZ


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Cate, Tucker             24.70                                         24.70
    Air Extreme
 2. Howard, Gracie           24.60                                         24.60
    South Texas Elite
 3. Thompson, Summer         24.40                                         24.40
    Xtreme Elite
 4. Black, Caeley            24.30                                         24.30
    Eagle's Wings Athletics
 5. Perez, Brenley           24.20                                         24.20
    Air Extreme
 6. Lopes, Kelli             23.90                                         23.90
    Acrotex
 7. Bravo, Hope              23.80                                         23.80
    Elite Champion Gymnastics
 8. Spence, Maddie           23.80                                         23.80
    Houston Gymnastics Academy
 9. McDonald, Makenzie       23.70                                         23.70
    Houston Gymnastics Academy
10. Hollier, Allison         23.60                                         23.60
    Lydia's T&T
11. Mauritsen, Alexandra     23.40                                         23.40
    Artesia Gymnastics
12. Wheeler, Natalyn         23.20                                         23.20
    Victoria Gymagic
13. Eldredge, Ashley         23.10                                         23.10
    UpsideDowners
14. Hausam, Kelsey           23.10                                         23.10
    T3
15. Lively, Anna             23.10                                         23.10
    T3
16. Ledesma, Ambry           23.00                                         23.00
    Victoria Gymagic
16. Hodnett, CalLee          23.00                                         23.00
    Anti-Gravity Zone
18. Grant, Abbie             22.90                                         22.90
    Acrospirits
19. Matthews, Caitlin        22.90                                         22.90
    Houston Gymnastics Academy
19. Kelley, Kiley            22.90                                         22.90
    Trinity T&T
19. Levine, Macy             22.90                                         22.90
    Eagle's Wings Athletics
22. Burgess, Megan           22.80                                         22.80
    Houston Gymnastics Academy
23. Prior, Veroina           22.80                                         22.80
    Eagle's Wings Athletics
23. Indorf, Ashley           22.80                                         22.80
    K&L Tumbletown
25. LaGrone, Megan           22.20                                         22.20
    Acrotex
26. Lilley, Macie            22.10                                         22.10
    UpsideDowners
EX. McLaughlin, Amy          22.10                                         22.10
    Champion Gymnastics Academy
27. Rask, Mylea              21.90                                         21.90
    Air Extreme
28. Cox, McKenzie            21.80                                         21.80
    SEAL Gymnastics
29. Burgess, Sarah           21.60                                         21.60
    Houston Gymnastics Academy
30. Stevens, Morgan          21.40                                         21.40
    Champion Gymnastics Academy
31. Harris, Payton           20.80                                         20.80
    Texas Tumblers Gymnastics
32. Loyall, Brittany         19.30                                         19.30
    Trinity T&T
33. Urias, Mackenzie         18.50                                         18.50
    MGA
34. Dick, Katelyn            13.90                                         13.90
    T3


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Cook, Elliott            25.20                                         25.20
    Gymnast Factory
 2. Smith, Benjamin          24.70                                         24.70
    Basel's All-Star Gymnastics
 3. Selinger, Gregory        24.60                                         24.60
    Stars NGV
 4. Shoemaker, Machaon       24.50                                         24.50
    Cave CATZ
 5. Alvarado, Jesse          24.20                                         24.20
    Acrospirits
 6. Alfonso, Zachary         24.00                                         24.00
    Lydia's T&T
 7. Lucero, Benjamin         23.80                                         23.80
    The Palaestra
 8. Timm, Hunter             23.50                                         23.50
    Legacy Elite
 9. Tye, Curtis              21.90                                         21.90
    Texas Twisters
10. Rackard, Colby           15.40                                         15.40
    Legacy Elite
11. Proll-Clark, Whitaker     4.50                                          4.50
    Gymnast Factory


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Smith, Gabrielle         25.90          29.70  4.6                     55.60
    Twist & Shout
 2. Jenkins, Hannah          25.00          30.20  5.1                     55.20
    Acrospirits
 3. Rios(Mooring), Skylur    25.20          29.60  5.1                     54.80
    Trinity T&T
 4. Cline, Annika            25.50          29.30  5.1                     54.80
    Elite Champion Gymnastics
 5. Cox, Darbie              25.00          29.60  5.1                     54.60
    Acrospirits
 6. Walker, Jordan           25.80          28.80  5.2                     54.60
    Xtreme Elite
 7. Patek, Kaleigh           25.00          28.70  4.7                     53.70
    South Texas Elite
 8. Stines, Kora             25.30          28.40  5.1                     53.70
    Victoria Gymagic
 9. Lovato, Alyssa           25.20          28.40  5.1                     53.60
    Artesia Gymnastics
10. DiMarco, Mandie          23.40          30.10  5.0                     53.50
    Elmwood Gymnastics
11. Skalsky, Ellie           24.20          29.20  5.5                     53.40
    Texas Tumbleweeds
12. Richardson, Brooke       24.40          29.00  5.3                     53.40
    UpsideDowners
13. Contardi, Camille        24.60          28.60  4.2                     53.20
    Top Flight Gymnastics
14. Knight, Mylah            24.30          28.70  4.2                     53.00
    Sunflower Gymnastics
15. Schwartz, Nicole         23.60          29.20  5.0                     52.80
    Houston Gymnastics Academy
16. Hermes, Lauren           24.10          28.70  4.6                     52.80
    The Palaestra
17. Arguellez, Kristian      22.80          29.90  4.2                     52.70
    Acrospirits
18. Boyd, Cidney             21.90          30.60  5.1                     52.50
    Xtreme Elite
19. Crook, Megan             24.50          27.70  4.0                     52.20
    Stars NGV
20. Freese, Courtney         24.10          26.90  4.5                     51.00
    Xtreme Elite
21. Wade, Faith              23.30          27.20  4.2                     50.50
    SEAL Gymnastics
22. Coggins, Taylor          23.80          26.40  5.0                     50.20
    Cave CATZ
23. Hinkle, Breann           23.80           2.90   .5                     26.70
    Air Extreme


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Pace, Ethan              25.10          29.30  5.1                     54.40
    T3
 2. Hudson, Dylan            23.90          28.90  5.2                     52.80
    ArtSports
 3. Smith, Bryce             22.70          27.10  4.3                     49.80
    Air Extreme
 4. Casey, Curran            23.00          26.80  5.2                     49.80
    Gymnast Factory


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. LeBert, Emily            25.50          31.00  6.3                     56.50
    Highflyers
 2. Bynum, Bailey            24.90          30.00  5.7                     54.90
    Oklahoma Extreme T&T
 3. Ables, Brenna            24.80          29.90  6.0                     54.70
    Air Extreme
 4. Webster, Sarah           23.70          29.60  6.5                     53.30
    Elite Champion Gymnastics
 5. Glaspie, Kaitlyn         23.20          29.40  6.0                     52.60
    Basel's All-Star Gymnastics
 6. Hasseloff, Cambree       23.80          28.50  6.3                     52.30
    Acrospirits
 7. Brown, Bailey            22.80          28.90  5.9                     51.70
    Trinity T&T
 8. Turner, Lauren           23.30          25.40  5.4                     48.70
    Twist & Shout
 9. LeRoy, Kaylin            24.20          23.70  4.6                     47.90
    Acrospirits
10. Howard, Paige            23.60          23.00  5.0                     46.60
    Powerhouse TNT
11. Meyer, Maddie             7.10          30.00  6.4                     37.10
    Air Extreme
12. McLarty, Saige            2.20          28.30  5.2                     30.50
    Victoria Gymagic


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Nall, Jantzen            25.00          29.80  6.1                     54.80
    Basel's All-Star Gymnastics
 2. Garza, Chris             24.80          29.40  6.0                     54.20
    Houston Gymnastics Academy
 3. Perry, Devin             23.60          29.80  6.4                     53.40
    ArtSports
 4. McWilliams, Jeffrey      24.10          28.10  6.5                     52.20
    Flip Fusion
 5. Rowley, Isaac            23.50          28.30  6.1                     51.80
    Eagle's Wings Athletics
 6. Arnold, Blaine           22.60          28.90  6.1                     51.50
    Artesia Gymnastics
 7. Sanchez, Alec            22.30          28.50  6.4                     50.80
    Elite Champion Gymnastics
 8. Kirby, Caden             22.30          28.00  6.4                     50.30
    Eagle's Wings Athletics


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Female / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Martin, Mackenzee        25.80          31.70  7.5                     57.50
    Air Extreme
 2. Grossie, Morgan          25.00          30.30  8.3                     55.30
    T&T Express
 3. Gibbins, Caanon          24.90          30.10  6.0                     55.00
    Acrospirits
 4. Brown, Briana            24.10          29.80  7.3                     53.90
    Air Extreme
 5. Ory, Natalie             24.80          28.60  7.2                     53.40
    FlippenBounce
 6. Parker, Lauren           23.60          28.90  7.1                     52.50
    South Texas Elite
 7. Silhan, Shea             24.70           6.40  2.3                     31.10
    Acrospirits
 8. Smith, Alyssa            24.60           6.20  1.9                     30.80
    Air Extreme


TRAMPOLINE / 11 to 12 / Male / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. May, Trey                24.80          30.00  8.1                     54.80
    Twist & Shout
 2. Bowman, Chad             23.60          25.50  6.9                     49.10
    ArtSports


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Lehmann, Kristen         24.50                                         24.50
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Choi, Christina          24.00                                         24.00
    Top Flight Gymnastics
 3. Tripp, Payton            23.80                                         23.80
    Mandeville Gymnastics Academy
 4. Pinard, Victoria         23.70                                         23.70
    Acrospirits
 5. Williams, Ivy            23.40                                         23.40
    Texas Tumblers - Harker Heights
 6. Trook, Peighton          23.30                                         23.30
    Oklahoma Extreme T&T
 7. Rule, Alyssa             23.00                                         23.00
    Miss Maria's Acrobat & Dance
 7. Benstock, Sarah          23.00                                         23.00
    Gymnast Factory
 9. Skinner, Ashley          21.80                                         21.80
    Texas Tumblers - Harker Heights
 9. Mutasem, Rhaneem         21.80                                         21.80
    Champion Gymnastics Academy
11. Stubblefield, Taylor     11.40                                         11.40
    Trinity T&T


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 5
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Bukowsky, Caleb          23.50                                         23.50
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Piano, Gavan             22.90                                         22.90
    Texas Tumblers Gymnastics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Hernandez, Taylor        24.90                                         24.90
    Oklahoma Extreme T&T
 2. Rash, Kelsey             24.90                                         24.90
    Gym-Fit
 3. Rubis, Rachel            24.60                                         24.60
    Oklahoma Extreme T&T
 4. Bixler, Samantha         24.00                                         24.00
    Acrotex
 5. Cochran, Laci            23.60                                         23.60
    Texas Tumblers Gymnastics
 6. Baker, Emily             23.50                                         23.50
    N'Flight at Kidsport
 6. Tanner, Kaitlin          23.50                                         23.50
    Gym-Fit
 8. Lewis, Amiee             23.30                                         23.30
    Oklahoma Extreme T&T
 8. Keilers, Mackenzie       23.30                                         23.30
    SEAL Gymnastics
10. Grace, Elena             23.20                                         23.20
    Powerhouse TNT
11. Martin, Emma             23.10                                         23.10
    Top Flight Gymnastics
12. Newell, Charlotte        23.00                                         23.00
    Omni Athletics T&T
13. Bussell, Alexa           22.80                                         22.80
    3TI
13. Bordoni, Lily            22.80                                         22.80
    Miss Maria's Acrobat & Dance
13. Sutherland, Emily        22.80                                         22.80
    Miss Maria's Acrobat & Dance
16. Ignatchenko, Nina        22.20                                         22.20
    Longview Gymnastics
16. Mctigue, Megan           22.20                                         22.20
    Oklahoma Extreme T&T
18. Lopez, Marissa           22.10                                         22.10
    Taylor Tumbling
19. Gordon, Casie            20.70                                         20.70
    Champion Gymnastics Academy
20. Barney, Alexandra        20.50                                         20.50
    Miss Maria's Acrobat & Dance
21. Holland, Shyanne         19.50                                         19.50
    Texas Tumblers Gymnastics
22. Laster, Rian             19.20                                         19.20
    Borger Gymnastics
23. Cole, Brandy             16.30                                         16.30
    South Texas Elite
24. Arens, Raquel            12.10                                         12.10
    ArtSports


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Cohorst, Stacey          24.00                                         24.00
    Gym-Fit
 2. Hall, Andrew             23.40                                         23.40
    Xtreme Elite
 3. Olfers, Patrick          22.10                                         22.10
    Southlake Gymnastics Academy
 4. Chung, Alex              21.70                                         21.70
    Champion Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Brown, Alex              27.60                                         27.60
    Air Extreme
 2. Roye, Natalie            25.50                                         25.50
    Trevino's Gymnastics
 3. Marrs, Mackenzie         24.90                                         24.90
    Oklahoma Extreme T&T
 4. Chew, Shelby             24.90                                         24.90
    Acrotex
 5. Pearce, Charlotte        24.70                                         24.70
    Eagle's Wings Athletics
 6. VanSlooten, Haley        24.30                                         24.30
    South Texas Elite
 7. Speer, Allie             24.20                                         24.20
    Oklahoma Extreme T&T
 8. Davis, Jayla             24.20                                         24.20
    3TI
 9. Miller, Hannah           24.10                                         24.10
    Anti-Gravity Zone
10. Callaham, Allie          24.00                                         24.00
    UpsideDowners
11. Esquivel, Lyndsie        24.00                                         24.00
    Powerhouse TNT
12. Oldham, Megan            23.80                                         23.80
    Airborne Gymnastics
13. Lednicky, Alexa          23.80                                         23.80
    Gymnast Factory
14. Brumley, Carter          23.80                                         23.80
    3TI
14. Schepleng, Lexi          23.80                                         23.80
    Longview Gymnastics
16. Pitchford, Alex          23.70                                         23.70
    Oklahoma Extreme T&T
17. Gillespie, Chelsea       23.60                                         23.60
    Texas Twisters
18. Trinidad, Yesenia        23.50                                         23.50
    Air Extreme
19. White, Madison           23.20                                         23.20
    T3
20. Oden, Kelbie             23.20                                         23.20
    Air Extreme
21. Rowe, Rebecca            23.10                                         23.10
    Longview Gymnastics
22. Hargis, Madison          23.00                                         23.00
    Oklahoma Extreme T&T
23. Taylor, Abby             22.90                                         22.90
    The Palaestra
24. Hassel, Oksana           22.90                                         22.90
    Airborne Gymnastics
25. Rector, Haley            22.80                                         22.80
    Tenacious T&T
25. Norman, Holly            22.80                                         22.80
    Powerhouse TNT
25. Christy, Jennifer        22.80                                         22.80
    All American Gymnastics
28. Gordon, Ainsley          22.50                                         22.50
    FlippenBounce
29. Larson, Heather          22.00                                         22.00
    Gabrielle's Dynamics Plus
30. Nickerson, Kaylee        22.00                                         22.00
    Gym-Fit
31. Fitzsimmons, Karlie      20.90                                         20.90
    Acrotex
32. Sampy, Kourtney          19.80                                         19.80
    Lydia's T&T
EX. Byers, Nicola            20.70                                         20.70
    Champion Gymnastics Academy
33. French, Jessica          19.40                                         19.40
    3TI
34. RicioppiPhoenix, Makaila 16.50                                         16.50
    Top City Athletics
35. Farr, Abby               15.70                                         15.70
    TG Sports
36. Hernandez, Brooke        13.90                                         13.90
    Legacy Elite
37. Manuel, Celeste          12.90                                         12.90
    T&T Express
38. Walko, Carla             12.00                                         12.00
    Airborne Gymnastics
39. Zett, Kaley              11.50                                         11.50
    Gabrielle's Dynamics Plus
40. Villanueva, Samara        9.40                                          9.40
    MG Flyers


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Tobias, Connor           24.80                                         24.80
    Southlake Gymnastics Academy
 2. Griffith, Brandon        24.40                                         24.40
    Flip Fusion
 3. Welch, Cody              23.70                                         23.70
    Gym Kat Sports Center
 4. Brown, Lane              23.30                                         23.30
    The Palaestra
 5. Wilson, Jake             23.10                                         23.10
    Southlake Gymnastics Academy
 6. Bursiaga, Jonathan       22.90                                         22.90
    UpsideDowners
 6. Dumith, Kolby            22.90                                         22.90
    Texas Tumblers Gymnastics
 8. Clifton, Chase           22.20                                         22.20
    Tumble Texas


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Dworniczak, Sophia       25.70          29.10  4.8                     54.80
    T&T Express
 2. Sestak, Brenna           24.80          29.90  5.1                     54.70
    Victoria Gymagic
 3. Fincher, Alexandra       24.30          29.00  5.0                     53.30
    The Palaestra
 4. Clark, Libby             23.90          29.30  5.2                     53.20
    Acrotex
 5. Bray, Devin              24.60          28.50  4.2                     53.10
    The Palaestra
 6. Ruiz, Averie             23.90          29.10  4.3                     53.00
    Air Extreme
 7. Lovell, Victoria         24.20          28.20  4.5                     52.40
    The Palaestra
 8. Duplechain, Abby         25.30          26.70  5.3                     52.00
    Highflyers
 9. Aguilar, Alexandra       24.20          27.70  4.3                     51.90
    Taylor Tumbling
10. Morris, Taytum           23.30          28.40  4.2                     51.70
    SEAL Gymnastics
11. Schmitt, Haley           23.10          28.50  5.0                     51.60
    Acrotex
12. Boteler, Brittney        23.20          27.90  5.0                     51.10
    Texas Tumblers Gymnastics
13. Sharpe, Michiko          23.30          27.60  4.1                     50.90
    Houston Gymnastics Center
14. Etnyre, Lindsey          21.40          29.10  5.0                     50.50
    Acrotex
15. Crites, Allison          23.50          25.30  4.7                     48.80
    UpsideDowners
16. Skidmore, Elisha         21.40          27.00  5.0                     48.40
    3TI
17. Plummer, Katie           21.40          26.30  4.7                     47.70
    Champion Gymnastics Academy
18. Robson, Emma             23.00          18.40  3.3                     41.40
    Xtreme Elite
19. Wendel, Haley            25.20          15.20  2.1                     40.40
    South Texas Elite


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Brightwell, Clay         24.20          29.00  5.0                     53.20
    Texas Tumblers Gymnastics
 2. Phillips, Latrell        24.30          28.90  5.3                     53.20
    3TI
 3. Brown, Rex               23.40          28.90  5.5                     52.30
    Champion Gymnastics Academy
 4. Felker, Trey             22.10          26.60  5.0                     48.70
    Omni Athletics T&T
 5. Silvas, Jason            21.20           7.40   .9                     26.60
    Omni Athletics T&T


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Giessler, Hadlea         24.80          29.10  6.1                     53.90
    Acrospirits
 2. DeWeese, Kaley           24.10          29.30  6.5                     53.40
    The Palaestra
 3. Martinez, Emily          24.40          28.40  5.0                     52.80
    Tenacious T&T
 4. Lentini, Nikki           25.10          27.30  6.4                     52.40
    Highflyers
 5. Rosencutter, Mackenzie   23.30          28.20  5.6                     51.50
    Oklahoma Extreme T&T
 6. Mentesana, Katie         23.10          27.90  6.5                     51.00
    Elite Champion Gymnastics
 7. Clouthier, Rebecca       23.00          27.90  6.4                     50.90
    Eagle's Wings Athletics
 8. Hinson, Aldon            22.80          27.30  5.5                     50.10
    Gymnast Factory
 9. Gow, Sarah               22.00          27.70  6.0                     49.70
    Gymnast Factory
10. Brandt, Kellsey          23.10          25.70  6.0                     48.80
    Victoria Gymagic
11. Baker, Madison           22.00          26.40  5.7                     48.40
    TG Sports
12. Rosencutter, Aubrey      19.00          29.00  6.0                     48.00
    Oklahoma Extreme T&T
13. Comeaux, Mia             23.20          20.10  4.1                     43.30
    T&T Express


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Cragle, Kyle             24.60          29.90  6.3                     54.50
    Gymnast Factory
 2. Luke, Thomas             24.50          29.90  6.4                     54.40
    T&T Express
 3. Warga, Aaron             23.60          29.30  6.3                     52.90
    Gymnast Factory
 4. Perry, Markus            22.70          28.70  5.6                     51.40
    ArtSports
 5. Sanders, Colton          23.30          28.10  5.4                     51.40
    Air Extreme
 6. Robinson, Justin         23.70          26.60  5.5                     50.30
    SEAL Gymnastics
 7. Wade, Tim                10.60          28.00  6.4                     38.60
    SEAL Gymnastics
 8. Wallace, Thomas           2.10          27.60  6.5                     29.70
    Airborne Gymnastics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Female / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Haydell, Sydni           24.90          31.40  9.1                     56.30
    T&T Express
 2. Johnson, Clare           24.80          29.60  9.5                     54.40
    Trevino's Gymnastics
 3. Webb, Jordan             24.00          29.50  8.2                     53.50
    Oklahoma Extreme T&T
 4. Hays, Choyce             22.90          28.80  7.8                     51.70
    Oklahoma Extreme T&T
 5. Bogle, Sabrina           22.30          29.00  7.6                     51.30
    T3
 6. Kelley, Cheyenne         22.20          27.70  7.3                     49.90
    Xtreme Elite
 7. Cox, Lacy                20.70          24.90  6.5                     45.60
    SEAL Gymnastics
 8. Wendt, Sydney            21.30          10.70  2.5                     32.00
    Eagle's Wings Athletics


TRAMPOLINE / 13 to 14 / Male / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Parker, Chant            25.70          30.20  9.1                     55.90
    South Texas Elite
 2. Shurtleff, Andrew        23.40          28.90  8.4                     52.30
    The Palaestra
 3. Fry, Ron                 22.50          28.20  9.3                     50.70
    Stars NGV
 4. Reed, Spencer            22.00          25.90  6.9                     47.90
    Oklahoma Extreme T&T
 5. Anderson, Levi           22.60          12.00  3.4                     34.60
    Basel's All-Star Gymnastics
 6. Spence, Sam               0.00          30.20  8.7                     30.20
    Houston Gymnastics Academy
 7. Maiolatesi, Tony         13.80          12.50  4.3                     26.30
    Elmwood Gymnastics


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Brauns, Sarah            25.00                                         25.00
    T&T Express
 2. Miller, Krysta           24.10                                         24.10
    Airborne Gymnastics
 3. Frey, Jaydie             23.60                                         23.60
    Xtreme Elite
 4. Armstrong, Sydney        23.60                                         23.60
    The Palaestra
 5. Thompson, Stephanie      23.20                                         23.20
    Trinity T&T
 6. Boteler, Brooke          23.10                                         23.10
    Texas Tumblers Gymnastics


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 6
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Forbus, Noah             23.60                                         23.60
    Stars NGV
 2. Underwood, Tres          21.50                                         21.50
    SEAL Gymnastics


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Augustine, Maley         26.10                                         26.10
    Gym-Fit
 2. Plentl, Emma             24.00                                         24.00
    ArtSports
 3. Baker, Darby             23.80                                         23.80
    ArtSports
 4. Bowerman, Maycee         23.50                                         23.50
    All American Gymnastics
 5. King, Cheyenne           23.30                                         23.30
    T3
 6. Stewart, Sara            23.10                                         23.10
    Eagle's Wings Athletics
 7. Rohde, Shannon           22.90                                         22.90
    Gym Kat Sports Center
 8. Ryan, Katie              22.80                                         22.80
    SEAL Gymnastics
 9. Lindgren, Samantha       22.30                                         22.30
    Houston Gymnastics Center
10. Clyde, Mandy             21.40                                         21.40
    Top Flight Gymnastics
11. Farmer, Chelsea          20.60                                         20.60
    Borger Gymnastics
12. Southall, Hali           15.80                                         15.80
    Borger Gymnastics
13. Stapper, Samantha        10.90                                         10.90
    Gabrielle's Dynamics Plus
14. Stern, Alana              4.60                                          4.60
    South Texas Elite


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 7
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Sadeik, Matthew          23.30                                         23.30
    ArtSports
 2. Fenner, Jack(Dempsey)    22.90                                         22.90
    Anti-Gravity Zone


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Stengle, Haley           25.20          28.30  4.7                     53.50
    Stars NGV
 2. Simatovich, McKinley     24.80          28.30  4.3                     53.10
    Houston Gymnastics Academy
 3. Browning, Emma           24.70          27.50  4.6                     52.20
    Texas Tumbleweeds
 4. Brooks, Meghan           24.10          28.00  5.4                     52.10
    Kelly's Gymnastics
 5. Krenek, Elizabeth        24.00          27.60  4.5                     51.60
    Elite Champion Gymnastics
 6. Exnicios, Angela         22.10          27.90  4.2                     50.00
    Elmwood Gymnastics
 7. Hartman, Hannah          21.00          27.20  4.0                     48.20
    SEAL Gymnastics
 8. Reck, Kristi             12.70          29.10  4.8                     41.80
    ArtSports
 9. Howard, Madeline         22.30          14.20  2.4                     36.50
    Acrotex
10. Shemroske, Kaitlyn       22.10           9.90  1.8                     32.00
    Mandeville Gymnastics Academy


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 8
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Villareal, Andy          23.70          28.50  4.9                     52.20
    The Palaestra
 2. Dees, Michael            24.20          27.90  4.5                     52.10
    Legacy Elite
 3. Rome, Calvin             22.20          28.50  5.2                     50.70
    T&T Express
 4. Wallace, Jacob            4.30          28.20  5.2                     32.50
    Victoria Gymagic


TRAMPOLINE / 15 and Over / Female / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Crawford, Cameo          26.20          31.90  6.5                     58.10
    Gymnast Factory
 2. Scruggs, Julia           26.20          31.40  6.3                     57.60
    Gymnast Factory
 3. Harclerode, Lauren       25.80          30.90  6.4                     56.70
    ArtSports
 4. Ingram, Alissa           26.10          30.10  6.3                     56.20
    T3
 5. Wood, Shelby             24.40          30.10  6.2                     54.50
    T3
 6. Miller, Mallory          24.20          29.50  6.0                     53.70
    Houston Gymnastics Academy
 7. Eisenhower, Brittany     25.00          28.70  5.2                     53.70
    Powerhouse TNT
 8. Dock, Kelsey             24.10          29.30  6.4                     53.40
    Eagle's Wings Athletics
 9. Reck, Cynthia            22.80          30.30  6.4                     53.10
    ArtSports
10. Raty, Charlie            23.30          29.70  6.6                     53.00
    Gymnast Factory
11. Marks, Heather           23.70          29.20  6.2                     52.90
    Flip Fusion
12. Emmet, Michaela          24.30          28.20  5.0                     52.50
    Tenacious T&T
13. Green, Hannah            23.90          28.10  6.0                     52.00
    Eagle's Wings Athletics
14. Brindle, Athena          25.60          23.20  5.0                     48.80
    SEAL Gymnastics


TRAMPOLINE / 15 and Over / Male / Level 9
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Bashrum, Bryan           24.40          30.00  6.5                     54.40
    Eagle's Wings Athletics
 2. Watson, Richard          24.30          29.50  6.2                     53.80
    T3
 3. Eastepp, Thomas(Rex)     23.40          29.80  6.5                     53.20
    Anti-Gravity Zone
 4. Tannert, Jonathan(JT)    23.70          29.00  6.0                     52.70
    A Flip Zone
 5. Land, Alex               22.70          28.00  6.5                     50.70
    Omni Athletics T&T
 6. Demaris, Matthew         23.40          21.90  4.1                     45.30
    Top Flight Gymnastics
 7. Molstad, Daniel(Danny)   23.10           3.10  1.0                     26.20
    A Flip Zone


TRAMPOLINE / 15 to 16 / Female / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Bernard, Brittney        24.90          31.60  9.0                     56.50
    Oklahoma Extreme T&T
 2. Rossi, Mary              24.10          29.90  9.5                     54.00
    Eagle's Wings Athletics
 3. Solis, Mia               24.30          29.50  6.2                     53.80
    Trinity T&T
 4. Fuentes, Stormie         24.00          29.50  8.4                     53.50
    Trinity T&T
 5. Ory, Jacqueline          23.40          29.00  8.5                     52.40
    FlippenBounce
 6. Roberts, Mallarie        23.00          26.60  5.7                     49.60
    Oklahoma Extreme T&T


TRAMPOLINE / 15 to 16 / Male / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Vargas, Robert           24.40          31.70  9.2                     56.10
    Gymnast Factory
 2. Pettus, Matthew          24.80          31.00  9.1                     55.80
    Elmwood Gymnastics
 3. Tygart, Matthew          25.80          30.00  7.7                     55.80
    T3
 4. Moore, Wyatt             22.10          27.40  8.0                     49.50
    Trevino's Gymnastics
 5. Sanchez, Alex            22.90          25.40  8.3                     48.30
    Texas Twisters
 6. Schmidt, Brian           22.80          23.50  7.0                     46.30
    Eagle's Wings Athletics
 7. Brackett, Stewart        22.90          22.90  6.6                     45.80
    The Palaestra
 8. Sloan, Connor             9.90          28.40  7.4                     38.30
    ArtSports
 9. Newton, Austin           11.80          23.90  6.7                     35.70
    All American Gymnastics


TRAMPOLINE / 17 and Over / Female / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Judkins, Karyly          25.10          30.80  6.9                     55.90
    Xtreme Elite
 2. Krenek, Katherine        23.80          30.40  7.8                     54.20
    Elite Champion Gymnastics
 3. Hughes, Whitney          23.40          30.50  8.7                     53.90
    All American Gymnastics
 4. Courtad, Melissa         24.00          13.10  4.6                     37.10
    Eagle's Wings Athletics
 5. Wabbel, Daniela          21.10          11.40  3.9                     32.50
    Gabrielle's Dynamics Plus


TRAMPOLINE / 17 and Over / Male / Level 10
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. O'Dell, Michael          25.00          31.30  8.7                     56.30
    T3
 2. Crawford, Seth           24.60          31.20  9.5                     55.80
    Gymnast Factory
 3. Gifford, Philip          24.30          31.10  8.1                     55.40
    ArtSports
 4. Miller, Eric             24.00          25.40  7.1                     49.40
    T3
 5. Evans, Braxton           24.40          23.40  7.5                     47.80
    Powerhouse TNT


TRAMPOLINE / Junior Elite / Female
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Dunavin, Shaylee         26.50          33.50  9.8                     60.00
    Trinity T&T
 2. Foster, Angela           25.90          32.60 10.5                     58.50
    Victoria Gymagic
 3. Kulka, Mackenzie         25.30          32.20  9.8                     57.50
    Oklahoma Extreme T&T
 4. Williamson, Alyssa       23.40          32.10 11.1                     55.50
    All American Gymnastics
 5. James, Jaycee            23.90          31.60 11.1                     55.50
    All American Gymnastics
 6. Maldonado, Miranda       23.40          31.10  9.7                     54.50
    All American Gymnastics
 7. Salois, Samantha         20.80          25.70  2.6                     46.50
    The Palaestra


TRAMPOLINE / Junior Elite / Male
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Brewster, Hunter         25.40          35.40 14.1                     60.80
    T&T Express
 2. Hebert, Dante            25.80          30.50 11.3                     56.30
    T&T Express
 3. Lindsey, Levi            22.50          31.80 10.5                     54.30
    Tenacious T&T
 4. Chiacchia, Samuel        24.50          28.20  9.8                     52.70
    ArtSports
 5. Sapolio, Scott           22.90          29.70  9.6                     52.60
    The Palaestra
 6. Newton, Blake            20.00          31.30 10.3                     51.30
    All American Gymnastics
 7. Prejean, Louis           25.60          13.50  5.0                     39.10
    T&T Express


TRAMPOLINE / Senior Elite / Female
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Vinsant, Savannah        29.30          35.90 13.7                     65.20
    T&T Express
 2. Denton, Aubrey           27.40          31.80 10.5                     59.20
    T&T Express


TRAMPOLINE / Senior Elite / Male
                            Compulsory   Optional   DD    Finals   DD      Total     Back to the Top
 1. Doles, Tony              27.70          10.80  4.2                     38.50
    UpsideDowners